خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مباحث سخت يازدهم

ميخواستم بدونم كدوم مباحث يازدهم سخت تره و نياز به يه پيش خواني تو تابستون داره؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی-__-

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظر من بشین درسای سال دهم رو بخون و کامل جمع کن جوری که فقط نیاز به مرور داشته باشی و برای مرورش برنامه ریزی دقیق کن مثلا توی سال تحصیلی روزی یه ساعت به سال دهم اختصاص بده بقیه ش رو یازدهم بخون مطمئن باش بهترین نتیجه رو میگیری
      من همیشه برای هرسالی میخواستم پیشخوانی کنم ولی هیچ وقت نتونستم این کارو درست انجام بدم چون پیش خودت میگی وقتی قراره توی سال بخونم الان یه نگاه سطحی میکنم اسمشو میزارم پیشخوانی . ودر نهایت درسای سال قبل هم از یادت میره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh5674 نمایش پست ها
      ميخواستم بدونم كدوم مباحث يازدهم سخت تره و نياز به يه پيش خواني تو تابستون داره؟
      درسای دهم رو بخون و برا ریاضی ی کتاب جامع بگیر ریاضیو بخون که مثه ما تو تابستونه کنکور خرتو ( گلوتو نگیره )

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh5674 نمایش پست ها
      درسای دهم رو بخون و برا ریاضی ی کتاب جامع بگیر ریاضیو بخون که مثه ما تو تابستونه کنکور خرتو ( گلوتو نگیره )

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اکثرا فصل1 فیزیکو پیش خوانی میکنن
      درحالیکه فصل2 سخت تره انتخاب باخودت

7. Top | #7
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من هیچ کدومش واقعا سخت نیست و هیچ کدومش خیلی پیشخوانی نمی خواد. بهترین کار اینکه تو آزمون تابستانه ثبت نام کنی و نهایتا یکی یا دو تا درس اختصاصی (به نظر من ریاضی و فیزیک رو) پیش خوانی کنی... این آزمون رفتن خیلی مهمه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تثبیت مطالب دهم و همچنین زبان انگلیسی تو بخش ریدینگ و کلوز و دایره واژگان کار کن ، بقیه دروس واقعا نیازی به پیشخوانی ندارند و اعتماد به نفس الکی میده ، حالا اگه خواستی فقط 6و7 زیست یازدهم که نسبتا سنگینه رو بخون!! البته کلا مباحث جدیدی هستن و سخت! شیمی هم استوک دهم رو یادبگیر یازدهم تکرار میشه البته استوک یازدهم سرعت و بازده و... رو داره که اگه خواستی و وقت اوردی بخون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن