خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 160
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      با سلام و شب بخیر خدمت شما دوست عزیز با یک مثال سوالم را عرض می کنم ببینید در کتاب‌های که تست های آسان و سخت مخلوط هستند ممکن است که مولف سوالات حیاتی و اجباری را با علامت مشخص کنه یا پیش هرسوال سطح اون سوال با علائم نگارشی مشخص کند ولی بعضی در خود پاسخ نامه سطح سوال را به صورت aوbوc مشخص کردند مانند کتاب های زیست نشرالگو سوال بنده اینجاست که در زدن تست های آموزشی اول بیاییم از پاسخنامه سطح آسان را جدا کنیم و تست بزنیم و به ترتیب در دوره های بعد تست زنی متوسط و سخت را تست بزنیم یا اینکه به صورت مخلوط بدون اینکه بدونیم تست سخت یا آسان است تست زنی کنیم دکتر هاشمی مولف کتاب زیست نشر الگو هر دو روش را در کتابها و کانال تلگرام به عنوان روش اصلی در قسمت های مختلف گفته است کدام روش بهتره؟ توی روش اول خیلی سخت میشه تست ها را از پاسخنامه جدا کرد
      سلام تست هایی که مولف ها در کتاب هاشون میچینن از قانون خاصی پیروی میکنه بخصوص در کتب نشر الگو و مبتکران و تقریبا همه ی کتب شما از همون تست 1 شروع کن به زدن به این چیزام فکر نکن از هر تست یه نکته یاد بگیر ...
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام...
      به نظر شما تو این یازده روز باقی مونده تا مهر چه کنم؟ این سوال رو از این جهت می پرسم که شاید نتیجه کنکور که امشب میاد باب میلم نباشه و نمیخوام بیشتر از این وقتم رو از دست بدم.
      خودم تصمیم دارم زیست پایه رو یه دور مرور کنم و همچنین زیست پیش فصل پروتیین سازی رو هم بخونم چون سال پیش این فصل رو نگاه هم نکردم .. واکنشهای شیمی و جدول تناوبی رو هم مرور کنم...
      شما اگر پیشنهاد دیگه ای دارید خوشحال میشم بگید..

3. Top | #123
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...
      به نظر شما تو این یازده روز باقی مونده تا مهر چه کنم؟ این سوال رو از این جهت می پرسم که شاید نتیجه کنکور که امشب میاد باب میلم نباشه و نمیخوام بیشتر از این وقتم رو از دست بدم.
      خودم تصمیم دارم زیست پایه رو یه دور مرور کنم و همچنین زیست پیش فصل پروتیین سازی رو هم بخونم چون سال پیش این فصل رو نگاه هم نکردم .. واکنشهای شیمی و جدول تناوبی رو هم مرور کنم...
      شما اگر پیشنهاد دیگه ای دارید خوشحال میشم بگید..
      سلام
      سایت خیلی سنگینه خیلی دیر باز میشه
      ان شا الله که اول نتیجه من باب میلتون باشه در غیر این صورت بهتره زیست و شیمی بخونید در این 11 روز که خیلی عالی میشه....
      پیشنهاد دیگه ای ندارم ولی اگر زبانتون ضعیفه لغت زبان هم بخونید حتما...
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

4. Top | #124
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام شما کدوم دانشگاه قبول شدید؟

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام شما کدوم دانشگاه قبول شدید؟
      سلام پزشکی دانشگاه شهید بهشتی...
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

6. Top | #126
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      من امسال می رم یازدهم تابستان از تنبلی نتونستم دهم را جمع کنم اما بعضی از ضعف هام رو بطور تقریبی پوشش دادم و شیمی یازدهم را پیشخوانی کردم

حالا تواین چندروز باقی مانده تابستان تمرکزم رو بزارم بر مرور دهم یا اینکه پیش خوانی یازدهم برا آزمون ۲۰ مهر ، که شروع خوبی داشته باشم +تمام کتاب تست های یازدهم به جز فارسی رو هم خریدم+

نظر خودم اینه که یازدهم رو پیش خونی کنم چون انگیزه اش را زیاد دارم و عطشم برا خوندن مطالب جدید زیاده و اگر آزمون 20 مهر را بترکونم خیلی بهم امید می ده
      ولی خب شما با تجربه اید دیگه نظر شما برا ما مهمه

7. Top | #127
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      من امسال می رم یازدهم تابستان از تنبلی نتونستم دهم را جمع کنم اما بعضی از ضعف هام رو بطور تقریبی پوشش دادم و شیمی یازدهم را پیشخوانی کردم

حالا تواین چندروز باقی مانده تابستان تمرکزم رو بزارم بر مرور دهم یا اینکه پیش خوانی یازدهم برا آزمون ۲۰ مهر ، که شروع خوبی داشته باشم +تمام کتاب تست های یازدهم به جز فارسی رو هم خریدم+

نظر خودم اینه که یازدهم رو پیش خونی کنم چون انگیزه اش را زیاد دارم و عطشم برا خوندن مطالب جدید زیاده و اگر آزمون 20 مهر را بترکونم خیلی بهم امید می ده
      ولی خب شما با تجربه اید دیگه نظر شما برا ما مهمه
      منم با نظر خودتون موافقم بهتره تو این فرصت باقی مونده وقتتون صرف مباحث یازدهم بکنید و تو طول سال هم یازدهم رو عالی بخونید تا ان شا الله سال بعد تابستون بیشتر روی دهم وقت بذارید و جبران کنید
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

8. Top | #128
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دمتون گرم و آرزو موفقیت
      در پناه خدا
      التماس شدید دعا

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دمتون گرم و آرزو موفقیت
      در پناه خدا
      التماس شدید دعا
      خواهش میکنم
      در پناه صاحب الدوله الزهرا ،صاحب الزمان(ص) باشید
      محتاجیم به دعا
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

10. Top | #130
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام پزشکی دانشگاه شهید بهشتی...
      تبریک میگم

11. Top | #131
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولى عجب تاثيرى داره اين منطقه ٣ خداييش

12. Top | #132
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      تبریک میگم
      ممنون
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

13. Top | #133
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون قدر ها هم نیست

14. Top | #134
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید میشه بگید شما چطور تست زیست رو طرح میکنید؟؟اگه میشه کامل بگید

15. Top | #135
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezab نمایش پست ها
      سلام ببخشید میشه بگید شما چطور تست زیست رو طرح میکنید؟؟اگه میشه کامل بگید
      سلام چه طور که این شکلی بود....
      اول ویس ها رو گوش میکردم بعد متن کتاب رو میخوندم اوایل که تازه میخواستم جمله ی ص/غ بنویسم میومدم مثلا فعل جمله رو منفی میکردم با یه تغییر کوچیک میدادم تو جمله و جمله ی کتاب درسی رو غلز میکردم بعد از چند وقت که فصل های بیشتری از کتاب درسی رو خوندم میمودم از تست های کنکور ایده میگرفتم و شبیه اونا رو برای خودم مینوشتم که این کار تو درصد آزمون های کانونم خیلی تاثیر داشت چرا که می دیدم طراح کانون هم همین کار رو انجام داده ... نمونه تست ها هم ص 9 همین تاپیک هست لطفا اونجا رو نگاه کنید..
      ببنید همه اولش میگن سخته ولی وقتی واردش میشی دوست داری تست طرح کنی...
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 8910 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن