خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 160
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

روشی که رضا امیر برای طرح تست و نگاه طراح معرفی کرده رو میتونی تو چند خط خلاصه ولی کامل بگی؟!
      یه اشنایی مفیـــــد قبل ملاقات : )
      تئوری فکری زیست شناسی به سبک رضا امیر اینه که شما به جای اینکه تست بزنی تست طرح کنی
      یکی از عللی که بعضی ها میگن ما وویس ها رو گوش دادیم ولی نتیجه نگرفتیم همینه که عزیزم شما کامل انجام ندادی وقتی داری زیست شناسی به سبک رضا امیر میخونی باید تست طرح کنی ولو حتی به این روش هم نمیخونی بازم تست طرح کن آقایان علیرضا آروین یاسین صادقی بازرگانی محمد بابایی و... اینها از جمله افرادی بودند که تست طرح میکردن و میتونید مصاحبه ی آقای آروین رو بخونید که چقدرطرح تست به ایشون کمک کرده و چقدر از این کار رضایت داشتند
      اما چگونه تست طرح کنیم ببینید شما قراره از یه متن کتاب تست یا جمله ی ص و غ طرح کنید خب چی کار میکنید اول باید یک ایده داشته باشید و این ایده از تست های کنکور بدست میاد مثلا وقتی دارید دستگاه عصبی رو میخونید وقتی تست های کنکور رو میزنید میبیند طراح به چه چیز هایی گیر داده مثلا در فصل حواس طراح خیلی به تست طرح کردن از شکل ها گیر داده پس شما هم میای با نگاه موشکافانه شکل های اون فصل رو زیر نطر میگری و میبینی خب این شکل چه نکته ای میتونه داشته باشه که طراح ازش تست طرح کنه یا اینکه کم کم بعد از یه مدت حدودا سه الی چهار ماهه میای تست های ترکیبی مینویسی به این شکل که مثلا یه بخشی رو میخونیم به اسم صلبیه که از جنس بافت پیوندیه خب شما میایی از ویژگی های بافت پیوندی که در فصل دوم خوندی و این قسمت تست طرح میکنی...
      ببنید من هر قدر هم توضیح بدم تا شما خودتون اون تکنیک های چگونه تست طرح کنیم رو گوش ندید متوجه نمیشید من چی میگم
      درضمن این یادتون باشه قرار نیست تست هاتون رو برای کنکور طرح کنید همین که یک فعل جمله ی کتاب رو تغییر بدید و اون یادتون بمونه میتونه آغاز خوبی باشه
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Epsilon نمایش پست ها
      واسه ژنتیک جمعیت ... اول وویس های فصلش رو گوش بدیم یا فایل های فلش رو ببینیم ؟!
      ویس ها تشریح کامل مطالب حفظی و مفهومی اون فصله
      فایل های فلش آموزش صفر تا صد مسائل حتی مسائلی که تاحالا تو کنکور نیومده و احتمال اومدنش هست
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elanor نمایش پست ها
      میشه لطفا ادرس سایت و کانال رو بدید برا دانلودمیخوام ممنون
      برا همه درسایی که دانلودکردید ادرس رو بدید
      آدرس سایت آلا:sanatisharif.ir
      آدرس کانال رضا امیر: amirbio

amirbio_2
      amirbio_3
      amirbio_4
      amirbio_97
      کانال هایی که شماره دارن مطالب مربوط به کتاب همون مقطعه مثلا در amirbio_2 مطالب و ویس های کتاب سال دوم قرار داده شده ولی کانال اصلی که مطالب چگونه تست طرح کنیم و... در کانال اصلی amirbio هست
      الان میان از انجمن بیرونم میکنن انقدر که تبلیغ کردم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      دکترشماازرضاامیرراضی هستیدآیا؟؟؟؟؟کتاب زیست موضوعیش رودیدید؟؟؟؟؟؟؟؟
      بله راضی هستم
      اون کتاب مووضوعی در واقع ربطی به ایشون نداره یک آدم عزیزی برداشته جزواتشون رو از سایتشون دانلود کرده به هم چسبونده و به اسم ایشون داره میفروشه و خب خود استاد هم این موضوع رو رد کردند...
      اما در مورد این چیی که بهش میگن کتاب همون جزواتشون که خلاصه مطالب هست اگه پیشتون باشه بد نیست موقع گوش دادن به ویسها به خصوص تو فصول گیاهی و قلب اما اگه نباشه هم مشکلی نیست
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      ویرایش توسط MohammadMahdi14 : 19 مرداد 1397 در ساعت 23:27

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      و این که هفته ای چند بار از خونه میرفتی بیرون ؟ فقط روز آزمون تفریح داشتی؟

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      و این که هفته ای چند بار از خونه میرفتی بیرون ؟ فقط روز آزمون تفریح داشتی؟
      سلام تشکرات فراوان
      ساعت 7 تا 10 زیست
      ساعت 10 تا10:30 صبحانه
      ساعت 10:30 تا 12:30 فیزیک
      12:30 تا 2:30 ریاضی
      2:30 تا 3 استراحت و نماز و...
      3 تا 5 شیمی
      5تا7 گذاشته بودم عمومی بخونم اما نمیخوندم و به جاش عقب موندگی هامو جبران میکردم البته بعضی موقع ها هم میخوندم
      بعدشم فیلم اگه بود یه سریال میدیم بعدشم واقعا الان یادم نمیاد چه کار میکردم
      و در آخر بگم این برنامه ثابت نبود یه موقع میشد که من مثلا بیشتر از سه ساعت شیمی خوندم ولی در حالت کلی همین بود
      بیرن رفتنام معمولا جمعه ها بود حالا چه آزمون بود چه نبود بعد از ظهر جمعه ها بیرون میرفتیم(البته برای کاری بیرون میرفتیم)
      تفریح که گفتم معمولا روزهای آزمون بود و شب ها که میمودم انجمن یا تلگرام ولی بیشتر مصاحبه ها و کارنامه ها و... میدیدم!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      ویرایش توسط MohammadMahdi14 : 19 مرداد 1397 در ساعت 23:39

7. Top | #52
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام تشکرات فراوان
      ساعت 7 تا 10 زیست
      3 تا 5 شیمی
      5تا7 گذاشته بودم عمومی بخونم اما نمیخوندم و به جاش عقب موندگی هامو جبران میکردم البته بعضی موقع ها هم میخوندم
      و در آخر بگم این برنامه ثابت نبود یه موقع میشد که من مثلا بیشتر از سه ساعت شیمی خوندم ولی در حالت کلی همین بود
      بیرن رفتنام معمولا جمعه ها بود حالا چه آزمون بود چه نبود بعد از ظهر جمعه ها بیرون میرفتیم(البته برای کاری بیرون میرفتیم)
      تفریح که گفتم معمولا روزهای آزمون بود و شب ها که میمودم انجمن یا تلگرام ولی بیشتر مصاحبه ها و کارنامه ها و... میدیدم!
      وای چقدر زیاد
      کسی که بخواد 6 ساعت بخونه و بیشتر وقت نداشته باشه در طول روز باید چی کار کنه؟

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام تشکرات فراوان
      ساعت 7 تا 10 زیست
      3 تا 5 شیمی
      خیلی ممنون...حتما از کمکات استفاده میکنم

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      خیلی ممنون...حتما از کمکات استفاده میکنم
      خیلی خوشحال میشم اگر بتونم کمکی کنم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      وای چقدر زیاد
      کسی که بخواد 6 ساعت بخونه و بیشتر وقت نداشته باشه در طول روز باید چی کار کنه؟
      کار نشد نداره
      زیست و شیمی هر روز
      فیزیک و ریاضی یه روز در میون
      البته 6 هم یکم کمه دیگه 8 ساعت رو باید بخونید نه 7 ساعت دیگه حداقلش باشه
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چقد مهری ها زیاد شدن
      داداش پدرت اصالتا کجاییه

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiirsd21 نمایش پست ها
      چقد مهری ها زیاد شدن
      داداش پدرت اصالتا کجاییه
      آره
      اصالتا میانه ای هستیم کوچیک شما
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

13. Top | #58
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آره
      اصالتا میانه ای هستیم کوچیک شما
      داداش ریاضی ای کیو رو زده بودی یا نه ؟ علاوه بر موج آزمون که آزمونی هست منبع سطح بالا برا تست ریاضی چیه و کدوم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      داداش ریاضی ای کیو رو زده بودی یا نه ؟ علاوه بر موج آزمون که آزمونی هست منبع سطح بالا برا تست ریاضی چیه و کدوم خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بله سال اول زده بودم(نه کامل بعضی از فصلاشو) و سال دوم هم تا آذر ماه میزدم اما بعدش دیدم فایده ای نداره و تست هاش داره از سبک کنکور خارج میشه
      یه کتابی که هنوزدم دلم میخواد بزنمش کتاب خوشخوانه کتابی که در نیم نگاهش تست هاش از آیکیو هم بالاتر بود ولی از سطح کنکور خارج نشده بود یه نگاه به اون بندازید اگه اشتباه نکنم نوشته محمد مصطفی ابراهیمی ه!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

15. Top | #60
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بله سال اول زده بودم(نه کامل بعضی از فصلاشو) و سال دوم هم تا آذر ماه میزدم اما بعدش دیدم فایده ای نداره و تست هاش داره از سبک کنکور خارج میشه
      یه کتابی که هنوزدم دلم میخواد بزنمش کتاب خوشخوانه کتابی که در نیم نگاهش تست هاش از آیکیو هم بالاتر بود ولی از سطح کنکور خارج نشده بود یه نگاه به اون بندازید اگه اشتباه نکنم نوشته محمد مصطفی ابراهیمی ه!
      چرا ریاضی کنکورو کم زدی؟ تو قلمچی که همیشه خیلی خوب میزدی؟؟؟
      یعنی من آی کیو نزنم بزنم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟

صفحه 4 از 11 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن