خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کاردانی پروتز های دندانی

سلام بچه ها کسی میتونه راجع به کاردانی پروتز های دندانی توضیح بده؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا چی هست؟ کارش خوبه؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      اصلا چی هست؟ کارش خوبه؟
      سوال منم همینه دیگه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام میشه به این تاپیک هم جواب بدین ممنون
      mehrab98@

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

تكنسين پروتز دندانى يا همون كاردانى پروتز دندانى يه رشته نو ظهور تو ايرانه تقريبا و قكر كنم سه سالع به دانشگاه هاى ايران اضافه شده

كارش ساخت انواع پروتز و ايمپلانت هاى دندونيه و فكر كنم ساخت دندون مصنوعيم در همين حيطست

محل كارشون و نوع كارشونم تو شهراى بزرگ كه خيلي خوبه حقوقشم در صورت داشتن مطب و اينا حقوقشم متغييره

رشته سنگينيم نيست ٤ ترمه كه دو ترم اخرش عملين و فكر كنمم دو سالم طرحه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SRH22 نمایش پست ها
      سلام

تكنسين پروتز دندانى يا همون كاردانى پروتز دندانى يه رشته نو ظهور تو ايرانه تقريبا و قكر كنم سه سالع به دانشگاه هاى ايران اضافه شده

كارش ساخت انواع پروتز و ايمپلانت هاى دندونيه و فكر كنم ساخت دندون مصنوعيم در همين حيطست

محل كارشون و نوع كارشونم تو شهراى بزرگ كه خيلي خوبه حقوقشم در صورت داشتن مطب و اينا حقوقشم متغييره

رشته سنگينيم نيست ٤ ترمه كه دو ترم اخرش عملين و فكر كنمم دو سالم طرحه
      وضع در امد این چیزاش چجوریه بعد از تموم کردنش میتونم باز کنکور بدم؟؟بیشتر هدفم اینه
      هم طرح داره هم سربازی درسته؟؟؟
      ویرایش توسط black diamond : 18 مرداد 1397 در ساعت 13:55

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هر کی با این رشته دیدم دوباره کنکور داده
      شما که درمورد گفتار و کار درمانی داشتین میپرسیدین اونا خیلی بهترن
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      وضع در امد این چیزاش چجوریه بعد از تموم کردنش میتونم باز کنکور بدم؟؟بیشتر هدفم اینه
      هم طرح داره هم سربازی درسته؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من شنیدم کاردرمانی خوبه ولی چون بیشتر با معلولین سروکار داره خب سختی هاییم داره که باید روحیت قوی باشه . از لحاظ درآمد که پرسیدم از یکیشون میگف راضیم و خوبه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      من شنیدم کاردرمانی خوبه ولی چون بیشتر با معلولین سروکار داره خب سختی هاییم داره که باید روحیت قوی باشه . از لحاظ درآمد که پرسیدم از یکیشون میگف راضیم و خوبه
      اخه من که نگاه کردم رتبه های خوبی رفته بودن پروتز

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فیزیو تراپی و بینایی وشنوایی سنجی 1000 برابر بهتره تا کاردانی پروتز در ثانی نیمه متمرکز است واول باید مصاحبه بدی بعدشم می شی زیر دست دندان پزشک حقوقش فکر کنم خوبه البته نظر حقیرم را گفتم تصمیم گیرنده خودتی چند جا مشورت بگیر از دانشجو وکارکن ان رشته بپرس بعد تصمیم بگیر
      اون جا هم گفتم کار دانی بگیری سربازی نرفته نمی تونی کارشناسی بگیری حقوق را هم میگزام امتیاز یادت نره
      ویرایش توسط ali.asghar : 18 مرداد 1397 در ساعت 16:54

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      درآمد رشته های مختلف علوم پزشکی بستگی به بسیاری از پارامتر ها از جمله شهر-تبحر-ساعت کار و...دارد.اما می توان درآمدی تقریبی برای رشته های مختلف در نظر گرفت.رقم های نوشته شده در پست زیر برای کلان شهر ها می باشد
      رشته هایی با درآمد 30 میلیون به بالا در ماه(بالا 30 میلیون می تواند به بی نهایت هم میل کند!):جراحان و فوق تخصص های پزشکی-اغلب تخصص های پزشکی-متخصصین دندانپزشکی-داروساز عمومی به شرط تاسیس داروخانه-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط تاسیس آزمایشگاه

رشته هایی با درآمد 20-30 میلیون در ماه:دندانپزشک عمومی-متخصصین داروسازی به شرط هیئت علمی بودن و بدون داروخانه

رشته هایی با درآمد 15-20 میلیون در ماه:فیزیوتراپی به شرط تاسیس کلینیک-دکتری پرستاری به شرط مترونی یا هیئت علمی بودن-دکتری علوم آزمایشگاهی به شرط مسئول فنی و هیئت علمی بودن

رشته هایی با درآمد 10-15 میلیون در ماه:پزشک عمومی-متخصصین دامپزشکی به شرط هیئت علمی بودن-کارشناسان بینایی سنجی به شرط تاسیس کلینیک شخصی و مرکز فروش عینک های طبی-دکتری و متخصصین تغذیه به شرط هیئت علمی بودن-پرستاران سوپروایزر یا مترون با ساعت کار بالا-

رشته هایی با درآمد 5-10 میلیون در ماه:داروساز عمومی به عنوان مسئول فنی-کارشناس یا ارشد یا دکتری فیزیوتراپ به عنوان مسئول فنی-بینایی سنج فقط با کلینیک شخصی-پرستار با ساعت کار بالا-گفتار درمانی و کاردرمانی به شرط تاسیس مراکز مربوطه-متخصص دامپزشکی

رشته های با درامد 1.5 الی5 میلیون:دامپزشک عمومی-کارشناسی و ارشد تغذیه-پرستاری با ساعات کار متوسط و کم-علوم آزمایشگاهی-مامایی-گفتار درمانی-کاردرمانی-اتاق عمل-هوشبری و کاردانی پروتز دندانی و فوریت های پزشکی و...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      فیزیو تراپی و بینایی وشنوایی سنجی 1000 برابر بهتره تا کاردانی پروتز در ثانی نیمه متمرکز است واول باید مصاحبه بدی بعدشم می شی زیر دست دندان پزشک حقوقش فکر کنم خوبه البته نظر حقیرم را گفتم تصمیم گیرنده خودتی چند جا مشورت بگیر از دانشجو وکارکن ان رشته بپرس بعد تصمیم بگیر
      اون جا هم گفتم کار دانی بگیری سربازی نرفته نمی تونی کارشناسی بگیری حقوق را هم میگزام امتیاز یادت نره
      متاسفانه نظرتون کاملا اشتباهه
      با کوچکترین تحقیق متوجه میشید که:
      این رشته هیچوقت نیمه متمرکز نبوده و مثل بقیه رشته ها شما مستقیما فقط از طریق کنکور پذیرفته می شوید.
      این رشته زیردست هیچ کس نیست و مستقیما لابراتوار تاسیس می کند و خودش کار می کند. دندانپزشکان مشتریان این رشته هستند نه بالادست.
      همانطور که گفتم این افراد لابراتوار خودشان را تاسیس می کنند و حقوق بگیر کسی نیستند.
      این رشته طرح اجباری ندارد.
      بعد از گرفتن کاردانی هم به راحتی می توانید در صورت قبولی بدون سربازی رفتن کارشناسی بگیرید.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Akhm نمایش پست ها
      up
      اتفاقا همین یکساعت پیش درموردش تحقیق میکردم
      یه رشته با حقوق عالی که بعد از سه گانه ها و فیزیو پنجمین رشته پولساز تجربیه
      حداقل 10 م رو حساب کن
      بازار کار فوق العاده عالی (به ازای هر 100 دندانپزشک فقط 2 نفر تکنسین پروتز داریم)
      البته رتبه خوبی هم میخواد یعنی نهایتا 10 هزار کشوری

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقامن متوجه نشدم مواد مورد نیاز دندون پزشک رو میسازن؟
      یعنی مریضی نمیاد پیششون؟

شاد بودن هنر است
      گر به شادی تو دل های دگر باشد شاد
      -------------------------------------------------------------
      لباتون خندون

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن