خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post سوال درباره انتخاب رشته

سلام
      دوستان به نظرتون برق یا کامپیوتر شیراز یا بوعلی همدان بیشتر می ارزه یا شهید رجایی؟ چون هم حقوق میدن هم کارت تضمینه و سربازی هم نمیری. ولی علاقه زیادی هم به دبیری و درساش ندارم. به خاطر همین خواستم نظر شما رو هم بدونم.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      اينهمه درباره انتخاب رشته و اولويت آن بحث می شود ، سوال من اينه كه آيا اگر رشته ای را اولويت اول يا اولويت 99 انتخاب كنم در قبولی شدن يا نشدن من تاثيری دارد ؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رحيمي نمایش پست ها
      سلام
      اينهمه درباره انتخاب رشته و اولويت آن بحث می شود ، سوال من اينه كه آيا اگر رشته ای را اولويت اول يا اولويت 99 انتخاب كنم در قبولی شدن يا نشدن من تاثيری دارد ؟
      خیر هیچ تاثیری نداره
      روزگاری کفران خدا، بزرگ ترین کفران بود.
      اما خدا مرد
      و در پی آن این گویان نیز مردند.
      اکنون کفران زمین سهمگین ترین کفران است.

چنین_گفت_زرتشت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرهنگیان اون جوری ها هم که میگن خوب نیست مگه کلا چه قدر پول میدن فعلا که یه ۵۰۰ هزار تومنی میدن که تو این شرایط ارزشی نداره مگه کسی که توانایی خاصی تو تدریس داشته باشه و خصوصی کار کنه کامپیوتر مخصوصا نرم افزار الان بازار کارش تو ایران هم با راه افتادن استارت اپ ها خیلی داغ شده بهتر هم میشه البته فقط به دانشگاه نباید اکتفا کنید و خودتون در کنار دانشگاه عملی هم کار کنید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hero93 نمایش پست ها
      فرهنگیان اون جوری ها هم که میگن خوب نیست مگه کلا چه قدر پول میدن فعلا که یه ۵۰۰ هزار تومنی میدن که تو این شرایط ارزشی نداره مگه کسی که توانایی خاصی تو تدریس داشته باشه و خصوصی کار کنه کامپیوتر مخصوصا نرم افزار الان بازار کارش تو ایران هم با راه افتادن استارت اپ ها خیلی داغ شده بهتر هم میشه البته فقط به دانشگاه نباید اکتفا کنید و خودتون در کنار دانشگاه عملی هم کار کنید
      دوست عزیز ۵۰۰ هزار تومان برای سال ۹۵ بود!
      برای امسال ۷۰۰ هزار تومان است!
      اطلاعات غلط به این بنده خدا ندید
      ویرایش توسط ShahabM : 19 مرداد 1397 در ساعت 00:50

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadR379 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان به نظرتون برق یا کامپیوتر شیراز یا بوعلی همدان بیشتر می ارزه یا شهید رجایی؟ چون هم حقوق میدن هم کارت تضمینه و سربازی هم نمیری. ولی علاقه زیادی هم به دبیری و درساش ندارم. به خاطر همین خواستم نظر شما رو هم بدونم.
      سلام دوست عزیز
      ببینید اگر میخوای رشته کامپیوتر رو انتخاب کنی توصیه من به شما شهید رجایی هست. کار ثابتت رو خواهی داشت و در کنارش هم میتونی خودت برنامه نویسی کنی و درآمد داشته باشی و کار معلمی هم طوری هست که در کار آزاد خللی ایجاد نمیکنه.

ولی اگر رشته برق را ترجیح میدید بحثش جداست... برید ببینید خودتون از خودتون چه انتظاری دارید در این رشته و تا کجا میخواید پیش برید. من در این باره نظری نمیتونم بدم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      دوست عزیز ۵۰۰ هزار تومان برای سال ۹۵ بود!
      برای امسال ۷۰۰ هزار تومان است!
      اطلاعات غلط به این بنده خدا ندید
      دوست عزیز منم گفتم یه 500 هزار تومنی نه گفتم دقیقا 500 تومن یه حدودی گفتم حالا هر سال 100 تومنی هم اضافه کنن
      باز خوب شد نگفتی اگه بری برنامه نویسی درامد بالای 10 میلیون داشته باشی دیگه مثل معلمی نیست که بهت یارانه نقدی بدن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم گفتم یه 500 هزار تومنی نه گفتم دقیقا 500 تومن یه حدودی گفتم حالا هر سال 100 تومنی هم اضافه کنن
      باز خوب شد نگفتی اگه بری برنامه نویسی درامد بالای 10 میلیون داشته باشی دیگه مثل معلمی نیست که بهت یارانه نقدی بدن
      اتفاقا چند تا رفیق معلم دارم که در عین حال برنامه نویسی هم می‌کنند و همون مقدار که گفتی در آمد دارن و حقوق معلمی هم در کنارش دارن!!!
      شغل معلمی مثل دکتری نیست که زمان آدم رو کامل پر کنه، وقت آزاد زیاد داره. برای همین بهشون پیشنهاد دادم وگرنه توو این کشور با حقوق معلمی فقط میشه زنده موند!
      ضمنا فکر نکن چون پزشکی میخونی حق تمسخر دیگر مشاغل رو داری. اصلا چنین فکری نکن چون خیلی زشته برای یک پزشک!
      ویرایش توسط ShahabM : 20 مرداد 1397 در ساعت 16:14

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      اتفاقا چند تا رفیق معلم دارم که در عین حال برنامه نویسی هم می‌کنند و همون مقدار که گفتی در آمد دارن و حقوق معلمی هم در کنارش دارن!!!
      شغل معلمی مثل دکتری نیست که زمان آدم رو کامل پر کنه، وقت آزاد زیاد داره. برای همین بهشون پیشنهاد دادم وگرنه توو این کشور با حقوق معلمی فقط میشه زنده موند!
      ضمنا فکر نکن چون پزشکی میخونی حق تمسخر دیگر مشاغل رو داری. اصلا چنین فکری نکن چون خیلی زشته برای یک پزشک!

دوست عزیز این قسمت اولش که گفتی که دیگه نور الا نور هست چی از این بهتر در مورد قسمت دومش هم که به توافق رسیدم هم نظر شدیم
      در مورد قسمت سوم هم اصلا ابدا من نمی خواستم شغلی رو مسخره کنم مخصوصا معلمی که شغل انبیاء هست و تو کشور های مختلف دنیا اهمیت ویژه ای میدن حتی تو یکی از کشورها فکر کنم آلمان بود پزشکان اعتراض کردند که چرا حقوق شون کم هست صدر اعظم آلمان اعلام کرد چه طور انتظار دارید حقوق شما رو از معلمانی که شما رو تربیت کردند بیشتر کنیم اما تو کشور ما متاسفانه دیگه خودتون می دونید منم خواستم با چشم باز انتخاب کنند
      موفق پیروز سربلند باشید
      ویرایش توسط hero93 : 20 مرداد 1397 در ساعت 20:13

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز این قسمت اولش که گفتی که دیگه نور الا نور هست چی از این بهتر در مورد قسمت دومش هم که به توافق رسیدم هم نظر شدیم
      در مورد قسمت سوم هم اصلا ابدا من نمی خواستم شغلی رو مسخره کنم مخصوصا معلمی که شغل انبیاء هست و تو کشور های مختلف دنیا اهمیت ویژه ای میدن حتی تو یکی از کشورها فکر کنم آلمان بود پزشکان اعتراض کردند که چرا حقوق شون کم هست صدر اعظم آلمان اعلام کرد چه طور انتظار دارید حقوق شما رو از معلمانی که شما رو تربیت کردند بیشتر کنیم اما تو کشور ما متاسفانه دیگه خودتون می دونید منم خواستم با چشم باز انتخاب کنند
      موفق پیروز سربلند باشید
      بله متاسفانه در این کشور اصلا به شغل معلمی اهمیت داده نمیشه و به همین خاطر برخی از مردم هم دست کم می‌گیرنش و اون رو در ردیف مشاغلی مثل رفتگری قرار می‌دهند! (البته اینکه یک شغل بالاتر یا پایین تر از شغل دیگری باشه تفکری از اساس اشتباه هست و همه مشاغل اهمیت دارند و نبود یکیشون باعث به مشکل خوردن بقیه میشه ولی چه کنیم که اکثر مردم طرز نفکرشون همینه)
      تشکر از شما دوست عزیز امیدوارم شما هم در زندگیتون موفق و سربلند باشید.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      اساتید یه سوال مال خودم نیست دوستم از پرسیده اگر میدونید راهنمایی کنید /
      توی انتخاب رشته ، رشته های صرفا با سوابق تحصیلی رو باید تو کدوم سایت وارد کنیم ؟ سایت سنجش یا تو انتخاب رشته دانشگاه ازاد (سایت آزمون) ؟
      مرسی / اگر میدونید تا اخر امشب بگید حتمن چون فرصت انتخاب رشته تموم میشه .
      سلام
      سايت دانشگاه آزاد برای رشته های مربوط به دانشگاه آزاده ( با آزمون سراسری و صرفا بر اساس سوابق تحصيلی ) ، اما اگر دانشگاههای دولتی را می خواهيد انتخاب نماييد در سايت سنجش كدها وارد نماييد.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.ka نمایش پست ها
      تو دفترچه انتخاب رشته که از سایت سنجش دانلود میکنیم . کد رشته های مربوط به رشته های با سوابق تحصیلی هست . اکی؟ الان اون کد رو باید تو سایت سنجش بزنیم یا سایت دانشگاه ازاد ؟
      من فک کنم باید تو سایت سنجش بزنه چون دفترچه مال سنجشه دانشگاه ازاد خودش دفترچه داره و کداش فرق میکنه
      پاسخ قسمت اول : سايت سنجش
      قسمت دوم مطلب شما كاملا درسته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن