خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 124
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      عجب !!
      اره خوب واسه منم مهم نیست فقط بتونم پزشکی تهران قبول شم کافیه
      قدیم فکرمیکردم رتبه وقبولی ماهم ارتباط مستقیمی دارن اما انگار اشتباه میکردم
      منظورم اینه ک مهم نیس پزشکی کوجا قبول شم فقط قبول شم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      من هدفم پزشکی دانشگاه تهرانه خیلی کمالگراییه اما انگیزه و تلاشی که براش لازمه,تو خودم میبینم و به موفقیتم ایمان دارم

فقط مشکلم وسواسیه که روی منابع دارم مثلا فیزیک,پارسال 4 جلدی خیلی سبز داشتم و باهاش راحت بودم اما امروز که نمونه صفحات مبتکران شهریاری رو دیدم سست شدم چون هم درسنامش خیلی کامل بود و از 0 تا 100 شروع کرده و گفته و به همون نسبت که درسنامش بی نقصه تستای خوب و جوندار داره که اونو یه منبع کامل کرده و مشکل دیگه منبع شیمیه که پارسال مبتکران داشتم و خوب بود اما نه برای درصدای بالا حالا موندم بین این دوتا گزینه:
      1/مبتکران+موج ازمون برای تستای سخت و زماندار کار کردن
      2/الگو دوم+سوم و پیش خ سبز+موج ازمون
      توی انتخاب ازمونم شک دارم از یه طرف ادم بشدت رقابتی هستم و برنامه هم برام مهمه که در این صورت میشه قلمچی اما دوستام که اکثرا قلمچی بودن میگن قلمچی رفتن اشتباهه و ادمو از فضای کنکور دور میکنه و اصلا برای امادگی کنکور مناسب نیست در حالی که گزینه دو به سبک کنکوره البته علی رغم زیست که اونو خودم میتونم تستای سخت کار کنم و مفهومی بخونم که از این لحاظ مشکلی نیست از طرف دیگه فاصله ازمونای گزینه 2 اذیتم میکنه(3 هفته یکبار) فقط میشه توضیح بدید که چرا میگید برنامه و بودجه بندیش خوب نیست؟اگه از نظر مرور های کم میگید میتونم خودم مرور کافی توی برنامم بذارم.
      راستی من تو تابستون کلا 1 بار میخونم و تموم میکنم و میخوام از مهر برای دومین دور با ازمون پیش برم و تستای زماندار کار کنم.
      پ.ن:این اولین پستم تو انجمن بود
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.
      ویرایش توسط Heni : 24 مرداد 1397 در ساعت 17:25

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها
      سلام
      من هدفم پزشکی دانشگاه تهرانه خیلی کمالگراییه اما انگیزه و تلاشی که براش لازمه,تو خودم میبینم و به موفقیتم ایمان دارم

فقط مشکلم وسواسیه که روی منابع دارم مثلا فیزیک,پارسال 4 جلدی خیلی سبز داشتم و باهاش راحت بودم اما امروز که نمونه صفحات مبتکران شهریاری رو دیدم سست شدم چون هم درسنامش خیلی کامل بود و از 0 تا 100 شروع کرده و گفته و به همون نسبت که درسنامش بی نقصه تستای خوب و جوندار داره که اونو یه منبع کامل کرده و مشکل دیگه منبع شیمیه که پارسال مبتکران داشتم و خوب بود اما نه برای درصدای بالا حالا موندم بین این دوتا گزینه:
      توی انتخاب ازمونم شک دارم از یه طرف ادم بشدت رقابتی هستم و برنامه هم برام مهمه که در این صورت میشه قلمچی اما دوستام که اکثرا قلمچی بودن میگن قلمچی رفتن اشتباهه و ادمو از فضای کنکور دور میکنی و اصلا برای امادگی کنکور مناسب نیست در حالی که گزینه دو به سبک کنکوره البته علی رغم زیست که اونو خودم میتونم تستای سخت کار کنم و مفهومی بخونم که از این لحاظ مشکلی نیست از طرف دیگه فاصله ازمونای گزینه 2 اذیتم میکنه(3 هفته یکبار) فقط میشه توضیح بدید که چرا میگید برنامه و بودجه بندیش خوب نیست؟اگه از نظر مرور های کم میگید میتونم خودم مرور کافی توی برنامم بذارم.
      راستی من تو تابستون کلا 1 بار میخونم و تموم میکنم و میخوام از مهر برای دومین دور با ازمون پیش برم و تستای زماندار کار کنم.
      ممنون میشم بخونید و نظرتون رو بگید
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیشتر فکر پول باشید نمیدونم عشق پزشکی اینارو بریزید دور پول مهمه تک تک اینایی ک میگن عشق من روپوش سفیده بخدا اگه بهوشن بگنت درامدتون زیر 5تومنه سرد میشن پس دروغای خیلیا ک الکی میخوان خاص نشون بدن گوش نکنید نمونه ش محمد احمدی ک یهو عاشق شد
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 78Hengameh نمایش پست ها
      سلام

توی انتخاب ازمونم شک دارم از یه طرف ادم بشدت رقابتی هستم و برنامه هم برام مهمه که در این صورت میشه قلمچی اما دوستام که اکثرا قلمچی بودن میگن قلمچی رفتن اشتباهه و ادمو از فضای کنکور دور میکنه و اصلا برای امادگی کنکور مناسب نیست در حالی که گزینه دو به سبک کنکوره البته علی رغم زیست که اونو خودم میتونم تستای سخت کار کنم و مفهومی بخونم که از این لحاظ مشکلی نیست از طرف دیگه فاصله ازمونای گزینه 2 اذیتم میکنه(3 هفته یکبار) فقط میشه توضیح بدید که چرا میگید برنامه و بودجه بندیش خوب نیست؟اگه از نظر مرور های کم میگید میتونم خودم مرور کافی توی برنامم بذارم.
      در مورد منابع وسواس الکی عین سم کشنده هست.
      برای فیزیک خیلی سبز بنظر من بهتره.
      در مورد شیمی پیشنهادم مبتکران+یک منبع تکمیلی هست که میتونه موج ازمون باشه.

پ.ن:به انجمن خوش اومدید

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      من به کنکور ۹۸ نظام قدیم میگم کنکور شکست خورده ها!
      چون همه پشت کنکوری هستن و تجربه یک شکست رو دارن

از لحاظ رتبه اوردن راحت تر میشه اما پزشک شدنش مشخص نیست!(نحوه تقسیم ظرفیت بین نظام قدیم و جدید و تاثیر معدل)
      هر سال بهترین دتبه ها ماله کنکور اولی ها بود ک شما دگ اینو ندارید اگه اونا ک تو پرانتز نوشتم اوکی بشه کنکور خوبی خواهد بود
      در کل میخوام بگم هدف بالایی رو میتونید بزنید خوب هدف گیری کنید
      موفق باشید
      اساسن چیزی به اسم شکست تو زندگی انسان وجود نداره
      ........
      درک شکست .. یعنی داشتن درک ضعیف از معنای زندگی
      (فقط چون عنوان شکست خورده آوردی این طوری واست گفتم پسر)
      ...............
      منم خودم امشب جلوی یه استاد یه سوتی دادم خفن
      عجیب حالم گرفته شد..
      دیگه گاهی پیش میاد

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هدفم دندانپزشکی ایلام خودم هم ساکن ایلام هستم سهمیه منطقه سه.
      ارشد ریاضی دارم و از تیر شروع کردم با توجه به اینکه یه دو ماهه دارم روزانه ۷ ساعت بیشتر نمیتونم بخونم و تا الان فقط دین و زندگی و ادبیات دوم تموم کردم زیست ۴ فصل خوندم شیمی ۴ فصل فیزیک سال اول خوندم امروزم بردارها رو تموم کردم و امار و مدلسازی و ترکیبات خوندم البته ریاضی مشکل ندارم ولی چون نقطه قوتمه میخوام بالا بزنم.
      و اینکه خیلی امید دارم که قبول بشم اصلا هم به معدل و سهمیه فکر نمیکنم برام مهم نیست فقط میخونم.
      البته تو زیست خیلی مشکل دارم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face

من هدفم دندانپزشکی ایلام خودم هم ساکن ایلام هستم سهمیه منطقه سه.
      ارشد ریاضی دارم و از تیر شروع کردم با توجه به اینکه یه دو ماهه دارم روزانه ۷ ساعت بیشتر نمیتونم بخونم و تا الان فقط دین و زندگی و ادبیات دوم تموم کردم زیست ۴ فصل خوندم شیمی ۴ فصل فیزیک سال اول خوندم امروزم بردارها رو تموم کردم و امار و مدلسازی و ترکیبات خوندم البته ریاضی مشکل ندارم ولی چون نقطه قوتمه میخوام بالا بزنم.
      و اینکه خیلی امید دارم که قبول بشم اصلا هم به معدل و سهمیه فکر نمیکنم برام مهم نیست فقط میخونم.
      البته تو زیست خیلی مشکل دارم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      منم همچنان مشکل اساسی با عربی دارم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلم اموزشی ببین خیلی خوبه.یا اگه میتونی کلاس برو هر چند هزینش زیاد میشه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      فیلم اموزشی ببین خیلی خوبه.یا اگه میتونی کلاس برو هر چند هزینش زیاد میشه
      حوصله کلاس عربی رو ندارم
      ..........
      فیلم هم قبلن ناصح نگاه میکردم تا حدودی خوب بود .. عربی غزال رم بیشتر تستاشو زدم .....
      ولی همچنان تو گل موندم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زاپاتا تگ صلواتی میدی ؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadm56 نمایش پست ها
      زاپاتا تگ صلواتی میدی ؟
      ترجمه نما پلیز

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عربی گاج نقره ای و خیلی سبز خوبه.
      شما زیست از چه کتابی میخونید؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      ترجمه نما پلیز
      میگه زیاد تگ میکنی بقیه رو توی تاپیک ها

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن