خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 227
    1. Top | #31
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-1300 نمایش پست ها
      با سلام
      یه سوال ازتون داشتم اونم اینکه برای سال یازدهم روزی چند ساعت درس بخونیم کافیه و برنامه ریزی مون چه جوری باشه خوبه؟سوال دوم اینکه تو آزمون های قلم چی شرکت کنم یا با آزمون هایی که مدرسمون ثبت نام می کنه برم جلو؟
      سلام
      من بودم میرفتم قلمچی. البته چون من به رقابت خیلی علاقه داشتم و خب سوالای قلمچی به استثنای بعضی سوالات واقعا خوبه
      ساعتو هم نمیدونم ولی ملایم بخون نه در حد اینکه مثل من سال اخر خسته شی
      و هر روز منتظرتر از دیروز

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.ببخشید میشه بگین چجوری باید برای دروس عمومی مدیریت زمان داشته باشیم؟مثلا من روی همه عمومی ها تسلط دارم ولی عربی وقتمو خیلی میگیره تا میام بزنم عربی رو دیگه وقتی برای زبان نمیمونه.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      و این که هفته ای چند بار از خونه میرفتی بیرون ؟ فقط روز آزمون تفریح داشتی؟

4. Top | #34
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش جواب بده میشه 4سوال مفهوم درک مطلب حذف کرد درصد بالا اورد؟کلا دایره لغاتم پایینه نمیخوام مفهوم بخونم
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      سلام
      من بودم میرفتم قلمچی. البته چون من به رقابت خیلی علاقه داشتم و خب سوالای قلمچی به استثنای بعضی سوالات واقعا خوبه
      ساعتو هم نمیدونم ولی ملایم بخون نه در حد اینکه مثل من سال اخر خسته شی

5. Top | #35
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abcd11 نمایش پست ها
      سلام.ببخشید میشه بگین چجوری باید برای دروس عمومی مدیریت زمان داشته باشیم؟مثلا من روی همه عمومی ها تسلط دارم ولی عربی وقتمو خیلی میگیره تا میام بزنم عربی رو دیگه وقتی برای زبان نمیمونه.
      سلام . بنظرم بهتره برای هر درس ۱۵ دیقه وقت بذاری (البته دینی ۱۰ هم کافیه ) و طی ۱۵ دیقه ی عربی سوالای درک مطلب رو پاسخ ندین و اونارو توی ۱۵ دیقه ی اخر جواب بدین

6. Top | #36
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      داداش جواب بده میشه 4سوال مفهوم درک مطلب حذف کرد درصد بالا اورد؟کلا دایره لغاتم پایینه نمیخوام مفهوم بخونم
      خب اونوقت درصدت از ۸۴ شروع میشه . اگه سوالا راحت بودم مثل امسال اون وقت این برات شکست محسوب میشه . پس اگه میخوای ریسک نکنی بهتره بخونی

7. Top | #37
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      و این که هفته ای چند بار از خونه میرفتی بیرون ؟ فقط روز آزمون تفریح داشتی؟
      سلام ممنون
      صبح اکثرا زیست مثلا ۹ تا ۱۲ البته اکثرا از ۱۰ شروع میشد . بعد از ۱ یا ۱۲ و نیم تا دو ونیم عمومی بقیش اصلا یکسان نبود و یادم نمیاد
      قبل عید هفته ای سه روز مدرسه میرفتم سه نبه ها کلاس زیست میرفتم جمعه ها قلم البته بعضی هفته ها پنج شنبه جمعه میرفتم شهرستان.
      جواب سوالت بستگی داره منظور از تفریح چی باشه ؟!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      سلام ممنون
      صبح اکثرا زیست مثلا ۹ تا ۱۲ البته اکثرا از ۱۰ شروع میشد . بعد از ۱ یا ۱۲ و نیم تا دو ونیم عمومی بقیش اصلا یکسان نبود و یادم نمیاد
      قبل عید هفته ای سه روز مدرسه میرفتم سه نبه ها کلاس زیست میرفتم جمعه ها قلم البته بعضی هفته ها پنج شنبه جمعه میرفتم شهرستان.
      جواب سوالت بستگی داره منظور از تفریح چی باشه ؟!
      خیلی ممنون...حتما ازش استفاده میکنم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبریک و خسته نباشید میگم آقای دکتر
      ایشالا موفقیت های بعدی و همیشگی

10. Top | #40
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      تبریک و خسته نباشید میگم آقای دکتر
      ایشالا موفقیت های بعدی و همیشگی
      ممنون . به امید موفقیت شما در تمام مراحل زندگیتون

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      موفق باشی دوست قدیمی

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درصده عربیت تو حلقه بد خواهات
      آقا بعضیا میگن سوالایه قلمچی اله بله
      شما به عنوان کسی که نتیجه گرفتی سطحه سوالاشو تو درسایه مختلف میتونی توضیح بدی؟ مثلا من ریاضیم ضعیف بوده پارسال اما تابستون کوبیدم از نوع ساختمش اما همش فک میکنم میگم اوه اوه بچه های اینجا میگن در حده المپیاده بعد با خودم میگم اگه نتیجه نگیرم چی یا ی آزمون گاج رفتم ازبس شیمیش سنگین بود الان اسمه شیمی میاد تب و لرز میکنم واسه همین نمیدونم میشه تو قلمچی و به تبع کنکور نتیجه گرفت یا نه اگه ی تحلیل کوچولو رو این موضوع داشته باشید که سطح سوالایه قلمچی چطوره ممنون میشم

13. Top | #43
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirNSB نمایش پست ها
      درصده عربیت تو حلقه بد خواهات
      آقا بعضیا میگن سوالایه قلمچی اله بله
      شما به عنوان کسی که نتیجه گرفتی سطحه سوالاشو تو درسایه مختلف میتونی توضیح بدی؟ مثلا من ریاضیم ضعیف بوده پارسال اما تابستون کوبیدم از نوع ساختمش اما همش فک میکنم میگم اوه اوه بچه های اینجا میگن در حده المپیاده بعد با خودم میگم اگه نتیجه نگیرم چی یا ی آزمون گاج رفتم ازبس شیمیش سنگین بود الان اسمه شیمی میاد تب و لرز میکنم واسه همین نمیدونم میشه تو قلمچی و به تبع کنکور نتیجه گرفت یا نه اگه ی تحلیل کوچولو رو این موضوع داشته باشید که سطح سوالایه قلمچی چطوره ممنون میشم
      قلمچی سوال چرت داره بعضا ولی نه در حد سنجش . قلمچی تو عمومیا واقعا نظری دربارش ندارم . اما تو اختصاصیا قلمچی اصلا در مورد سخت یا اسون بودن سوالا رویه ی ثابتی نداره یعنی انواع مدل ازمون از چرت بگیرر تا استاندارد رو شما میتونی ازمون بدی و این بنظرم خوبه چون گاها کنکور هم چرت میشه اما به طور کلی ریاضی قلمچی خوب و استاندارده زیستش ۸۰ درصد مواقع خوبه و میتونم بگم بعد کنکور استاندارد ترین سوالارو داره فیزیکش اگه از بعضی سوالای اقای برادران بگذریم ( که اونا هم خوبن بعضی مواقع ) خوبه و مشکلی نداره و شیمیش هم گاهی چرته گاهی خوبه ولی ۶۰ درصد مواقع خوب و استاندارده
      در کل این نظر منه قلمچی تو عمومی شباهتی به کنکور نداره برخلاف سجش ولی تو اختصاصی هیچ ازمونی به پای قلمچی نمیرسه

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      داداش گلم بینهایت تبریک‌ میگم قطعا حقت بود...ایول
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

15. Top | #45
      mvp
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      من یه سوال در مورد شیمی داشتم...لازمه حتما با کتاب درسی شیمی بخونیم و نکنه توش علامت بزنیم.؟؟
      من اصلا کتاب دوم ندارم به نظرتون همون کتاب مبتکران توش هایلایت کنم کافیه؟؟یا یه کتاب مثلا زیر ذره بین بگیرم کامل کتابو بخونم؟

واینکه زیست الگو پیشنهاد میکنید؟
      ممنون

صفحه 3 از 16 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن