خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

دوستان کسی هست روند انصراف پیام نور رو توضیح بده ؟

سلام دوستان
      من برای سال سوم کنکور دادم
      الان میخوام برم پیام نور انصراف بدم
      کسی هست از روند دقیق اطلاع داشته باشه ؟
      هزینه انصراف چقدره ؟ برگه انصراف بهم میدن ؟ دانشگاه برگه معافیت بهم میده یا یه برگه بهم میدن که ببرم +10 تا معافیت بگیرم ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما که قبول شدی میری پیام نور میگی دانشگاه جدید قبول شدم میخام انصراف بدم بعدم یک کارهایی داره روند انصراف ، انجام میدی و پروندتو میگیری که فک کنم بعضی مدارک مثل اصل دیپلم و پیش دانشگاهی و اینا همراهشه بعد یک نامه ای از دانشگاه بهت میدن که فکر کنم میگن باز نکنی و این حرفا ولی برگه ی معافیت مدت دار هست به نظرم ، دانشگاه جدید که قبول شدی این برگه و برگه ای که دانشگاه جدید موقع ثبت نام بهت میدن رو به پلیس به اضافه ی ده میبری (همون قسمتی از ثبت نام که مال نظام وظیفه و ایناس)، البته بازم موقع ثبت نام بگو انصرافی هستم ، پلیس به اضافه ی ده برگه هارو چک میکنه و دانشگاه جدید رو ثبت سیستم میکنه و تموم بعد هم برگه ای بهت میدن میبری و ادامه ی کارهای ثبت نامت رو انجام میدی این مراحلش هست تا جایی به نظرم میاد هزینه ی انصراف هم خیلی باشه چارصد پونصد تومنه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      شما که قبول شدی میری پیام نور میگی دانشگاه جدید قبول شدم میخام انصراف بدم بعدم یک کارهایی داره روند انصراف ، انجام میدی و پروندتو میگیری که فک کنم بعضی مدارک مثل اصل دیپلم و پیش دانشگاهی و اینا همراهشه بعد یک نامه ای از دانشگاه بهت میدن که فکر کنم میگن باز نکنی و این حرفا ولی برگه ی معافیت مدت دار هست به نظرم ، دانشگاه جدید که قبول شدی این برگه و برگه ای که دانشگاه جدید موقع ثبت نام بهت میدن رو به پلیس به اضافه ی ده میبری (همون قسمتی از ثبت نام که مال نظام وظیفه و ایناس)، البته بازم موقع ثبت نام بگو انصرافی هستم ، پلیس به اضافه ی ده برگه هارو چک میکنه و دانشگاه جدید رو ثبت سیستم میکنه و تموم بعد هم برگه ای بهت میدن میبری و ادامه ی کارهای ثبت نامت رو انجام میدی این مراحلش هست تا جایی به نظرم میاد هزینه ی انصراف هم خیلی باشه چارصد پونصد تومنه
      ممنون مسئله اینه که چون میخوام برم واسه بقیه الله باید نامه انصراف داشته باشم موقع مصاحبه
      نمیتونم تا اون موقع واسه انصراف صبر کنم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2130 نمایش پست ها
      ممنون مسئله اینه که چون میخوام برم واسه بقیه الله باید نامه انصراف داشته باشم موقع مصاحبه
      نمیتونم تا اون موقع واسه انصراف صبر کنم
      اطلاعی ندارم از روند ثبت نام دانشگاه های مصاحبه دار ولی به نظرم اون نامه ی انصراف که پیام نور بهت میده معافیت تحصیلی مدت دار هست فکر کنم 1 سال پس مشکلی فکر نکنم پیش بیاد و درصورت قبول نشدن در بقیه ا... میتونی برای ثبت نام دانشگاه بعدیت ازش استفاده کنی البته خودت بازم پرس و جو کن از پلیس به اضافه ی ده و دانشگاه پیام نور

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن