خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 16 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 227
    1. Top | #46
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mvp نمایش پست ها
      سلام
      من یه سوال در مورد شیمی داشتم...لازمه حتما با کتاب درسی شیمی بخونیم و نکنه توش علامت بزنیم.؟؟
      من اصلا کتاب دوم ندارم به نظرتون همون کتاب مبتکران توش هایلایت کنم کافیه؟؟یا یه کتاب مثلا زیر ذره بین بگیرم کامل کتابو بخونم؟

واینکه زیست الگو پیشنهاد میکنید؟
      ممنون
      سلام . بنظرم که لازمه
      زیر ذره بین لازم نیست همون کتابو بگیر دا .
      من دوست نداشتم الگو رو ولی مثلا رتبه ی یک سال قبل استفاده کرد و راضی بود پس سلیقه ایه و البته به وقت بستگی داره
      و هر روز منتظرتر از دیروز

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا شرمنده دویاره مزاحم شدم مدینه فاضله من تو فیزیک شمایی من بینه ی دوراهی موندم گفتم الان تا هستید بپرسم ی ماه دیگه شاید دیر باشه
      شما برا فیزیکه دوازدهم که همون پیشه قدیمه مباحثش ترجیح میدی الگو استفاده کنی یا مبتکران فرید شهریاری؟
      دلیله انتخابت چیه؟ مبتکران از نظره تستی ضعیفه یا خیلی حجیمه ؟ یا دلیل دیگه ای

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا شرمنده دویاره مزاحم شدم مدینه فاضله من تو فیزیک شمایی من بینه ی دوراهی موندم گفتم الان تا هستید بپرسم ی ماه دیگه شاید دیر باشه
      شما برا فیزیکه دوازدهم که همون پیشه قدیمه مباحثش ترجیح میدی الگو استفاده کنی یا مبتکران فرید شهریاری؟

4. Top | #49
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirNSB نمایش پست ها
      من فیزیکم ضعیف تر از شیمیم بود ها . احتمالا امسال فیزیک راحت بوده
      اخه من اصلا مبتکران پیش رو ندیده بودم که ولی میتونم بگم مبتکران از نظر درسنامه عالیه ولی من الگو رو استفاده کردم چون الگو تساش سخت تره و البته در این انتخاب با یکی هم مشورت کردم اون گفت الگو بگیر

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببخشید اگ طولانیه...
      1.مبحث ازمون2شهریور...فیزیک3حدودا176 مثلا و فیزک2حدوا185 تست داره...خب شما فک کنید ک کنکوری هستید و اگ بخوای تقسیم کنید چیکار میکردین؟ینی مثلا سعی میکردین چنتاشو هفته اول بزنید؟
      2.توی ی روز هم فییزیک میزنید و هم ریاضی؟یا ی روز درمیون
      3.نظرتون درمورد ایکیو ریاضی؟
      4.هنوز به درک درستی از اینک متن کتاب زیس مهمه نرسیدم...ینی میخونم میرم مثلا 70میزنم تو کانون..ولی خب اصن نفهمیدم و احساس نکردم ک متن مهمه...ی کمکی ..نکته ایی...چیزی
      5.دینی رو سعی میکردید تو هفته اول تموم کنید؟!تس چقد میزدید؟
      6.اگ بگم ک برای رسیدن به تراز7000چیکار باید کرد..خیلی کلیشه ایی میشه...و خیلی کلی و قطعا جوابی ندارید.من از یکی پرسیدم چیکار میکنی حتی 6500میشی...گف ببین خیلیییییییییییییییی سخته...کار هر کسی نیس...منظورم اینه...ینی "نشد"داره یا نه؟!برای کسایی ک با کانون پیش نمیرفتن و قطعا تراز خوبی نمیگرفتن..و الان پشیمونن میخان سفت بچسبن.یا کسایی ک پیش میرفتن و دل نمیدادن به کار...و وقت تلف کنی میدونستن...فهمیدن اشتباه فک میکردن یا کسایی ک تلاش میکردن نمیشده..تغییر رویه دادن...(اینا رو گفتن برای همه دوستان)"ممکنه"؟!؟!؟؟
      شاید با این جواب خییلی ها امیدوار بشن بخودشون...البته تقاضای امید واهی ندارم..فقد واقعیت...
      7.پشت کنکوری موفق دییدین...ک ترکونده باشههه...از ی رتبه ی فرازمینی به ی رتبه معقول و دهن پر کن رسیده باشه(همین جوری پرسیدم...شاید بشناسید)
      خیلی ممنون

6. Top | #51
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qazl نمایش پست ها
      ببخشید اگ طولانیه...
      1.مبحث ازمون2شهریور...فیزیک3حدودا176 مثلا و فیزک2حدوا185 تست داره...خب شما فک کنید ک کنکوری هستید و اگ بخوای تقسیم کنید چیکار میکردین؟ینی مثلا سعی میکردین چنتاشو هفته اول بزنید؟
      2.توی ی روز هم فییزیک میزنید و هم ریاضی؟یا ی روز درمیون
      3.نظرتون درمورد ایکیو ریاضی؟
      4.هنوز به درک درستی از اینک متن کتاب زیس مهمه نرسیدم...ینی میخونم میرم مثلا 70میزنم تو کانون..ولی خب اصن نفهمیدم و احساس نکردم ک متن مهمه...ی کمکی ..نکته ایی...چیزی
      5.دینی رو سعی میکردید تو هفته اول تموم کنید؟!تس چقد میزدید؟
      6.اگ بگم ک برای رسیدن به تراز7000چیکار باید کرد..خیلی کلیشه ایی میشه...و خیلی کلی و قطعا جوابی ندارید.من از یکی پرسیدم چیکار میکنی حتی 6500میشی...گف ببین خیلیییییییییییییییی سخته...کار هر کسی نیس...منظورم اینه...ینی "نشد"داره یا نه؟!برای کسایی ک با کانون پیش نمیرفتن و قطعا تراز خوبی نمیگرفتن..و الان پشیمونن میخان سفت بچسبن.یا کسایی ک پیش میرفتن و دل نمیدادن به کار...و وقت تلف کنی میدونستن...فهمیدن اشتباه فک میکردن یا کسایی ک تلاش میکردن نمیشده..تغییر رویه دادن...(اینا رو گفتن برای همه دوستان)"ممکنه"؟!؟!؟؟
      شاید با این جواب خییلی ها امیدوار بشن بخودشون...البته تقاضای امید واهی ندارم..فقد واقعیت...
      7.پشت کنکوری موفق دییدین...ک ترکونده باشههه...از ی رتبه ی فرازمینی به ی رتبه معقول و دهن پر کن رسیده باشه(همین جوری پرسیدم...شاید بشناسید)
      خیلی ممنون

۱ . من سعی میکردم هفته ی اول سوم و هفته ی دوم دوم رو بخونم و البته یکی دو تا ازمون هم پنج شنبه برای هر دو تاشون میزدم که مرور کرده باشم .البته خب لازم نیست همه ی اون ۱۷۰ ۱۸۰ تست رو بزنید البته من بودم میزدم چون جو گیر بودم ترجیح میدادم مثلا به جای دینی اونو بخونم ولی خب اشتباه میکردم

۲.اکثرا تو یه روز نمیزدم ولی بودن روزایی که تو یه روز خونده باشم

۳. اگه سطحتون خوبه کتاب خوبی میتونه براتون

۴.یعنی بگم چطوری به اون نکته برسین ؟؟ برین کنکور ۹۷ رو بررسی کنین اگه ۵۰ درصد جملات درست از متن کتاب نبود وباقی استنباطی از اون نبود بیاین اینجا فحش بدین به من
      ۵. من دینیرو پنج شنبه هم به زور میخوندم چه برسه به تست . اما ماه اخر خیلی دینی خوندم این باعث شد نسبتا جبران کنم

۶.بالای ۷۰۰۰ که سخت نیست رسیدن بهش ولی خب کار یه شب هم نیست البته هست ها منظور طبق روال عادی نیست

خب چی بگم اخه اگه واقعا تغییر رویشون درست باشه حتما موفق میشن

۷.من زیاد در ارتباط نبودم بیرون با پشت کنکوری ها ولی خب تو همین انجمن خیلیا بودن اخرین نمونش رتبه ی ۷۲ منطقه یک اقای امیرحسین رضایی . قهرمانان پیشرفت هم تو مجله ی قلمچی یه نمونه ی دیگه

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      من فیزیکم ضعیف تر از شیمیم بود ها . احتمالا امسال فیزیک راحت بوده
      اخه من اصلا مبتکران پیش رو ندیده بودم که ولی میتونم بگم مبتکران از نظر درسنامه عالیه ولی من الگو رو استفاده کردم چون الگو تساش سخت تره و البته در این انتخاب با یکی هم مشورت کردم اون گفت الگو بگیر
      خدا از این ضعفا نصیبه ما هم کنه نظرت درباره فیزیک مبتکران + موج آزمون فیزیک پیش چیه؟ به نظرت منطقی هست انقد زمان گذاشتن رو فیزیک ؟ یا ی کدوم بینه الگو و مبتکران کفافه و آدم بیشتر تایمو بزاره برا شیمی اینا بهتره؟
      ویرایش توسط AmirNSB : 22 مرداد 1397 در ساعت 12:25

8. Top | #53
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirNSB نمایش پست ها
      خدا از این ضعفا نصیبه ما هم کنه نظرت درباره فیزیک مبتکران + موج آزمون فیزیک پیش چیه؟ به نظرت منطقی هست انقد زمان گذاشتن رو فیزیک ؟ یا ی کدوم بینه الگو و مبتکران کفافه و آدم بیشتر تایمو بزاره برا شیمی اینا بهتره؟
      اخه من موج ازمون فیزیک نداشتم که. نظری ندارم ولی بنظرم تو فیزیک همون یه منبع کافیه فقط اگه وقت شد تو دوران جمع بندی یه کتاب ازمون میزنی

9. Top | #54
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر
      در مورد فیزیک و ریاضی میشه بگی دقیقا چقدر وقت اختصاص میدادی و اینکه دقیقا چطور میخوندی وتست میزدی

10. Top | #55
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      سلام دکتر
      در مورد فیزیک و ریاضی میشه بگی دقیقا چقدر وقت اختصاص میدادی و اینکه دقیقا چطور میخوندی وتست میزدی
      سلام
      شاید مثلا هر کدوم ۱۵ تا ۲۰درصد وقتی که برای اختصاصی میذاشتم . گفتم دا چطور میخوندم دقیقا یعنی چطوری ؟؟ واضح تر بپرسین جواب میدم

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بمن میرم11میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم به نظرتون تواین فرصت باقی مانده از25مردادتا6مهر میشه باساعت مطالعه‌ی بالادهوموببندم (تصمیمم جدیه)من میخوام کلن اختصاصی بخونم چون تواختصاصی خیلی ضعیفم(کارم درسته؟)قیدپیشخوانی روهم میزنم چون دهم مهمتره کمکم کنیدچطوربرنامه بریزم روزی چنتادرس بخونم .شماروبه هرکی دوست دارین قسمتون میدم کمکم کنین چون خیلی نگرانم.

12. Top | #57
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام بمن میرم11میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم به نظرتون تواین فرصت باقی مانده از25مردادتا6مهر میشه باساعت مطالعه‌ی بالادهوموببندم (تصمیمم جدیه)من میخوام کلن اختصاصی بخونم چون تواختصاصی خیلی ضعیفم(کارم درسته؟)قیدپیشخوانی روهم میزنم چون دهم مهمتره کمکم کنیدچطوربرنامه بریزم روزی چنتادرس بخونم .شماروبه هرکی دوست دارین قسمتون میدم کمکم کنین چون خیلی نگرانم.
      سلام . این حجم از نگرانیتونو درک نمیکنم! شما دهم رو از الان شروع کنین تا جایی که شد بخونین اگرم چیزی موند میمونه واسه سال بعد نگرانش نباشین (بیشترسعی کنین مباحث مهم و پایه ای رو بخونین )
      اینکه چند تا درس بخونین و کدومارو بخونین همش سلیقه ای هست و باید خودتون چیزی که بهتر برای شما جواب میده رو پیدا کنین . روش برنامه ریزی رو هم قبلا گفتم تو مصاحبه

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام . این حجم از نگرانیتونو درک نمیکنم! شما دهم رو از الان شروع کنین تا جایی که شد بخونین اگرم چیزی موند میمونه واسه سال بعد نگرانش نباشین (بیشترسعی کنین مباحث مهم و پایه ای رو بخونین )
      اینکه چند تا درس بخونین و کدومارو بخونین همش سلیقه ای هست و باید خودتون چیزی که بهتر برای شما جواب میده رو پیدا کنین . روش برنامه ریزی رو هم قبلا گفتم تو مصاحبه
      ممنون

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام اگه روش مطالعه فیزیک وزیست وریاضی وعربی ودینی تونوریزیبه ریزنگیدولتون نمیکنم وساعت مطالعه تونوبگیددرسوم وچهارم من فیزیکم خیلی ضعیفه چیکارکنم مثل شما100بزنم برافیزیک ودینی وزیست وعربی وریاضی چنتاکمکم درسی تموم کردینازدوم وسوم وچهارم ؟چنبارمرورشون کردین؟ نمیشه بگین تویه هفته به طورمیانگین چن ساعت ازهردرس میخوندین؟توروخدابگین.

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و تبريك
      ايا به نظرتون سوالات سخت خوبه حل كنيم؟

صفحه 4 از 16 نخستنخست ... 34514 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن