خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 124
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      اومدم برم پرستاری تهران بعد گفتم برم معلمی زیست درس بدم بعد گفتم بمونم بهتره ...با رتبه 3هزار چیزی نمیشه ادم
      داداش انشالله موفق باشی
      ولی خدایی همه میخواین دکتر بشین؟ حتما باید کتابا عوض بشه کنکور قدیم حذف بشه تا ول کنین این کنکور رو
      دیگه یک بازاری شده حالا شمارو نمیگم
      یارو 3 ساله پشت کنکوره بازم میخواد بمونه، عزیزم بیا برو دیگه چی از جون این دانشگاه ملت میخوای؟ همه جمع شدین پشت کنکور
      یک سال موندن مشکلی نداره دیگه نه ده سال
      بقیه هم میان میگن افرین احسنت چه اراده ای اره تو میتونی!

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رویااا20 نمایش پست ها
      سلام . منم تصمیمم رو گرفتم میخام بمونم تا امروز که خونه جنگ بود که برو معلمی ولی انتخاب رشته نکردم و میمونم . از دوستان راهنمایی خاستم برای رقابتی درس خوندن که نهی کردن و گفتن برای خودت گزارش کار بنویسی بهتره تا بیای اینجا و گزارش بدی ولی ی چیزی که هست اینه من پارسال تنها خوندم زیاد نتیجه خوبی نگرفتم میخام تغییر بدم سبک خوندمو . میخام ی جا گزارش بدم که اگه بد خوندم یا ساعت خوندم کم بود یکی بگه کمه یکی بگه وضعت افتضاحه . خانوادم قبول نمیکنن وگرنه میخاسم به اونا گزارش بدم .
      خوب اگه مشکل اینه بیا همینجا گزارش بده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . نمیدونید تاثیر معدل چی شد ؟انمیدونم چیکار کنم معدلمم ۱۵/۶۰

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Li.avi نمایش پست ها
      سلام . نمیدونید تاثیر معدل چی شد ؟انمیدونم چیکار کنم معدلمم ۱۵/۶۰
      خدا بت رحم کنه فکر کنم رتبت 1 هم بشه معدلت میارش تا 20000

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [quote=رویااا20;1346354]سلام . منم تصمیمم رو گرفتم میخام بمونم تا امروز که خونه جنگ بود که برو معلمی ولی انتخاب رشته نکردم و میمونم . از دوستان راهنمایی خاستم برای رقابتی درس خوندن که نهی کردن و گفتن برای خودت گزارش کار بنویسی بهتره تا بیای اینجا و گزارش بدی ولی ی چیزی که هست اینه من پارسال تنها خوندم زیاد نتیجه خوبی نگرفتم میخام تغییر بدم سبک خوندمو . میخام ی جا گزارش بدم که اگه بد خوندم یا ساعت خوندم کم بود یکی بگه کمه یکی بگه وضعت افتضاحه . خانوادم قبول نمیکنن وگرنه میخاسم به اونا گزارش بدم .[/q

خب الان مثلا نوشتی بعد چی میشه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      خدا بت رحم کنه فکر کنم رتبت 1 هم بشه معدلت میارش تا 20000
      اطلاعی نداری چی شد این تاثیر معدل ؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Li.avi نمایش پست ها
      اطلاعی نداری چی شد این تاثیر معدل ؟
      فعلا همون قطعی ولی احتمال مثبت شدنش زیاده
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      داداش انشالله موفق باشی
      ولی خدایی همه میخواین دکتر بشین؟ حتما باید کتابا عوض بشه کنکور قدیم حذف بشه تا ول کنین این کنکور رو
      یارو 3 ساله پشت کنکوره بازم میخواد بمونه، عزیزم بیا برو دیگه چی از جون این دانشگاه ملت میخوای؟ همه جمع شدین پشت کنکور

داداش کشور روهواس خود من فقط هدفم اینه دندون قبول شم مدرک بگیرم برم امارت یعنی فقط کافیه قبول شم سرو دست میکشنن برای ایرانیا خب پشت کنکور بمونم تهش میشم پرستار حداقل بیکار نمیمونم راهی جز این هست؟یا برم اسنپ کار کنم بله برادر اراده میخواد ازهم نپاشی خونه نشستن واسه ی پسر سخته اونم منی ک شکل شمایلمو ببینی میفهمی قبلا چقدر شیطون بودم از همه چی زدم مو تتو باشگاه و.....خیل بده 4 سال بشینی خونه اما بدترش اینه 30سالت باشه هیچی ب هیچی
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      داداش انشالله موفق باشی

والا من ده سال نموندم 97سومیش بود بعد اینکه کارای سربازیمم اوکی شده دارم معاف میشم چیزی ازدست ندادم تواین انجمن خیلیا هستن بیشتر ازمن ازمون دادن اما رو نمیکنن اما من میگم چون ابایی ندارم..یکی میره لیسانس میگره 25سالگی کنکور میده حالا من 4سال لیسانس نرفتم نشستم برای کنکور خوندم چ فرقیه بین من و یک لیسانسه مهندسی تاپ؟
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgvar aziz نمایش پست ها
      شما یه سر بزن به برنامه راهبردی قلمچی سی چل هزار بار دانلود بیشتر از دوازدهم برنامه راهبردی فارغ التحصیلان دانلود شده و حدود دویست و هفتاد هزار بار دان داشته!!!!!!!!!
      انگاری ما بیشتریم دادا!
      من خودم فقط ۲۰ بار دنلود کردم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من رتبه برام مهم نیست فقط امسال پزشکی قبول شم همین!یا دیگ در بدترین حالت دارو

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      پشت كنكور ميموني واسه ٩٨؟

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      داداش کشور روهواس خود من فقط هدفم اینه دندون قبول شم مدرک بگیرم برم امارت یعنی فقط کافیه قبول شم سرو دست میکشنن برای ایرانیا خب پشت کنکور بمونم تهش میشم پرستار حداقل بیکار نمیمونم راهی جز این هست؟یا برم اسنپ کار کنم بله برادر اراده میخواد ازهم نپاشی خونه نشستن واسه ی پسر سخته اونم منی ک شکل شمایلمو ببینی میفهمی قبلا چقدر شیطون بودم از همه چی زدم مو تتو باشگاه و.....خیل بده 4 سال بشینی خونه اما بدترش اینه 30سالت باشه هیچی ب هیچی
      سرودست میشکنن واسه ایرانیا!! به چیزشون هم حسابمون نمیکنن البته ماهم همینطور

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      پشت كنكور ميموني واسه ٩٨؟
      آره

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      عجب !!
      اره خوب واسه منم مهم نیست فقط بتونم پزشکی تهران قبول شم کافیه
      قدیم فکرمیکردم رتبه وقبولی ماهم ارتباط مستقیمی دارن اما انگار اشتباه میکردم

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن