خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 160
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه دندونا
      سه تا مصاحبه دیدم ماشالا همه دندون میخوان

اقا تبریک

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها
      همه دندونا
      سه تا مصاحبه دیدم ماشالا همه دندون میخوان

اقا تبریک
      تشکر خانم دکتر
      از راهنمایی هاتون خیلیی استفاده کردم و دوست دارم مثل شما کمک به بجه های انجمن رو فراموش نکنم و بعد از قبولی تو دانشگاه همچنان به بچه ها درحد توانم کمک کنم
      اما فکر کنم من نظرم عوض شده و احتمالا پزشکی بزنم هنوزم دو دلم ولی احتمالا پزشکی بزنم
      بازم از راهنمایی هایی که کردید ممنونم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تبریک میگم

ناصح زاده کدوم ویدیوهاشو دیدین اونایی که تو کلاس تدریس میکنه یا جمع بندی چهارده ساعته؟

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      تبریک بابت رتبتون
      در مورد ژنتیک مندلی و جمعیت هم بگید، اینارو هم با آقای رضا امیر پیش میرفتید ؟؟؟
      ممنونم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      تبریک میگم

ناصح زاده کدوم ویدیوهاشو دیدین اونایی که تو کلاس تدریس میکنه یا جمع بندی چهارده ساعته؟
      ممنون
      من ناصح زاده ویدئو های کلاسش رو دیدم و خیلی هم ااستفاده کردم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      تشکر خانم دکتر
      از راهنمایی هاتون خیلیی استفاده کردم و دوست دارم مثل شما کمک به بجه های انجمن رو فراموش نکنم و بعد از قبولی تو دانشگاه همچنان به بچه ها درحد توانم کمک کنم
      اما فکر کنم من نظرم عوض شده و احتمالا پزشکی بزنم هنوزم دو دلم ولی احتمالا پزشکی بزنم
      بازم از راهنمایی هایی که کردید ممنونم
      حتما ادامه بده کمک هارو مرسی ازت

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Epsilon نمایش پست ها
      سلام
      تبریک بابت رتبتون
      در مورد ژنتیک مندلی و جمعیت هم بگید، اینارو هم با آقای رضا امیر پیش میرفتید ؟؟؟
      ممنونم
      سلام ممنون
      بله ؤنتیک مندلی رو ایشون یک بسته آموزشی دارند که در 10 ساعت از صفر صفر تا صد همه چی رو کامل جا میندازن و خیلیی عالی تدریس میکنن که خب این بسته پولیه ولی اگه در خواست بدید که هدیه بدن اون بسته رو به شما به صورت هدیه میدن
      در مورد ژنتیک جمعیت هم همینطوره منتها فایلها به صورت فایل فلش هست جامع ترین آموزش ژنتیک جمعیت که به عمرم دیدم مطمئنم که شما هم بعد از دیدنش همین حس رو خواهید داشتو این فایلها به صورت رایگان در کانالشون هست
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

حتما ادامه بده کمک هارو مرسی ازت
      چشم حتما
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اونایی که تو کلاس تدریس میکنه خیلی حجمشون زیاده دانلود میکردید شما؟
      اون جمع بندی چهارده ساعته رو ندیدین یعنی بهتر نیست همونارو ببینیم فقط کافی نیست بنظرتون
      البته من مشکلم فقط و فقط قواعده

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      اونایی که تو کلاس تدریس میکنه خیلی حجمشون زیاده دانلود میگردید شما؟
      اون جمع بندی چهارده ساعته رو ندیدین یعنی بهتر نیست همونارو ببینیم فقط کافی نیست بنظرتون
      بله من با اینترنت خسته ی سرعت 128 نزدیک به 2 گیگ دانلود کردمتازه فقط اینا نبود که فیلم های شیمی و فیزیکم اینجوری دانلود کرده بودم خب بگذریم
      اگه مشکلتون اینه که حجمش زیاد (منظورم حجم فایلیه) یه بسته هفتگی 6 صبح تا 12 ظهر ایرانسل 5 گیگی بخرید 2 هزار تومنه که من خودمم الان میخرم با سرعت فوق العاده دانلود کنید
      اون 14 ساعت خوبه اما فیلم های داخل کلاسش بهتره و مطالب رو گسترده تر تدریس کرده
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      -موفقیت خود را تقدیم به چه کسی میکنید؟
      میدونم که ارزشی نداره اما ران ملخی است کمتر به
      پیشگاه نورانی پاک و پسر پاکان ، فرزند خورشید فروزان و ماه های تابان و ستارگان درخشان ،امید امید واران و دوای دل دردمندان،محبوب و یار عالمیان،
      پدر دلسوز و مهربان، حضرت امام محمد بن الحسن المهدی (صلی الله علیه و آله)؛او که هیچ شریفی به پای او نرسد و هیچ کس با او توان برابری ندارد…

واقعا چقدر این قسمت رو زیبا گفتین...انشاالله زیر سایه ولی عصر شاهد موفقیت های بیشتری باشین

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      تبریک میگممحمدرضا جان بخاطر تلاش جانانه ات تو توانستی پس منم میتوانم
      حتما چرا که نه ان شا الله مصاحبت رو سال بعد همین انجمن بخونیم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله مثلا اکه قرار بود آزمون فصل 2 زیست سال سوم رو بخونم اول یکبار کامل ویس ها رو گوش میدادم بعد شروع میکردم به خوندن کتاب و طرح تست و. مابقی کارهایی که بالا گفتم
      البته ممکن بود این کار دو روز طول بکشه چون من سه ساعت زیست میخوندم ممکن بود ویس ها مثلا 7 ساعت باشه پس میشد دوروز فقط ویس گوش میدادم البته متن کتاب هم که در ویس ها کامل خونپه میشد یک دور میخوندم
      من کتاب داشتم اما هیچ کدومو مطالعه نکردم آیکیو خیلی سبز و الگو که سال و سالهای قبل تهیه کرده بودم اما امسال هیچ کدومو کار نکردم فقط کتاب درسی+ تست کنکور تنها تست های تالیفی که زدم تست های آزمون کانون بود اونم محبور بودم
      روشی که رضا امیر برای طرح تست و نگاه طراح معرفی کرده رو میتونی تو چند خط خلاصه ولی کامل بگی؟!
      یه اشنایی مفیـــــد قبل ملاقات : )

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون
      بله ؤنتیک مندلی رو ایشون یک بسته آموزشی دارند که در 10 ساعت از صفر صفر تا صد همه چی رو کامل جا میندازن و خیلیی عالی تدریس میکنن که خب این بسته پولیه ولی اگه در خواست بدید که هدیه بدن اون بسته رو به شما به صورت هدیه میدن
      در مورد ژنتیک جمعیت هم همینطوره منتها فایلها به صورت فایل فلش هست جامع ترین آموزش ژنتیک جمعیت که به عمرم دیدم مطمئنم که شما هم بعد از دیدنش همین حس رو خواهید داشتو این فایلها به صورت رایگان در کانالشون هست
      واسه ژنتیک جمعیت ... اول وویس های فصلش رو گوش بدیم یا فایل های فلش رو ببینیم ؟!

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله من با اینترنت خسته ی سرعت 128 نزدیک به 2 گیگ دانلود کردمتازه فقط اینا نبود که فیلم های شیمی و فیزیکم اینجوری دانلود کرده بودم خب بگذریم
      اگه مشکلتون اینه که حجمش زیاد (منظورم حجم فایلیه) یه بسته هفتگی 6 صبح تا 12 ظهر ایرانسل 5 گیگی بخرید 2 هزار تومنه که من خودمم الان میخرم با سرعت فوق العاده دانلود کنید
      اون 14 ساعت خوبه اما فیلم های داخل کلاسش بهتره و مطالب رو گسترده تر تدریس کرده
      میشه لطفا ادرس سایت و کانال رو بدید برا دانلودمیخوام ممنون
      برا همه درسایی که دانلودکردید ادرس رو بدید

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن