خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 37
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      درسته درد و دل خیلی خوبه اما تا ی حد
      من خودم چون وضعیت شما رو داشتم دارم میگم دیگه بهش فک نکنین چون واقعا ی جایی میرسه که داری دری میخونی باز این فکرا میاد تو ذهنت و فقط حواست رو پرت میکنه و تور رو عقب میندازه
      شاید تقدیر و حکمتی بوده امسال نشه(شاید بگی یعنی چی تقدیر نبوده؟یعنی واسه یکی دیگه خدا میخواد واسه من نمیخواد؟دقیقا!من خودم پارسال همین شکلی بودم میگفتم این چه خدایی هست که من با زیست 82 رو قبول نکرد کسی با زیست 27 رو برد دولتی جهرم! اما امسال که گذشت خیلی چیزا رو فهمیدم از پزشکی و دردسراش درحدی که ازش متنفر شدم!اما تحقیق کردم و راه هایی پیدا کردم که اون دردیر ها رو تجربه نکنم!میخوام بگم به خدا توکل کن-خدا کسی نیست که بذاره یکی که کمتر تو تلاش کرده بره به چیزی برسه اما جلوی تو رو بگیره!-من اینو کلی گفتم چون اون بنده خدایی که شما میگید شده 400 حتما کنکور رو خوب داده این طور هم نیست که خیلی افتضاح داده باشه گرچه بین خودشون سنجیده میشن من در مورد کسایی اینو گفتم که با زبان منفی و زیست 27 شدن دانشجوی پزشکی!
      خیلی ممنون از حرفاتون. اون شخص هم رتبه کشوریش ده برابر منه. ولی خب به قول شما دیگه چیکار میشه کرد. راستی از چه دردسرای پزشکی متنفر شدید و راهی که اون دردسرهاشو تجربه نکنین چیه؟

2. Top | #17
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GOD LIKE نمایش پست ها
      خیلی ممنون از حرفاتون. اون شخص هم رتبه کشوریش ده برابر منه. ولی خب به قول شما دیگه چیکار میشه کرد. راستی از چه دردسرای پزشکی متنفر شدید و راهی که اون دردسرهاشو تجربه نکنین چیه؟
      من ترجیح میدم واستون نگم چون ممکنه خیلی نا امیدتون کنه خیلی!
      اگر واقعا عاشق پزشکی هستین فک نمیکنم خیلی روتون اثر بذاره!
      اما اگر خیلی اصرار دارید میتونید مستند راه قریب رو که خود دانشجو های دانشگاه تهران و با مجوز وزارت بهداشت ساختن رو ببینید
      اما توصیه شدیدی که دارم اینه که بذارید اول قبول شید بعد این مستند رو ببینید چون ممکنه اگه ببینید کلا اصلا دیگه تلاش نکنید و درس نخونید!
      من خودم به نتایج زیادی رسیدم که ی نتیجه این بود هرچقدر هم بد باشه مگه دیگه بهتر از این واسه تجربی ها هست؟!مخصوصا واسه کسایی که تمکن مالی تحصیل در خارج کشور رو ندارن

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من ترجیح میدم واستون نگم چون ممکنه خیلی نا امیدتون کنه خیلی!
      اگر واقعا عاشق پزشکی هستین فک نمیکنم خیلی روتون اثر بذاره!
      اما اگر خیلی اصرار دارید میتونید مستند راه قریب رو که خود دانشجو های دانشگاه تهران و با مجوز وزارت بهداشت ساختن رو ببینید
      اما توصیه شدیدی که دارم اینه که بذارید اول قبول شید بعد این مستند رو ببینید چون ممکنه اگه ببینید کلا اصلا دیگه تلاش نکنید و درس نخونید!
      من خودم به نتایج زیادی رسیدم که ی نتیجه این بود هرچقدر هم بد باشه مگه دیگه بهتر از این واسه تجربی ها هست؟!مخصوصا واسه کسایی که تمکن مالی تحصیل در خارج کشور رو ندارن
      دوستم شما دردسر هارو برای پزشکی گفتید یا دندان پزشکی هم همینطوره؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستم شما دردسر هارو برای پزشکی گفتید یا دندان پزشکی هم همینطوره؟
      پزشکی
      دندانپزشکی رو نمیدونم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پزشکی
      دندانپزشکی رو نمیدونم
      میشه دردسراشو بگین من چون امسال پزشکی قبول نشدم و میخوام یه رشته ی دیگه بخونم میخوام وجدانم رو راضی کنم بهش فکر نکنه اما تا الان موفق نشدم

6. Top | #21
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      میشه دردسراشو بگین من چون امسال پزشکی قبول نشدم و میخوام یه رشته ی دیگه بخونم میخوام وجدانم رو راضی کنم بهش فکر نکنه اما تا الان موفق نشدم
      مستند راه قریب رو ببینید متوجه میشید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      مستند راه قریب رو ببینید متوجه میشید
      دیدم ولی خب همه رشته ها اینجورین که دانشجو تو محیط کار قرار میدن بدون هیچ آموزشی به نظرم دانشجو ها خودشون باید رفرنس بخونن و درکل ازتجربه سال بالایی ها استفاده کنن متاسفانه وضعیت آموزش ایران تو همه رشته ها اینجوری هست مثلا یه مهندس معمار لزوما معمار خوبی نیست ولی تو پزشکی شما باید روی جون آدمیزاد تجربه کنید که این عاقلانه نیست مثلا پدرم چون کارش مرتبط به پزشکیه همیشه میگه فلان مریض این علائم داره و سریع پزشک میگه این فلان بیماریه درصورتی که مریضی که فلان بیماری رو داره این علائم رو نداره درکل پزشکی تو ایران مثل بقیه رشته ها آموزشش درست نیست فقط دانشجوهایی که علاقمند باشن و دنبال بالابردن اطلاعاتتشون باشن موفق اند چون نگاه همه به پزشکی فقط پول و پرستیژه درصورتیکه این دو تا وقتی به دست میاد که تو کارت خبره باشی البته تو پزشکی استثنا هم هست خیلی از پزشکا تو ادارات کار یک کارمند ساده بهداشت رو انجام میدن ولی حقوقشون ۳برابر اون کارمند بهداشت هست
      من خودم این رشته رو دوست داشتم با همه ی سختیاش ولی ناموفق بودم تو کنکور مطمئنم تا ۱۰سال دیگه هم کنکور شرکت کنم بازم به این رشته نمی رسم

8. Top | #23
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      دیدم ولی خب همه رشته ها اینجورین که دانشجو تو محیط کار قرار میدن بدون هیچ آموزشی به نظرم دانشجو ها خودشون باید رفرنس بخونن و درکل ازتجربه سال بالایی ها استفاده کنن متاسفانه وضعیت آموزش ایران تو همه رشته ها اینجوری هست مثلا یه مهندس معمار لزوما معمار خوبی نیست ولی تو پزشکی شما باید روی جون آدمیزاد تجربه کنید که این عاقلانه نیست مثلا پدرم چون کارش مرتبط به پزشکیه همیشه میگه فلان مریض این علائم داره و سریع پزشک میگه این فلان بیماریه درصورتی که مریضی که فلان بیماری رو داره این علائم رو نداره درکل پزشکی تو ایران مثل بقیه رشته ها آموزشش درست نیست فقط دانشجوهایی که علاقمند باشن و دنبال بالابردن اطلاعاتتشون باشن موفق اند چون نگاه همه به پزشکی فقط پول و پرستیژه درصورتیکه این دو تا وقتی به دست میاد که تو کارت خبره باشی البته تو پزشکی استثنا هم هست خیلی از پزشکا تو ادارات کار یک کارمند ساده بهداشت رو انجام میدن ولی حقوقشون ۳برابر اون کارمند بهداشت هست
      من خودم این رشته رو دوست داشتم با همه ی سختیاش ولی ناموفق بودم تو کنکور مطمئنم تا ۱۰سال دیگه هم کنکور شرکت کنم بازم به این رشته نمی رسم

خب منم که نظر شما رو دارم و همینو گفتم
      گفتم واسه تجربی ها از این بهتر رشته ای که نیست! مگر کسی که بتونه بره مثلا آلمان
      دقیقا شما و من هم عقیده هستیم

9. Top | #24
      mdc
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش مجبور نیستی دروغ بگی حداقل می خوای بگی یه جوری بگو کسی شک نکنه ۴۰۰ایثارگران اتفاقا تراز خیلی خوبی داره و نشون می ده بچه درس خونی بوده ابنطوری هم نیس که تو می گی حالا تو چون قبول نشدی گیر دادی به اون ؟حسود نباشید

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم
      فداسرت
      ولی من سر این حواشی داغون شدم امسال

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برنامه حالا خورشید امروز جالب بود شبکه ۳ ....
      طرف حرف های خوبی میزد...

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Hossein نمایش پست ها
      برنامه حالا خورشید امروز جالب بود شبکه ۳ ....
      طرف حرف های خوبی میزد...
      چی میگفت؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چی میگفت؟
      مشکلات نظام آموزشی
      و اینکه به جای اینکه بیان تاثیر قطعی کنن
      به جاش از پایه شروع کنن
      یعنی مشکل از مدرسه هست ....
      و کلی چیز دیگه...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      بشین بخون، قبول شو و از این خراب شده برو
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      بشین بخون، قبول شو و از این خراب شده برو
      مشکل اینجاست که این خراب شده رو خودمون ساختیم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن