خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza12 نمایش پست ها
      سلام من دوساله پیام نور شهرمان کارشناسی پیوسته روانشناسی(ورودی مهر 95) میخونم میتونم 98 کنکور بدم از لحاظ سربازی مشکلی پیش نمیاد وکی باید انصراف بدم؟
      Up

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      اگه دوست داشتی بگو چند شدی یا کجا قبول میشی ممنون بابت امتیاز
      خواهشا سوال من رانیز جوب بدید خیلی مهمه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کاردانی الکترونیک دارم سازمان سنجش ایراد میگیره اگه بخام سال 98 هم کنکور سراسری بدم هم کاردانی به کارشناسی ؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      Up
      برای کارشنا سی پیوسته معمولا 4 سال معا فیت تحصیلی لحاظ می شود که برای شما تا مهر 98 می شود 3 سال تحصیل پس مشکلی پیش نمی اید شما باید پول ترم ها را بپردازید و وضعیت مشخصی در دانشگاه داشته باشید این کار شما با عث می شه اگه خواستید برای99 هم کنکور بدی اخر سال 98 انصرافی ات را بدی /وبعد انصرافی 1 سال مهلت داری تا در دانشگاه قبول شی/ شاید الان بگی چرا مهر الان انصرافی ندم جوابش اینه که شما فقط 1 بار می توانی انصراف بدی در ثانی شما فقط تا1 سال بعد از انصراف مهلت ثبت نام دردانشگاه را داری وشاید خواستی 99 کنکور بدی مشکلی برات پیش نیاد این راهم بگم همیشه اگه خواستی انصراف بدی نیم سال دوم انصراف بده تا اگه سال بعدش نیم سال دوم دانشگاهی قبول شدی مشکلی نداشته باشی کامل توضیح دادم امتیاز یادت نره همون ستاره کنار تشکر را باید بزنی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      Up
      توضیح 98 تنها را جدا دوباره می دم گیج نشی /اگه شهریه دانشگاه را بپردازی واز نظر میزان واحد پاس شده دانشگاه موردی نباشه /از دانشگاه بپرس/می توانی برای 98 در دانشگاه از معافی استفاده کنی اینم بگم ااگه بهت مدرک کاردانی دانشگاه بده دیگه نمی تونی کارشناسی و.. پیوسته بعد انصراف بخونی باید بری سربازی قضیه مدرک را هم از دانشگاه بپرس کاری کن بهت تعلق نگیره
      برای انکس
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad256 نمایش پست ها
      من کاردانی الکترونیک دارم سازمان سنجش ایراد میگیره اگه بخام سال 98 هم کنکور سراسری بدم هم کاردانی به کارشناسی ؟
      اگه سربازی داری فکر نکنم بتوانی کارشناسی پیوسته بگیری سوال سختی برو از کارشنا سای/ هیوا /بپرس زنگ بزن می گنت پولی است /امتیاز یادت نره همون ستاره کنار تشکر را می گم
      برای انکس

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سربازی

سلام یه سوال داشتم هر کی میدونه خواهشا جواب بده من سال دوم کنکور رفتم پیام نور رشته زبان وسال سوم حین دانشگاه برا کنکور خوندم وپرستاری قبول شدم یعنی یکبار انصراف دادم امسال میخام برا کنکور بخونم و دندون بین الملل بیارم میشه دوبار انصراف داد یا مشمول سربازی میشم کسی راهی میدونه یجوری سربازی نری دارم دیوونه میشم کسی میدونه خواهش میکنم کمک کنه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رفتم نظام وظیفه پرسیدم ، کلا هر کسی در طول زندگیش 1 بار فقط میتونه از آموزش عالی انصراف بده
      باز خودت سوال کن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      در مورد دخترا هر قدر بخوان میتونن انصراف بدن ولی در مورد پسرا فقط یک بار میشه انصراف داد بر فرض مثال یه طرفی میخواد کنکور سوم یا چهارم یا پنجم بده میره پیام نور ثبت نام می کنه بر فرض مثال قبول میشه و انصراف میده میره دانشگاه جدید ثبت نام می کنه حالا بعد یه مدت باز میخواد کنکور بده اگه پسر باشه و از دانشگاه انصراف بده باید تکلیف نظام وظیفه اش رو مشخص کنه یا به عبارتی باید بره سربازی

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توضیح 98 تنها را جدا دوباره می دم گیج نشی /اگه شهریه دانشگاه را بپردازی واز نظر میزان واحد پاس شده دانشگاه موردی نباشه /از دانشگاه بپرس/می توانی برای 98 در دانشگاه از معافی استفاده کنی اینم بگم ااگه بهت مدرک کاردانی دانشگاه بده دیگه نمی تونی کارشناسی و.. پیوسته بعد انصراف بخونی باید بری سربازی قضیه مدرک را هم از دانشگاه بپرس کاری کن بهت تعلق نگیره
      سلام.منم دقیقا مثل ایشون ورودی مهر95 هستم و تا حالا دو ترم اول رو مرخصی گرفتم و تو دو ترم بعدی 30 واحد پاس کردم.هر ترم 20 تا بر میدارم.یه وقت تا کنکور 98 مشکلی پیش نیاد؟ رشتم کارشناسی پیوسته زبان (صرفا سوابق) هست.میترسم کاردانی تعلق بگیره و سال بعد بدبخت شم.میخوام سال بعد یه رشته خوب قبول شم.و اینکه معافیت تحصیلی که موقع ثبت نام دادیم به پلیس 10 باید سال به سال تمدید بشه یا تا 4 سال که لیسانس تموم شه نیاز به هیچ اقدامی نیست؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انصراف میدی در دانشگاه فرم وجریمه ی1.5 برابر شهریه ثابت را به ترتیب پر وپرداخت میکنی از زمان انصراف تا ثبت نام دانشگاه بعدی 1 سال مهلت داری اگر 100 مطمئنی قبول شدی انصراف بده در غیر روزانه هر وقت خواستی می توانی انصراف بدی تا زمان حد معافیت دانشگاه

من همین هفته پیش انصراف دادم و هیچ هزینه ایی بابت خسارت نگرفتن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      سلام.منم دقیقا مثل ایشون ورودی مهر95 هستم و تا حالا دو ترم اول رو مرخصی گرفتم و تو دو ترم بعدی 30 واحد پاس کردم.هر ترم 20 تا بر میدارم.یه وقت تا کنکور 98 مشکلی پیش نیاد؟ رشتم کارشناسی پیوسته زبان (صرفا سوابق) هست.میترسم کاردانی تعلق بگیره و سال بعد بدبخت شم.میخوام سال بعد یه رشته خوب قبول شم.و اینکه معافیت تحصیلی که موقع ثبت نام دادیم به پلیس 10 باید سال به سال تمدید بشه یا تا 4 سال که لیسانس تموم شه نیاز به هیچ اقدامی نیست؟
      برو دانشگاه ببین وضعیتت چطوری است از نظر میزان واحد پاس شده وایا بعد اتمام امسال بهت کاردانی تعلق می گیره یا نه برای مثال اگه تاسال4 اون مقدار از واحد مشخصی خودشان را پاس نکرده باشی فقط باید اونو پاس کنی وحق انصراف ازت گرفته می شه / دومین سوال هم تا وقتی در دانشگاه دانشجو هستی ودانشگاه هم قبول داره /بعنوانی اخراج شده وبلاتکلیف و مشخص نکرده ترم تحصیلی و.. نباشی/ تا 4 سال لازم نیست برای نظام وظیفه کاری کنی اینم از دانشگاه بپرس
      برای انکس

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2130 نمایش پست ها
      من همین هفته پیش انصراف دادم و هیچ هزینه ایی بابت خسارت نگرفتن
      جریمه انصراف از دانشگاه مقوله بسیار وسیعی است که با توجه به زمان انصراف و دلیل انصراف حالت های مختلفی را شامل می شود. در این قسمت صرفا به این توضیحات می پردازیم :
      اگر قصد انصراف از دانشگاه دولتی را دارید و بعد از انصراف مجددا قصد آغاز به تحصیل در یک دانشگاه دولتی روزانه دیگر را دارید از پرداخت جریمه انصراف از دانشگاه دولتی معاف هستید.
      جریمه انصراف از دانشگاه شبانه ، دانشگاه پیام نور و دانشگاه غیرانتفاعی 1.5 برابر شهریه ثابت می باشد.
      جریمه انصراف از دانشگاه آزاد هم 1.5 برابر شهریه ثابت است ولی اگر بعد از انصراف از دانشگاه آزاد قصد آغاز به تحصیل در یک دانشگاه آزاد دیگر را دارید از پرداخت این جریمه انصراف معاف هستید.
      جریمه انصراف از پردیس های خودگردان معادل پرداخت شهریه ثابت ترم های باقیمانده است که رقم بسیار قابل توجهی است /شانست ازت نگرفتن /شما انصراف دادی تا 1 سال بعد انصراف مهلت داری تا در دانشگاه دیگری ثبت نام کنی در ثانی فقط 1 بار می توانستی از انصراف استفاده کنی دفعه ی بدی انصراف بدی خدایی نا کرده باید بری سربازی
      برای انکس

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط cloner999 نمایش پست ها
      سلام یه سوال داشتم هر کی میدونه خواهشا جواب بده من سال دوم کنکور رفتم پیام نور رشته زبان وسال سوم حین دانشگاه برا کنکور خوندم وپرستاری قبول شدم یعنی یکبار انصراف دادم امسال میخام برا کنکور بخونم و دندون بین الملل بیارم میشه دوبار انصراف داد یا مشمول سربازی میشم کسی راهی میدونه یجوری سربازی نری دارم دیوونه میشم کسی میدونه خواهش میکنم کمک کنه
      متاسفانه نمیشه دوبار انصراف داد و اگر دومین انصرافت رو بدی معافیت تحصیلیت کنسل میشه و مشمول میشی . اتفاقی که برای خودم افتاد و الان بخاطر همین قضیه ، سرباز هستم .
      بهترین راهش اینه که بخونی و پرستاری رو تموم کنی و بعدش کنکور بدی . الان هیچ راهی نداره واسه ی اینکه پرستاری رو بذاری کنار و کنکور مجدد بدی .

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برو دانشگاه ببین وضعیتت چطوری است از نظر میزان واحد پاس شده وایا بعد اتمام امسال بهت کاردانی تعلق می گیره یا نه برای مثال اگه تاسال4 اون مقدار از واحد مشخصی خودشان را پاس نکرده باشی فقط باید اونو پاس کنی وحق انصراف ازت گرفته می شه / دومین سوال هم تا وقتی در دانشگاه دانشجو هستی ودانشگاه هم قبول داره /بعنوانی اخراج شده وبلاتکلیف و مشخص نکرده ترم تحصیلی و.. نباشی/ تا 4 سال لازم نیست برای نظام وظیفه کاری کنی اینم از دانشگاه بپرس
      من قصدم این بود که لیسانس زبان رو فعلا بخونم تا سال بعد،بعدش یه رشته روزانه دیگه هم قبول بشم و هر دوتارو با هم بخونم.چون رشته پیام نورم صرفا بر اساس سوابق هست میگن میشه همزمان با یه رشته روزانه خوند.میشه اینطوری یا باید هر دو رشته ای که میخوای بخونی تو پیام نور باشه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن