خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 160
    1. Top | #136
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. برای زمین توضیح ندادید که چند زدید و روش مطالعتو چی بود؟ وبنظرتون برای دارو بجز سنگ و کانی کدوم مباحث روانتر و بهترن که گزیده خوانی بشن؟

2. Top | #137
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط patada نمایش پست ها
      سلام. برای زمین توضیح ندادید که چند زدید و روش مطالعتو چی بود؟ وبنظرتون برای دارو بجز سنگ و کانی کدوم مباحث روانتر و بهترن که گزیده خوانی بشن؟
      سلام بذای زمین من 2.6درصد بیشتر نزدم و خب اطلاعات چندانی ندارم... به نظرم صول 1 تا 4 سوم و پیش 1
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #138
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام بذای زمین من 2.6درصد بیشتر نزدم و خب اطلاعات چندانی ندارم... به نظرم صول 1 تا 4 سوم و پیش 1
      ....
      ویرایش توسط zahra1900 : 26 شهریور 1397 در ساعت 03:29

4. Top | #139
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      رتبه 202 سهميه منطقه 1 رتبه كشورى 555 (بوم تهران) پزشكي ايران قبول شده و بهشتي نيوورده
      بعد استارتر با رتبه 476 سهميه منطقه 3 با رتبه كشورى 2641 پزشكي شهيد بهشتي قبول شدن! ينى با رتبه كشورى 5 برابر !!!!!
      واقعا اين منطقه ٣ خودش يه پا سهميه ايثارگرانه
      كاش همه سهميه ها برداشته ميشد و ملاك پذيرش رتبه كشورى بود...
      ویرایش توسط AminSD : 04 مهر 1397 در ساعت 12:07

5. Top | #140
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها
      رتبه 202 سهميه منطقه 1 رتبه كشورى 555 (بوم تهران) پزشكي ايران قبول شده و بهشتي نيوورده
      بعد استارتر با رتبه 476 سهميه منطقه 3 با رتبه كشورى 2641 پزشكي شهيد بهشتي قبول شدن! ينى با رتبه كشورى 5 برابر !!!!!
      واقعا اين منطقه ٣ خودش يه پا سهميه ايثارگرانه
      كاش همه سهميه ها برداشته ميشد و ملاك پذيرش رتبه كشورى بود...
      بله حرفتون درسته ما هم ارزو داریم همه سهمیه برداشته بشه اما این واقعا برای یک کشور مشکله که به همه یک جور امکانات بده چ بسا منطقه 3 ای که اگر مشاورا معلما و هم کلاسی های خوبی داشته باشه رتبه ها متفاوت بشه مصاحبه ی رتبه 1 تجربی 95 رو که یادم میاد که میگف وقتی دانشگاه رفتم با تلاش تونستم از خیلی ها بالاتر باشم با این که منطقه 3 بود

6. Top | #141
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      بله حرفتون درسته ما هم ارزو داریم همه سهمیه برداشته بشه اما این واقعا برای یک کشور مشکله که به همه یک جور امکانات بده چ بسا منطقه 3 ای که اگر مشاورا معلما و هم کلاسی های خوبی داشته باشه رتبه ها متفاوت بشه مصاحبه ی رتبه 1 تجربی 95 رو که یادم میاد که میگف وقتی دانشگاه رفتم با تلاش تونستم از خیلی ها بالاتر باشم با این که منطقه 3 بود
      والا ما كه منطقه ١ هستيم معلماى مدرسمون داغون بود مشاور هم نداشتيم كلاس هاى كنكور خوب هم فقط تو بالاشهره تهران با شهريه هاى نجوميه كه نميتونيم بريم
      امكانات ديگه هم كه آزمون و كتاب هست الان تو ده كوره ها و روستاها هم فراهمه!

7. Top | #142
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

والا ما كه منطقه ١ هستيم معلماى مدرسمون داغون بود مشاور هم نداشتيم كلاس هاى كنكور خوب هم فقط تو بالاشهره تهران با شهريه هاى نجوميه كه نميتونيم بريم
      امكانات ديگه هم كه آزمون و كتاب هست الان تو ده كوره ها و روستاها هم فراهمه!
      این دیگ متاسفانه به وضع معیشتی طرف بر میگرده کسی که نمی تونه هزینه های زندگی رو تو کلانشهر ها بده غالبا به شهر های سطح پایین تر و ارزون تر که منطقه 3 هست میره

8. Top | #143
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      این دیگ متاسفانه به وضع معیشتی طرف بر میگرده کسی که نمی تونه هزینه های زندگی رو تو کلانشهر ها بده غالبا به شهر های سطح پایین تر و ارزون تر که منطقه 3 هست میره
      عجب!

9. Top | #144
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      patada:
      سلام
      عایا پر کردن دفتر خوداموز واجبه؟ با توجه ب این ک وقت زیادی باید صرف نوشتن دوباره سوال بشه!
      و تمام اشکالات ازمونا، توی صفحه شخصی بصورت فایل پی دی اف هس، چه نیازی هس ک حتمن پر شه؟
      اگه لازمه لطفا بگید روش شما برای مرتب نوشتن و دسته بندی موضوعاتش چیه؟ مثلا مبحث هارو جدا میکردید استو کیومتری جدا محلول جداو... یا اینک به ترتیب ازمون میرفتید جلو و تفکیک مبحثی نمیکردید؟

برای دوران جم بندی باید چطور استفاده بشه؟
      ممنونم

10. Top | #145
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تبریگ میم موفقیتتون البته با تاخیر

من برای درس فیزیک تابستون میکرو گاج کار کردم ولی اصلا جواب نداد الان با مبتکران شهریاری کار می کنم وضعم خیلی بهتر شده ولی بعضی وقتا حس می کنم تستای مبتکران با اینکه خیلی خوبن شاید کافی نباشه و شاید بهتره یک قدم تا 100 گاج هم کار کرد نظر شما چیه؟

11. Top | #146
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      چه جوری تست طراحی میکردید؟روش حل تست رو اول از اون هفت تکنیک گوش کردید بعدا هی سعی کردید تست طرح کنید؟من نمیتونم تست طرح کنم

12. Top | #147
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      چه جوری تست طراحی میکردید؟روش حل تست رو اول از اون هفت تکنیک گوش کردید بعدا هی سعی کردید تست طرح کنید؟من نمیتونم تست طرح کنم
      من کامل هم در مصاحبه هم در جواب سوالات بچه ها به این سوال جواب دادم لطفا تاپیک و مصاحبه رو کامل بخونید!

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh21 نمایش پست ها
      سلام تبریگ میم موفقیتتون البته با تاخیر

من برای درس فیزیک تابستون میکرو گاج کار کردم ولی اصلا جواب نداد الان با مبتکران شهریاری کار می کنم وضعم خیلی بهتر شده ولی بعضی وقتا حس می کنم تستای مبتکران با اینکه خیلی خوبن شاید کافی نباشه و شاید بهتره یک قدم تا 100 گاج هم کار کرد نظر شما چیه؟
      به نظر من سوالات مبتکران کافی هستن و من اگر بودم دوباره سوالات مبتکران رو کار میکردم تا کامل روشون مسلط بشم ولی اگر شما رو سوالاتش مسلط هستید 1 قدم تا 100 گاج هم سوالاتش خیلی خوبه اون رو هم میتونید کار کنید!
      موفق باشید!
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

13. Top | #148
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام تبریک بابت دانشگاه و رتبتون
      یه سوال
      میدونید نیم سال دوم تا چه رتبه ایی از منطقه ۳ قبولی پزشکی داره ؟
      چون یادمه سالای پیش حدود رتبه ۴۰۰ میرفتن نیم‌سال دوم ولی امسال شما و چن نفر دیگه رو دیدم با این رتبه نیم سال اول آوردید
      ♡Be your Own HERO

14. Top | #149
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها
      سلام تبریک بابت دانشگاه و رتبتون
      یه سوال
      میدونید نیم سال دوم تا چه رتبه ایی از منطقه ۳ قبولی پزشکی داره ؟
      چون یادمه سالای پیش حدود رتبه ۴۰۰ میرفتن نیم‌سال دوم ولی امسال شما و چن نفر دیگه رو دیدم با این رتبه نیم سال اول آوردید
      سلام
      پارسال ظرفیت دانشگاه 160 نفر بود امسال 208 نفر و فکر میکنم تا رتبه ی حدودا 500 وخورده ای گرفته باشه چون رتبه 760 امسال بوم 1 دانشگاه ایران قبول شده
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

15. Top | #150
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من خیلی سر سوالات ریاضی و فیزیک می مونم
      یعنی وقتم رو خیلی از دست می دم تا جایی که 20 تا تست ریاضی رو تو یکساعت می زنم و تحلیل می کنم
      ممنون می شم راهنمایی کنید

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن