خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال نظام وظیفه

سلام
      من الان امسال میخوام برم دانشگاه و میدونم یه کارشناسی در میام وقتی کارشناسیم تموم شد میتونم برم بازم کنکور بدم یه رشته دیگه هم بخونم یا باید اول برم سربازی؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته هايي که طرح آنها اجباري(مورد نياز) است:
      پزشكي، دندانپزشكي، داروسازي، پرستاري، علوم آزمايشگاهي، راديولوژي، اتاق عمل، هوشبري، فوريتهاي پزشكي، پرستاري دندانپزشکي(فارغ التحصيلان بعد از 1/7/86)،بهداشت دهان
      رشته هايي که طرح آنها اختياري(مازاد بر نياز) است:
      علوم تغذيه، مددكاري اجتماعي گرايش علوم اجتماعي، بينايي سنجي، شنوايي سنجي، گفتار درماني، مديريت خدمات بهداشتي درماني، فيزيوتراپي، راديوتراپي، علوم صنايع غذايي(گرايش کنترل کيفي)، اقتصاد بهداشت، مهندسي پزشكي، كليه رشته هاي بهداشت(عمومي، خانواده، مبارزه با بيماريها، حرفه اي، محيط)، مدارك پزشكي، مامايي، روانشناسي باليني، پروتز دندان، پزشکي هسته اي، پرستاري دندانپزشکي(فارغ التحصيلان قبل از 1/7/86 )تجهيزات پزشکي،ميکروب شناسي پزشکي،بيوشيمي باليني،کتابداري در شاخه پزشکي،ساخت اعضاي مصنوعي،اپيدميولوژي

بچه ها رشته هایی که طرح دارن جای سربازیشون هم حساب میشه؟؟اونایی که ندارن باید برن سربازی؟؟؟
      پروتز های دندانی طرح نداره؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سلام
      من الان امسال میخوام برم دانشگاه و میدونم یه کارشناسی در میام وقتی کارشناسیم تموم شد میتونم برم بازم کنکور بدم یه رشته دیگه هم بخونم یا باید اول برم سربازی؟؟؟
      حق باز گشت به عقب را نداری اگه مدرکت را بگیری حتی اگه کاردانی بگیری باید اول بری سربازی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      حق باز گشت به عقب را نداری اگه مدرکت را بگیری حتی اگه کاردانی بگیری باید اول بری سربازی
      خب اگه بعد کاردانی کارشناسی بخونی چی؟؟؟یعنی کنکور بدی کارشناسی در بیای

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی این مهندسهایی که میان تجربی کنکور میدن انصرافی هستن همشون؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره مگه اینکه سربازی رفته باشن یا معاف شده باشن

7. Top | #7
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان من ی سوال دارم
      پیام نور باشی بخوای بری روزانه
      باید چه مراحلی رو طی کنی که مشکل نظام وظیفه پیش نیاد؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      خب اگه بعد کاردانی کارشناسی بخونی چی؟؟؟یعنی کنکور بدی کارشناسی در بیای
      کارشناسی پیوسته است و اگر مدرک کاردانی داشته باشی نمی توانی معا فیت بگیری تو همین انجمن داشتیم لیسانس گرفته بود بعد دکترای پزشکی بهشتی قبول شده بود نگزاشته بودند بره رفته بود سربازی در مورد سوال پایین هم درست گفته سعید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      انصراف میدی در دانشگاه فرم وجریمه ی1.5 برابر شهریه ثابت را به ترتیب پر وپرداخت میکنی از زمان انصراف تا ثبت نام دانشگاه بعدی 1 سال مهلت داری اگر 100 مطمئنی قبول شدی انصراف بده در غیر روزانه هر وقت خواستی می توانی انصراف بدی تا زمان حد معافیت دانشگاه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دوساله پیام نور شهرمان کارشناسی پیوسته روانشناسی(ورودی مهر 95) میخونم میتونم 98 کنکور بدم از لحاظ سربازی مشکلی پیش نمیاد وکی باید انصراف بدم؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      انصراف میدی در دانشگاه فرم وجریمه ی1.5 برابر شهریه ثابت را به ترتیب پر وپرداخت میکنی از زمان انصراف تا ثبت نام دانشگاه بعدی 1 سال مهلت داری اگر 100 مطمئنی قبول شدی انصراف بده در غیر روزانه هر وقت خواستی می توانی انصراف بدی تا زمان حد معافیت دانشگاه
      یعنی مثلا اگر یکی بدونه ی جایی قبول میشه نیم سال دوم و الان بره انصراف بده تا دیگه نخواد بره سر کلاس های پیام نور مشکلی واسش پیش نمیاد؟ چون باید بهمن بره ثبت نام!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      یعنی مثلا اگر یکی بدونه ی جایی قبول میشه نیم سال دوم و الان بره انصراف بده تا دیگه نخواد بره سر کلاس های پیام نور مشکلی واسش پیش نمیاد؟ چون باید بهمن بره ثبت نام!
      از زمان انصراف تا زمان ثبت نام در دانشگاه بعدی کمتر از 1 سال باشه توضیح کامل بده از سن و چند سال دانشگاه می ری وقبولی نیمه متمرکز یا..تا حالا انصراف دادی ومطمئنی که بهمن قبولی اینا رو بنویس تا بگمت
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      از زمان انصراف تا زمان ثبت نام در دانشگاه بعدی کمتر از 1 سال باشه توضیح کامل بده از سن و چند سال دانشگاه می ری وقبولی نیمه متمرکز یا..تا حالا انصراف دادی ومطمئنی که بهمن قبولی اینا رو بنویس تا بگمت
      نه بابا پارسال زدم پیام نور دو ترم مرخصی گرفتم کنکور دادم تو کل عمرم ی روز هم دانشگاه سر کلاس نرفتم! صرفا بر اساس سوابق بود ثبت نام دانشگاه- انصراف هم اصلا ندادم تو عمرم چون اصلا دانشگاهی نرفتم تو عمرم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      نه بابا پارسال زدم پیام نور دو ترم مرخصی گرفتم کنکور دادم تو کل عمرم ی روز هم دانشگاه سر کلاس نرفتم! صرفا بر اساس سوابق بود ثبت نام دانشگاه- انصراف هم اصلا ندادم تو عمرم چون اصلا دانشگاهی نرفتم تو عمرم
      برای دانشگاه غیر روزانه فرقی نداره کی انصراف می دی اگه مطمئنی از قبولیت انصراف بده وگر نه ریسک نکن وتا امدن نتایج انتخاب رشته وثبت نام صبر کن از زمان انصراف 1 سال مهلت داری تا ادامه تحصیل بدی دوباره تاکید می کنم اول از قبولیت مطمئن شو بعد انصراف بده امتیاز یادت نره
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      برای دانشگاه غیر روزانه فرقی نداره کی انصراف می دی اگه مطمئنی از قبولیت انصراف بده وگر نه ریسک نکن وتا امدن نتایج انتخاب رشته وثبت نام صبر کن از زمان انصراف 1 سال مهلت داری تا ادامه تحصیل بدی دوباره تاکید می کنم اول از قبولیت مطمئن شو بعد انصراف بده امتیاز یادت نره
      اگه دوست داشتی بگو چند شدی یا کجا قبول میشی ممنون بابت امتیاز
      برای انکس

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن