خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

هزینه پردیس های خودگردان

سلام
      دوستان تا اونجایی که من از دوستان و کسانی که تو پردیس ، پزشکی یا دندانپزشکی میخونن اطلاعات کسب کردم فهمیدم میانگین هزینه برای هر سال تقریبا به شکل جدول زیر هست ( پزشکی هر ترم تقریبا بین 10 تا 12 تومن و دندانپزشکی هم بین 11 تا 13 تومن ) تومن میخواستم بدونم که آیا برای خوابگاه هزینه جدا باید بپردازیم یا نه؟ اگه آره ممنون میشم لگه اطلاع دارین لطف کنید و بگین برای هر ترم یا هر سال تحصیلی ( هر دو ترم ) چقدر هست؟

1.jpg

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این شهریه ی ثابت است جدا از این شهریه ی واحدی داری در مورد خوابگاه و.... باید هزینه بپردازی البته خوابگاه شخصی دانشگاه خوابگاه نمی ده هزینش هم بر اساس شهر و.. متغیر است این را هم در نظر داشته باش که سالانه این قیمت با لاتر می ره
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستان من پزشکی پردیس میخونه . ترم یک (مهر سال قبل رفت دانشگاه) یازده تومن شهریه ثابت پرداخت کرده بود فقط و فکر کنم با باقی هزینه هاش پونزده تومنی براش آب خورده بود
      البته در مورد خوابگاه اطلاعی ندارم
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      باید به جدایی از زندگی عادت کرد
      -شمس لنگرودی-

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستان من پزشکی پردیس میخونه . ترم یک (مهر سال قبل رفت دانشگاه) یازده تومن شهریه ثابت پرداخت کرده بود فقط و فکر کنم با باقی هزینه هاش پونزده تومنی براش آب خورده بود
      البته در مورد خوابگاه اطلاعی ندارم
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      -شمس لنگرودی-

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستان من پزشکی پردیس میخونه . ترم یک (مهر سال قبل رفت دانشگاه) یازده تومن شهریه ثابت پرداخت کرده بود فقط و فکر کنم با باقی هزینه هاش پونزده تومن براش آب خورده
      در مورد خوابگاه و هزینه اش اطلاع ندارم
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      -شمس لنگرودی-

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستان من پزشکی پردیس میخونه . ترم یک (مهر سال قبل رفت دانشگاه) یازده تومن شهریه ثابت پرداخت کرده بود فقط و فکر کنم با باقی هزینه هاش پونزده تومن براش آب خورده
      در مورد خوابگاه و هزینه اش اطلاع ندارم
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      -شمس لنگرودی-

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      سلام
      دوستان تا اونجایی که من از دوستان و کسانی که تو پردیس ، پزشکی یا دندانپزشکی میخونن اطلاعات کسب کردم فهمیدم میانگین هزینه برای هر سال تقریبا به شکل جدول زیر هست ( پزشکی هر ترم تقریبا بین 10 تا 12 تومن و دندانپزشکی هم بین 11 تا 13 تومن ) تومن میخواستم بدونم که آیا برای خوابگاه هزینه جدا باید بپردازیم یا نه؟ اگه آره ممنون میشم لگه اطلاع دارین لطف کنید و بگین برای هر ترم یا هر سال تحصیلی ( هر دو ترم ) چقدر هست؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 319
حجم: 71.6 کیلو بایت

برای خوابگاه باید هزینه ی جدا بپردازید
      هزینه خوابگاه هم بستگی به شهری داره که توش درس میخونید
      من چند وقت پیش یه جا خوندم هزینه خوابگاه های خودگردان حدود 400-500 میشه برای هر ترم
      ولی بازم دقیقا نمیدونم
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AY$AN نمایش پست ها
      برای خوابگاه باید هزینه ی جدا بپردازید
      هزینه خوابگاه هم بستگی به شهری داره که توش درس میخونید
      من چند وقت پیش یه جا خوندم هزینه خوابگاه های خودگردان حدود 400-500 میشه برای هر ترم
      ولی بازم دقیقا نمیدونم
      خیلی بیشتر میشه
      الان خوابگاه دولتی 2 3 نفره تقریبا 400 تومن میشه
      خودگران بالای 1 تومن میشه

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      سلام

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 319
حجم: 71.6 کیلو بایت

سلام
      واسه داروسازی رو کم نوشته. ما جمعا واسه دو تا ترم گذشته بیشتر از 20 میلیون پول دادیم
      واسه خوابگاه هزینه جداست که من اطلاعی ازش ندارم و خب واسه دانشگاه های مختلف متفاوته. از طرف دیگه ممکنه خوابگاه در اختیارتون قرار ندن یا اوضاع خوبی نداشته باشه و مجبور بشین پانسیون خصوصی بگیرین که اونم هزینه اش مشخص نیست.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دکتر افشار کانالشون گذاشته بودن 14-16 تومن البت مطمین نیستم پارسال ک کمتربود شاید امسال افزایش دادن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      خیلی بیشتر میشه
      الان خوابگاه دولتی 2 3 نفره تقریبا 400 تومن میشه
      خودگران بالای 1 تومن میشه
      هیچی دیگه بدبخت شدیم
      منتظر فرصت مناسب نباش...همین فرصتو بگیرو و مناسبش کن...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیرین 30 یا 40تومن شما حساب کن افتادی دیگه ترم اخر خدا به خیر کنه یه چیزی دیگه هم هس شما واقعا فک کردی این دانشگاه ها واسه ماس اگه اینطوری فک میکنید سخت در اشتباهی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اول سایت ایرام مشاوره شایعه کرد که ترمی ۱۴ تا ۱۶ تومن شده که الان خودش تصحیح کرد. دوباره کانال افشار شایعه رو شروع کرد. بهترین کار اینه زنگ بزنید دانشگاه من زنگ زدم شیراز گفتن ترمی ۱۲ و نیم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alipersia1 نمایش پست ها
      اول سایت ایرام مشاوره شایعه کرد که ترمی ۱۴ تا ۱۶ تومن شده که الان خودش تصحیح کرد. دوباره کانال افشار شایعه رو شروع کرد. بهترین کار اینه زنگ بزنید دانشگاه من زنگ زدم شیراز گفتن ترمی ۱۲ و نیم
      کاملا درسته
      متاسفانه بازار شایعه داغه

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alipersia1 نمایش پست ها
      واسه پزشكي يا دندون؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن