خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها

واسه پزشكي يا دندون؟
      پزشکی سایت ایران مشاوره نوشت ۱۴ تا ۱۶ الان تغییرش داد به ۱۲ تا ۱۴ در ترم.برای دندان پزشکی هر کدوم ۲ تومن بیشتر هست

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها

واسه پزشكي يا دندون؟
      واسه شما چه فرقی داره سهمیه داری برات مفتی میافته دیگه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سهمیه ۵ درصدی هم تخفیف دارن؟ کسی خبر داره؟

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینا واسه صرفا شهریه ثابته و واحدها هزینه اش جداس؟ یا هزینه کل درسی (ثابت و واحدها مجموعا) در طول 2 ترم میشه 20 و خورده ای؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahriyar نمایش پست ها
      اینا واسه صرفا شهریه ثابته و واحدها هزینه اش جداس؟ یا هزینه کل درسی (ثابت و واحدها مجموعا) در طول 2 ترم میشه 20 و خورده ای؟
      کل هزینه میشه ۲۰ و خورده. البته خوابگاه جدا باید حساب کنید

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ترم اول رو خود دانشگاه امنتخاب واحد میکنه و شهریه رو زمان ثبت نام میگیره
      از ترم بعدش:
      شهریه ثابت ( حدودا ۲ میلیون ) + تعداد واحد عملی × نرخ واحد عملی + تعداد واحد نظری × نرخ شهریه نظری = شهریه کل
      اگر ۲۰ واحد کامل بردارین میشه حدودا ۲۰ تا ۲۵ میلیون سالیانه. واسه ورودی های ما اینطور بوده. هر سال هم افزایش‌ داره البته.
      ویرایش توسط hyun jung : 21 مرداد 1397 در ساعت 01:44

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hyun jung نمایش پست ها
      سلام
      ترم اول رو خود دانشگاه امنتخاب واحد میکنه و شهریه رو زمان ثبت نام میگیره از ترم بعدش:
      شهریه ثابت ( حدودا ۲ میلیون ) + تعداد واحد عملی × نرخ واحد عملی + تعداد واحد نظری × نرخ شهریه نظری = شهریه کل
      اگر ۲۰ واحد کامل بردارین میشه حدودا ۲۰ تا ۲۵ میلیون سالیانه. واسه ورودی های ما اینطور بوده. هر سال هم افزایش‌ داره البته.
      متشکرم
      فقط مطمئنید اینطوریه؟ من اطلاع چندانی ندارم و برام خیلی مهمه،چون چندتا پردیس هم انتخاب کردم

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

متشکرم
      فقط مطمئنید اینطوریه؟ من اطلاع چندانی ندارم و برام خیلی مهمه،چون چندتا پردیس هم انتخاب کردم
      خواهش میکنم. خودم دانشجوی پردیسم و اینا مطالبیه که میدونم و درگیرش هستم.
      بخش نامه ی امسال هنوز نیومده انگار. سال به سال هم افزایش داریم واسه ورودی ها. نمیدونم حالا واسه ورودی های امسال دقیق چقدر قراره در بیاد. خودمون که ترم قبل اینطور پرداخت کردیم.
      یکی از بهترین کارها اینه که زنگ بزنین به دانشگاه مورد نظر و پرس و جو کنین. روش مطمئن تری هم هست

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ،ببخشید افزایش شهریه هر سال 10_15% هست یا اصلا معلوم نیست ممکنه سال دوم مثلا 25%افزایش بدن؟ چون از پس شهریه برنیایم و بخوام انصراف بدم هم باید پول بدم میخواستم مطمعن شم حداکثر همین حدودا خواهد بود

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara13775 نمایش پست ها
      سلام ،ببخشید افزایش شهریه هر سال 10_15% هست یا اصلا معلوم نیست ممکنه سال دوم مثلا 25%افزایش بدن؟ چون از پس شهریه برنیایم و بخوام انصراف بدم هم باید پول بدم میخواستم مطمعن شم حداکثر همین حدودا خواهد بود
      حداکثر به میزان نرخ تورم
      تو سه سال گذشته بالاتر از 15% افزایش نداشتیم
      بانک مرکزی هم الحمدلله تورم 500% هم باشه همیشه آبرو داری کرده و حدود 10% اعلام کرده و میکنه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بچه هاکسی خبر موثق داره از اینکه پردیس دارو تو تبریز واردبیل برا ورودی های 97چقدره؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن