خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.تبریک میگم بابت رتبه خیلی خوبتون.
      من ارشد ریاضی دارم و تصمیم دارم کنکور ۹۸ شرکت کنم از ده تیر شروع کردم فعلا هر روز زیست و شیمی و معارف و ادبیات و لغت زبان میخونم و یک هفته فیزیک یک هفته ریاضی.
      و الان به فصل ۵ زیست دوم رسیدم شیمی دوم ۴ فصل اول خوندم ولی الان که به زیست نگاه میکنم فصل اول و دوم خیلی جاهاش فراموش کردم.
      میشه برای خوندن زیست راهنماییم کنید.
      نظرتون راجع به زیست سه سطحی و زیست ابی کانون چیه؟
      من تستهای تالیفی نشرالگو نمیتونم خوب جواب بدم.
      به نظرتون امکان قبولی من هست بااین وضعی که تو درس زیست دارم؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرتون من میتونم ترمیم معدل شرکت کنم برای درس زیست؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      به نظرتون من میتونم ترمیم معدل شرکت کنم برای درس زیست؟
      اگه ارشد داري فقط ميتوني بري شبانه

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تبریک میگم بهتون شماازریاضی افبا استفاده کردین راضی بودین من میخوام تهیه کنم اما دو دلم خیلی راهنماییم کنید شما ودوستانی که سوالمو دیدین

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام من میرم11میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم به نظرتون تواین فرصت باقی مانده از25مردادتا6مهر میشه باساعت مطالعه‌ی بالادهوموببندم (تصمیمم جدیه)من میخوام کلن اختصاصی بخونم چون تواختصاصی خیلی ضعیفم(کارم درسته؟)قیدپیشخوانی روهم میزنم چون دهم مهمتره کمکم کنیدچطوربرنامه بریزم روزی چنتادرس بخونم .شماروبه هرکی دوست دارین قسمتون میدم کمکم کنین چون خیلی نگرانم.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برام مهم نیست فقط میخوام از این رشته خودم دور بشم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سوال سوال...

1.اگه برنامه روزانه تون به هردلیلی خراب میشد مثلا اگه یه بخشی از روز رو از دست میدادین و میدین که کامل نمیریین چ کارمیکردین؟
      مثلا برنامه ریزی میکردین صبح شروع کنید ولی به هردلیلی تا 6 عصر نتونستید چیزی بخونید وفقط تا 12 شب وقت دارین چ میکردین؟

2. سوال دوم اینکه راستش من اگه ساعت خوابم بهم بخوره معمولا دیگه انرژی درس خندن رو ندارم یعنی خوابالودم تا حالا شده براتون این حالت پیش بیاد؟
      و راهکارتون چیه؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من کلاس های مهندس یحیوی را می رفتم الان که رفتم توی کانال ایشان جواب تمرین درخانه هها برداشته شده لطفا اگر کسی داره سریع برام بفرسته نظام قدیم هستم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      خیلی جالبه شب خون بودید و موفق هم شدین
      سر جلسه کنکور مشکل دار نشدید؟
      دوماه قبل از کنکور خوابتونو درست کردید؟!
      منم نمیتونم صبح ها بیدار بشم یعنی تقریبا شبیه شما هستم چه پیشنهادی دارید؟
      نه مشکل خاصی نبود.......راستش یه هفته آخرو فقط تمرین کردم که زود بیدار شم و حل شد
      به نظرم با بدنتون لج نکنید...یعنی اگه بدنتون شب ها از صبح زود عملکرد بهتری داره شب بخونید...اصلا هم مهم نیست که دیگران چی میگن و آدمای موفق همیشه زود بیدار میشدن و ...اصلا به این چرت و پرتا توجه نکنید...اینا رو در گوش منم میگفتن.هر روز.ولی اگه واقعا شب خوندن براتون مشکل زاست یا چشماتون درد میگیره و کلا حس خوبی بهش ندارید اصلا پیشنهاد نمیکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hasannasr نمایش پست ها
      سلام چطوری از گاج فیزیک استفاده می کردید تستاش خیلی زیاد است وحجیم ایا ستاره دار ها را می زدی؟ لطفا توضیح دهید ممنون
      سلام روش خاصی نداره که.درسنامعه رو میخوندم و میرفتم سراغ تست های ستاره دار...فقط تست های ستاره دار رو حل میکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      سلام.تبریک میگم بابت رتبه خیلی خوبتون.
      من ارشد ریاضی دارم و تصمیم دارم کنکور ۹۸ شرکت کنم از ده تیر شروع کردم فعلا هر روز زیست و شیمی و معارف و ادبیات و لغت زبان میخونم و یک هفته فیزیک یک هفته ریاضی.
      و الان به فصل ۵ زیست دوم رسیدم شیمی دوم ۴ فصل اول خوندم ولی الان که به زیست نگاه میکنم فصل اول و دوم خیلی جاهاش فراموش کردم.
      میشه برای خوندن زیست راهنماییم کنید.
      نظرتون راجع به زیست سه سطحی و زیست ابی کانون چیه؟
      من تستهای تالیفی نشرالگو نمیتونم خوب جواب بدم.
      به نظرتون امکان قبولی من هست بااین وضعی که تو درس زیست دارم؟
      سلام مرسی
      فراموش کردن یه چیز طبیعی هست خصوصا برای شما که اول راه هستید و جای نگرانی نداره.به مرور زمان با مطالعه پیوسته و دقیقتر حل میشه..فقط سعی کنید هر روز زیست تو برنامتون باشه و کتاب درسی رو با درسنامه دقیق تر بخونید تا تو تست زنی هم راه بیوفتید
      زیست آبی کانون رو پیشنهاد نمیکنم ولی سه سطحی کتاب خوبیه هر چند برای شما با توجه به شرایطتون زوده و چند ماه دیگه که راه افتادید برید سراغش
      قطعا امکانش هست...قبولی کنکور که چیز عجیب و غریبی نیست...خیلی ها شرایط شما و حتی بدتر از شما رو داشتن و قبول شدن..ادامه بدید و استمرار داشته باشید
      موفق باشید
      ویرایش توسط Amir Mahmoodi : 06 شهریور 1397 در ساعت 20:07

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. تبریک می‌گم بهتون. یه سری سوال داشتم اگه تکراری بود، منو ببخشید:

تو متن مصاحبه به تابستان یازدهم اشاره شده ، ولی خود یازدهم رو چیکار کردید؟ یا توصیه می‌کنید طول سال یازدهم چه‌کار‌هایی باید کرد؟

سعی کنیم مفاهیم رو با سوال‌های تشریحی فراگیری کنیم، یا نه از همین الآن بریم سراغ کتاب تست و تست کار کنیم؟

و اینکه اگه کسی پایهٔ خوبی داشته باشه، چه ساعتی رو بنظرتون برای مطالعه در طول سال یازدهم اختصاص بده؟

ببخشید اگه سوالا زیاد بود.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drzariiin نمایش پست ها
      تبریک میگم بهتون شماازریاضی افبا استفاده کردین راضی بودین من میخوام تهیه کنم اما دو دلم خیلی راهنماییم کنید شما ودوستانی که سوالمو دیدین

من نسخه قدیمیشو داشتم(93) و نمیدونم تا امروز تغییری داشته یا نه....ریاضی آفبا هم مثل هر دی وی دی دیگه ای نقاط ضعف و قوت خودشو داره..از نقاط منفیش میتونم به فرمول های زیاد اشاره کنم و شایدم یه کمی سطحش بالا بشه برای دانش آموزا چون عموما کسایی که از dvd ریاضی استفاده میکنن ریاضیشون تعریف آنچنانی نداره و ممگنه یکم اذیت بشن...نقطه قوتشم اینه که سوال زیاد حل میکنن و به تک تک تمرینای کتاب توجه میکنن...اینکه برای تدریس یه دبیر(مقدم نیا) و برای تست زنی یه دبیر دیگه(موئینی) پای تخته هست هم جالب بود......در هر صورت انتخاب با خودتونه برید نمونه تدریس ببینید و مقایسه کنید با سایر موسسات

نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام من میرم11میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم به نظرتون تواین فرصت باقی مانده از25مردادتا6مهر میشه باساعت مطالعه‌ی بالادهوموببندم (تصمیمم جدیه)من میخوام کلن اختصاصی بخونم چون تواختصاصی خیلی ضعیفم(کارم درسته؟)قیدپیشخوانی روهم میزنم چون دهم مهمتره کمکم کنیدچطوربرنامه بریزم روزی چنتادرس بخونم .شماروبه هرکی دوست دارین قسمتون میدم کمکم کنین چون خیلی نگرانم.
      سلام
      نظری ندارم...وضعیتنون مشخص نیست
      موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      سوال سوال...

1.
      اگه برنامه روزانه تون به هردلیلی خراب میشد مثلا اگه یه بخشی از روز رو از دست میدادین و میدین که کامل نمیریین چ کارمیکردین؟
      مثلا برنامه ریزی میکردین صبح شروع کنید ولی به هردلیلی تا 6 عصر نتونستید چیزی بخونید وفقط تا 12 شب وقت دارین چ میکردین؟

2.
      سوال دوم اینکه راستش من اگه ساعت خوابم بهم بخوره معمولا دیگه انرژی درس خندن رو ندارم یعنی خوابالودم تا حالا شده براتون این حالت پیش بیاد؟
      و راهکارتون چیه؟
      وقت باقی مونده رو به دروس مهمتر اختصاص میدادم..مثلا زیست و ریاضی رو میخوندم...اکثرا وقتی همچین حالتی پیش میومد قید دروس عمومی رو تو اون روز میزدم چون راحت تر از دروس اختصاصی جبران میشن
      سوال دومتون...راستش این حالتیه که خیلی برای من پیش اومده..عموما وقتی میرفتم سراغ درس پس از نیمساعت خوندن به روال عادی برمیگشتم و خود به خود حل میشد...اگه هم نمیشد بیرون میرفتم یا موزیک خاصی رو که انرژی آدمو بالا میبره گوش میدادم....اگه میدونید با خوابیدن بیشتر حل میشه با آرامش بخوابید و نگران نباشید

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها
      سلام. تبریک می‌گم بهتون. یه سری سوال داشتم اگه تکراری بود، منو ببخشید:

تو متن مصاحبه به تابستان یازدهم اشاره شده ، ولی خود یازدهم رو چیکار کردید؟ یا توصیه می‌کنید طول سال یازدهم چه‌کار‌هایی باید کرد؟

سعی کنیم مفاهیم رو با سوال‌های تشریحی فراگیری کنیم، یا نه از همین الآن بریم سراغ کتاب تست و تست کار کنیم؟

و اینکه اگه کسی پایهٔ خوبی داشته باشه، چه ساعتی رو بنظرتون برای مطالعه در طول سال یازدهم اختصاص بده؟

ببخشید اگه سوالا زیاد بود.
      سلام ممنونم
      من خودم یازدهم (همون سوم سابق) رو اصلا تو فاز کنکور نبودم و مطالعه جدی نداشتم..به نظرم حتما تو یه آزمون ازمایشی شرکت کنید و تمام تمرکزتون رو بذارید روی همون درسای یازدهم.حتی به قیمت اینکه اصلا دهم نخونید(چون ب هر حال تابستون رو هم دارید)....اگرم میتونید هر دو تا رو جمع کنید که فوق العاده میشه...تو این سال برنامه مدرسه هم خیلی مهمه.حتما سر کلاس خوب گوش کنید و از برنامه مدرسه عقب نیفتید
      سوالای تشریحی رو اصلا پیشنهاد نمیکنم(نهایتا در حد همون تمرینای کتاب)...از همین حالا خودتونو عادت بدید به تست تا یه تست زن حرفه ای بشید
      6 ساعت میتونه مناسب باشه
      خواهش میکنم...موفق باشید

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید و تبریک
      من امسال می رم یازدهم تابستان از تنبلی نتونستم دهم را جمع کنم اما بعضی از ضعف هام رو بطور تقریبی پوشش دادم و شیمی یازدهم را پیشخوانی کردم

حالا تواین چندروز باقی مانده تابستان تمرکزم رو بزارم بر مرور دهم یا اینکه پیش خوانی یازدهم برا آزمون ۲۰ مهر ، که شروع خوبی داشته باشم +تمام کتاب تست های یازدهم به جز فارسی رو هم خریدم+

نظر خودم اینه که یازدهم رو پیش خونی کنم چون انگیزه اش را زیاد دارم و عطشم برا خوندن مطالب جدید زیاده و اگر آزمون 20 مهر را بترکونم خیلی بهم امید می ده
      ولی خب شما با تجربه اید دیگه نظر شما برا ما مهمه

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بتون تبریک میگم نظرتون راجب کتابهای ابی کانون اختصاصیا چیه؟بنطرتون نیازه بگیرم ؟نیازه سوالات کانون سالهای قبل بررسی بشه که تو کتاب کانون اورده؟اگه کتاب ابی بگیرم فقط بخاطر سوابات کانونشه وگرنه سوالات کنکورو کتابای دگم داره.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید...من یه پشت کنکوری هستم پارسال گزینه دو ثبت نام کردم ولی نتونستم درست از آزمون ها استفاده کنم و درست و حسابی درس نخوندم...اما امسال که دارم خوب درس میخونم نمی تونم برم آزمون آزمایشی ثبت نام کنم چرا؟ چون که خانواده ام دیگه راضی نمیشن اون مبلغ رو دوباره هزینه کنن(میگن که هزینه های مهم تری هم وجود داره و تو پارسال شرکت کردی و ناموفق بودی و هزینه ی الکیه) .از طرفی همه میگن که باید توی آزمون آزمایشی شرکت کنی و...الان من یه جورایی بلا تکلیف هستم میترستم هر چی درس بخونم بخاطر اینکه توی آزمون آزمایشی شرکت نمی کنم بی ثمر باشه از طرفی با این وضعیت اقتصادی نمی تونم زیاد به خانواده ام فشار بیارم ...شما چه راهکاری دارید؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن