خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منابع برای کنکور 98 نظام قدیم(پایم خیلی ضعیفه چند سال کنکور ندادم)

سلام دوستان
      من بعد از چهار سال سال دیگه میخام کنکور تجربی بدم و تقریبا هیچی از درسا یادم نمیاد
      1_به نظر شما من با معدل 13دیپلم تو کنکور سال دیگه که تاثیر قطعیه میتونم امید به پزشکی داشته باشم ؟
      2_کتابایی که مینویسمو دارم اگه منبع های بهتری میشناسید لطف کنید معرفی کنید
      زیست شناسی و ازمایشگاه خیلی سبز 1و2 و خانه زیست شناسی 1 و 2 و تخته سیاه تانک پرسش چار گزینه ای
      زبان شهاب اناری
      دین و زندگی 3 میکرو طبقه گاج
      میکرو طقه عربی کنکور
      ارایه های ادبی برایند
      30 مجموعه سوال عمومی زرد قلمچی
      شیمی ابی قلمچی
      فیزیک پیش اندیشه سازان و فیزیک جامع کنکور خیلی سبز و فیزیک پایه جلد 1 و2 گاج نقره ای
      ریاضی پیش تجربی گاج نقره ای

از هر درسی منبع خوب یا جزوه خوب میشناسید معرفی کنید
      خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه فیلم های اموزشی هم میناسید برای هر درس معرفی کنید ممنون

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش از این منابع آشغال تر پیدا نکردی؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینا همینجوری گیرم اومده کاکو.یه لطفی بکن منابع خوب برا هر درس بهم معرفی کن .سه چهار سال از درس دور بودم اصلا نمیدونم چی باید بگیرم
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      داداش از این منابع آشغال تر پیدا نکردی؟

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ادبیات رو 5 جلد الگو بگیر به نظر من با خط ویژه ادبیات ترکیب بشه خیلی عالیه و لغت و املا هم از لقمه مهر و ماه
      عربی دو کتاب تو بازار خیلی خوبه یکی خیلی سبز که بیانی خوب داره و تست های شناسنامه دار و دومی کتاب گاج کامل که فک نمیکنم منبع مناسبی باشه
      دینی بدون شک کتاب درسی رو با میکرو گاج جامع بخون
      خارجه مبتکران و میکرو طبقه بندی گاج هر کدوم رو که میپسندی ولی من مبتکران رو پیشنهاد میکنم
      زمین هفت چیز خیلی سبز
      ریاضی خیلی سبز سروش موئینی که عالی توضیح داده با تست های خوبش بهتر هم میشه من مهر و ماه رو توصیه نمیکنم چون هیچی خاطرت نیست و برای هر کسی مناسب نیست چون کلا یه عده کمی میتونن باهاش رابطه برقرار کنن
      زیست نشر الگو و iq رو بگیر با هم بخون خیلی سبز زیاد بدرد نمیخوره گول اشخاص دیگه رو هم نخور چون صرفا تبلیغات بیخوده
      فیزیک چهار جلدی میکرو طبقه بندی گاج خوبه چون واقعا عالی توضیح داده و تست هاش هم عالین حالا یه نگاه هم به چهار جلدی خیلی سبز بنداز شاید اون رو پسندیدی
      شیمی هم چون شما از درس دور بودی پیشنهاد من اینه که قطعا بری مبتکران بگیری و کاملا بخونی و از روش تست هت رو بزنی و با آزمون های آزمایشی یا اگر هم خواستی میتونی تکمیلی هاش رو هم بگیری
      در کل چون شما تازه شروع کردی و از درس دور بودی میتونی از فیلم های رایگان آلا استفاده کنی که چند قدم تو رو جلو میندازه و دیگه لازم نیست زیاد رو درسنامه گیر کنی
      این کتاب هایی رو که گفتم میتونی بری تو بانک کتاب پایتخت pdf هاش رو بگیری نگاه کنی ببینی از ادبیات و.... اگه خوشت اومد بعد بگیریش
      چون کتاب های امسال با پارسال و 2 3 سال اخیر فرقی نداره میتونی دست دوم و یا از تئ دیئار پیدا کنی بگیری اگر هم نو میخوای با 20 تا 25 درصد تخفیف یا اگر توی گاج مارکت عضو بشی و شرایطت رو انجام بدی تا 50 درصد تخفیف بهت میده که هر چند تا کتاب خواستی بگیری
      آزمون هم حتما برو قلم چی

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گول این دی وی دی فروش ها رو هم نخوری 4 تومن پیادت کنن حواست باشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات رو 5 جلد الگو بگیر به نظر من با خط ویژه ادبیات ترکیب بشه خیلی عالیه و لغت و املا هم از لقمه مهر و ماه
      عربی دو کتاب تو بازار خیلی خوبه یکی خیلی سبز که بیانی خوب داره و تست های شناسنامه دار و دومی کتاب گاج کامل که فک نمیکنم منبع مناسبی باشه
      دینی بدون شک کتاب درسی رو با میکرو گاج جامع بخون
      خارجه مبتکران و میکرو طبقه بندی گاج هر کدوم رو که میپسندی ولی من مبتکران رو پیشنهاد میکنم
      زمین هفت چیز خیلی سبز
      ریاضی خیلی سبز سروش موئینی که عالی توضیح داده با تست های خوبش بهتر هم میشه من مهر و ماه رو توصیه نمیکنم چون هیچی خاطرت نیست و برای هر کسی مناسب نیست چون کلا یه عده کمی میتونن باهاش رابطه برقرار کنن
      زیست نشر الگو و iq رو بگیر با هم بخون خیلی سبز زیاد بدرد نمیخوره گول اشخاص دیگه رو هم نخور چون صرفا تبلیغات بیخوده
      فیزیک چهار جلدی میکرو طبقه بندی گاج خوبه چون واقعا عالی توضیح داده و تست هاش هم عالین حالا یه نگاه هم به چهار جلدی خیلی سبز بنداز شاید اون رو پسندیدی
      شیمی هم چون شما از درس دور بودی پیشنهاد من اینه که قطعا بری مبتکران بگیری و کاملا بخونی و از روش تست هت رو بزنی و با آزمون های آزمایشی یا اگر هم خواستی میتونی تکمیلی هاش رو هم بگیری
      در کل چون شما تازه شروع کردی و از درس دور بودی میتونی از فیلم های رایگان آلا استفاده کنی که چند قدم تو رو جلو میندازه و دیگه لازم نیست زیاد رو درسنامه گیر کنی
      این کتاب هایی رو که گفتم میتونی بری تو بانک کتاب پایتخت pdf هاش رو بگیری نگاه کنی ببینی از ادبیات و.... اگه خوشت اومد بعد بگیریش
      چون کتاب های امسال با پارسال و 2 3 سال اخیر فرقی نداره میتونی دست دوم و یا از تئ دیئار پیدا کنی بگیری اگر هم نو میخوای با 20 تا 25 درصد تخفیف یا اگر توی گاج مارکت عضو بشی و شرایطت رو انجام بدی تا 50 درصد تخفیف بهت میده که هر چند تا کتاب خواستی بگیری
      آزمون هم حتما برو قلم چی
      ببخشید توگاج مارکت چطور ۵۰درصد تخفیف میده؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گول این دی وی دی فروش ها رو هم نخوری 4 تومن پیادت کنن حواست باشه
      ممنون کاکو .خدا خیرت بده راستی با معدل 13 امیدی به پزشکی میتونم داشته باشم ؟به نظرت

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من خودم کنکوری 98 هستم تقریبا مثل شما با معدل پایین تر از شما.
      اولا میشه .به امید خدا تاثیر معدل لغو میشه با تلاش بزرگان و بچه ها
      دوما منابع
      اگه داری هزینه کنی از این منابع انتخاب کن و گرنه از حداقل منابع هم میشه بیشترین استفاده رو کرد.
      من براساس منابعی که داشتم و تجربه اینا رو میگم و در اخر این شمایی که انتخاب میکنی.
      ادبیات:بر اساس این که اکثر کتابهای بازار رو داشتم پیشنهاد میکنم شما مبحثی های نشر دریافت تالیف دکتر سبطی رو تهیه کن به علاوه ارایه های ادبی الاو برای منبع تستی هم کتاب 90 به بعد سازمان سنجش.در عمومی ها تست تالیفی زیاد مهم نیست.
      دین و زندگی:میکرو گاج از خیلی از کتابهای بازار بهتره.برای جمع بندی هم خط ویژه
      عربی:دو تا کتاب خوب هس.یکی جامع خیلی سبز و دیگری عربی کامل گاج.خیلی سبز به زبون خودمونی توضیح داده ولی گاج به صورت رسمی تر توضیح داده.اما در کل تفاوت چندانی ندارند.درک مطلب عربی گاج
      زبان:میکرو گاج.زبان مبتکران.زبان شبقره(کیاسالار).شما اینا رو ببین با هر کدوم راحت تر بودی بخر.به علاوه درک مطلب مبتکران یا شبقره
      شیمی:دوم مبتکران.برای سوم و پیش شما یا مبتکران بگیر یا خیلی سبز.برای پرکاری تستی هم کتاب موج ازمون نشر الگو.
      فیزیک:بدون شک کتاب های مبتکران تالیف فرید شهریاری که اموزش عالی با تست های عالی داره و پاسخ های تشریحیش به معنای واقعی تشریحیه.کتاب های گاج و خیلی سبز هم داشتم ولی مبتکران خیلی بهتره.وبه دانش اموز یاد میده چیکار کنه نه که ذهن دانش اموز رو پر از فرمول کنه.البته این نظر منه.
      زیست:کتاب های خوب بازار خیلی سبز و گاج و نشر الگو هستن ولی در این مورد نظری ندارم.مهمترین چیز تو زیست تسلط کامل به کتب درسی و تسلط کامل به تست های کنکوره برای این منظور کتاب سنجش 90 به بعد کتابش عالیه.یه نکته این که از خیلی ها شنیدم ای کیو کتاب خوبی نیس و دید تستی ادم رو خراب میکنه.
      ریاضی:ریاضی رو خیلی سبز دارم و کتاب خوبیه.
      ویرایش توسط Bimehr : 20 مرداد 1397 در ساعت 00:23

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad256 نمایش پست ها
      ممنون کاکو .خدا خیرت بده راستی با معدل 13 امیدی به پزشکی میتونم داشته باشم ؟به نظرت
      دوستمون درست میگه کتاب از dvd خیلی بهتره.برا پزشکی هم اگه تاثیر معدل لغو بشه صد در صد امید هس.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      دوستمون درست میگه کتاب از dvd خیلی بهتره.برا پزشکی هم اگه تاثیر معدل لغو بشه صد در صد امید هس.
      خیلی ممنون کاکو ایشالا که لغو شه تاثیر قطعی خیالمون راحت شه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام. اینایی که میگم جز واجب اوجبات (نمیدونم درست گفتم یا ن. هدف تاکید بود) ته این پیام که رسیدی اگه مفید بود فقط دعام کن شرمنده مامان بابام نشم
      ادبیات : اگه میتونی ادبیات عبدالمحمدی رایانو بگیر. نری از خودش بگیریا. خودش به درد نمیخوره. برو سایت رایان. پارسال حدود 250 بود. اگه نمیتونی بخری اینو لغت و تاریخ و همه اینارو از کتابای مختلف که همشون محتواشون یکیه هیییی بخون
      دینییی تخصص منه. 95 صد زدم 97 هشتاد ! خب بشین یه سه چاردور گاج نقره ای رو بجو. بخور گاجو. ایه هارو کامل حفظ کن. 20 درصدی که نزدم به خاطر همین بود. دینی داره میشه سخت ترین درس عمومی. فقط گاج نقره ای. اخر کار خواستی با خط ویژه مرور کن
      عربی هم تخصصمه ی غلط داشتم فقط امسال. 94.7
      کتاب خیلی سبز غزال موسویو یه سه چهار بار بخون. ی کتاب جمعبندیم داره اونم بگیر دو ماه اخر بخون. خلاصه یادت نره. تسسسسسست خیلی بزن
      زبان
      ببین امیدوارم زبانت خوب باشه نباشه هم فدای سرت لغت بخون از هر کتابی مثه تیک ایت تست هم بزن. از آلا واسه گرامر استفاده کن. تست زیاد بزن

عمومیا تست زیاد خیلی مهمه. ی دور که تموم شد همش زرد عمومی شروع کن.

فیزیک : صد درصد استاد طلوعی. حتماااااا با دکتر طلوعی جلو برو. رایگانه. تو سایت آلا. فقط جزوه خودت بنویس. بعد برو تست های ستاره دار گاج + یک قدم تا صداشو بزن. همین. بعدم هی جزوتو مرور کن. تست نکته دار دیدی وارد جزوت کن حتما( اگه ی رشته خوبی اوردم حتماااا واست جزوه های فیزیکمو میفرستم. خودم نوشتم. خیلییی کامله)

شیمی : ببین من میانه خوبی نداشتم با این بشر. ینی سر 97 خراب شد میانم. مبتک بخون اقاجانیم ببین. بچه ها راضی بودن. فیلماش تو آلا هست. متن کتاب یادت نره. شیمی متن کتاب از همه چی مهم تره. هی باید حفظ کنی دیگه...
      ریاضی اگه ضعیفی با امینی راد برو جلو. تو آلا هست. بعدم تست کنکور بزن فقط. همین
      زیست ! اینقدر استاد داریم که من هیچم. ترجیح میدم در مورد این موجود حرفی نزنم. فقط بدون با زیاد خوندن و مرور کردن و حفظ بودن متن کتاب میشه بالا زد

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام. اینایی که میگم جز واجب اوجبات (نمیدونم درست گفتم یا ن. هدف تاکید بود) ته این پیام که رسیدی اگه مفید بود فقط دعام کن شرمنده مامان بابام نشم
      ادبیات : اگه میتونی ادبیات عبدالمحمدی رایانو بگیر. نری از خودش بگیریا. خودش به درد نمیخوره. برو سایت رایان. پارسال حدود 250 بود. اگه نمیتونی بخری اینو لغت و تاریخ و همه اینارو از کتابای مختلف که همشون محتواشون یکیه هیییی بخون
      دینییی تخصص منه. 95 صد زدم 97 هشتاد ! خب بشین یه سه چاردور گاج نقره ای رو بجو. بخور گاجو. ایه هارو کامل حفظ کن. 20 درصدی که نزدم به خاطر همین بود. دینی داره میشه سخت ترین درس عمومی. فقط گاج نقره ای. اخر کار خواستی با خط ویژه مرور کن
      عربی هم تخصصمه ی غلط داشتم فقط امسال. 94.7
      کتاب خیلی سبز غزال موسویو یه سه چهار بار بخون. ی کتاب جمعبندیم داره اونم بگیر دو ماه اخر بخون. خلاصه یادت نره. تسسسسسست خیلی بزن
      زبان
      ببین امیدوارم زبانت خوب باشه نباشه هم فدای سرت لغت بخون از هر کتابی مثه تیک ایت تست هم بزن. از آلا واسه گرامر استفاده کن. تست زیاد بزن

عمومیا تست زیاد خیلی مهمه. ی دور که تموم شد همش زرد عمومی شروع کن.

فیزیک : صد درصد استاد طلوعی. حتماااااا با دکتر طلوعی جلو برو. رایگانه. تو سایت آلا. فقط جزوه خودت بنویس. بعد برو تست های ستاره دار گاج + یک قدم تا صداشو بزن. همین. بعدم هی جزوتو مرور کن. تست نکته دار دیدی وارد جزوت کن حتما( اگه ی رشته خوبی اوردم حتماااا واست جزوه های فیزیکمو میفرستم. خودم نوشتم. خیلییی کامله)

شیمی : ببین من میانه خوبی نداشتم با این بشر. ینی سر 97 خراب شد میانم. مبتک بخون اقاجانیم ببین. بچه ها راضی بودن. فیلماش تو آلا هست. متن کتاب یادت نره. شیمی متن کتاب از همه چی مهم تره. هی باید حفظ کنی دیگه...
      ریاضی اگه ضعیفی با امینی راد برو جلو. تو آلا هست. بعدم تست کنکور بزن فقط. همین
      زیست ! اینقدر استاد داریم که من هیچم. ترجیح میدم در مورد این موجود حرفی نزنم. فقط بدون با زیاد خوندن و مرور کردن و حفظ بودن متن کتاب میشه بالا زد
      ممنون کاکو دستت درد نکنه ایشالا هر چی میخای خدا بهت بده
      زبانم خوبه کنکور زبان چار سال پیش زبان تخصصی هشتاد زدم عمومی هم هشتادو خورده ای
      این سایت الا رو میدی
      یا اساتیدی که خیلی خبن معرفی میکنی ویدیوهاشونو ببینم
      بازم مرسی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad256 نمایش پست ها
      ممنون کاکو دستت درد نکنه ایشالا هر چی میخای خدا بهت بده
      زبانم خوبه کنکور زبان چار سال پیش زبان تخصصی هشتاد زدم عمومی هم هشتادو خورده ای
      این سایت الا رو میدی
      یا اساتیدی که خیلی خبن معرفی میکنی ویدیوهاشونو ببینم
      بازم مرسی
      http://sanatisharif.ir/
      چاکرم. استاد طلوعی فیزیک
      امینی راد ریاضی - استاد نباخته اگه ریاضی قوی هستی
      اقاجانی شیمی
      زیست رحیمی خوب بود
      عمومیام فقط عربی ناصح زاده

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alibirjand1999 نمایش پست ها
      ببخشید توگاج مارکت چطور ۵۰درصد تخفیف میده؟؟؟
      http://www.gajmarket.com/t/Driq01
      این چیزیه که تو سایتش نوشته شما برو امتحان کن بعد ببین کد تخفیف بهت میده اگه داد بیا به ما هم بگو من چند تا شماره بهشون دادم فک نمیکنم قبول کنند دیگه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن