خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع قرابت (هر کی نیومد تو!)

سلام و تبریک به خاطر تغییر احتمالی تاثیر معدل که امیدوارم قطعی بشه(جونم ایهام) اگه کتابی میشناسین که تست های تالیفی زیاد و خوبی تو قرابت داشته باشه معرفی کنین چون تست سنجش و سراسری زیادی تو جزوه زدم اما تست تالیفی اصلا ندارم. مهم هم نیست منبع جامع باشه یا موضوعی.
      ویرایش توسط -SmS- : 02 خرداد 1399 در ساعت 03:32

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نشرالگو نظام جدید خوده نویسندش هم گفت فرقی نداره قدیم باشی یا جدید نون شباش به درده همه میخوره درس به درساش هم باز مفاهیمش هست باستون نون شباشو که میزنم از پنجتا 1یا2تاش کنکوره ولی سنجش ندیدم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الگو

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کار کردن رو قرابت چند بخش داره:
      اول درک نسبی از شعر و عرفان شاعری و موضوعات دیگر شعر در زمینه های دیگه مثل حماسی و...
      دوم خوانش صحیح شعر و آشنایی نسبی با وزن سماعی (هر چند من معتقدم عروض هم خیلی خیلی شما رو کمک خواهد کرد)
      سوم کار کردن روی مفاهیم موجود روی کتاب درسی (بعضی ها هستن اصلا به متن ادبیات توجهی نمی کنن ولی قرینه بیت ها در متن های کتاب موجوده و خیلی مهمن بعضی استعاره ها و ایهام ها هم خیلی مهمن)
      چهارم حل تست های سراسری و شرطی شدن با زاویه دید طراح سوال کنکور نسبت به بیت ها (ادبیات اگه بخواد خیلی سخت بشه، سلیقه ای میشه! طراحا اکثرا یک سوال دشوار قرابت و یا دو سوال نسبتا دشوار طرح می کنن که سلیقه ایه و میشه طور دیگه ای بهش نگاه کردن اما باید زاویه دید طراح رو شناخت که بهترین راهش حل تست کنکوره)
      پنجم تست بیشتر و حلاجی دوباره متن کتاب و بیت فعالیت های کتاب درسی

این روش واقعا جواب میده اگه دیگه خیلی مسلط شدین شروع کنین به حفظ بیت ها معادل با ابیات و مفاهیم کتاب مطمئن باشید اینم راه خیلی خوبه
      تست تالیفی به شرط مسلط نشدن زیاد خوب نیست اما به شخصه تالیفی های قرابت الگو نسبت تالیفی های دیگه به کنکور نزدیک ترن که نظام جدیدش هم باید اینطور باشه.
      قرابت الگو 1800 تا تقریبا تست با احتساب تست های سراسری داره نظام قدیمش که تقریبا منبع کاملیه
      من الگو رو پیشنهاد میدم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbenyamin نمایش پست ها
      کار کردن رو قرابت چند بخش داره:
      اول درک نسبی از شعر و عرفان شاعری و موضوعات دیگر شعر در زمینه های دیگه مثل حماسی و...
      دوم خوانش صحیح شعر و آشنایی نسبی با وزن سماعی (هر چند من معتقدم عروض هم خیلی خیلی شما رو کمک خواهد کرد)
      سوم کار کردن روی مفاهیم موجود روی کتاب درسی (بعضی ها هستن اصلا به متن ادبیات توجهی نمی کنن ولی قرینه بیت ها در متن های کتاب موجوده و خیلی مهمن بعضی استعاره ها و ایهام ها هم خیلی مهمن)
      چهارم حل تست های سراسری و شرطی شدن با زاویه دید طراح سوال کنکور نسبت به بیت ها (ادبیات اگه بخواد خیلی سخت بشه، سلیقه ای میشه! طراحا اکثرا یک سوال دشوار قرابت و یا دو سوال نسبتا دشوار طرح می کنن که سلیقه ایه و میشه طور دیگه ای بهش نگاه کردن اما باید زاویه دید طراح رو شناخت که بهترین راهش حل تست کنکوره)
      پنجم تست بیشتر و حلاجی دوباره متن کتاب و بیت فعالیت های کتاب درسی

این روش واقعا جواب میده اگه دیگه خیلی مسلط شدین شروع کنین به حفظ بیت ها معادل با ابیات و مفاهیم کتاب مطمئن باشید اینم راه خیلی خوبه
      تست تالیفی به شرط مسلط نشدن زیاد خوب نیست اما به شخصه تالیفی های قرابت الگو نسبت تالیفی های دیگه به کنکور نزدیک ترن که نظام جدیدش هم باید اینطور باشه.
      قرابت الگو 1800 تا تقریبا تست با احتساب تست های سراسری داره نظام قدیمش که تقریبا منبع کاملیه
      من الگو رو پیشنهاد میدم
      منمون از تحلیل عالیتون. من تقریبا اون چیزی که نوشتید رو رعایت کردم و چند دور تست سراسری و سنجشو زدم و خوشبختانه تمام تستای قرابتو درست زدم(گرچه راحت بود)پس میتونم بگم حدودا تسلط دارم اما خب نمیتونم تا سال بعد تست نزنم(جدا از مرور دوباره تستای کنکور)درمورد الگو هم من pdf بخشی از کتابو دیدم اما تا جاییکه یادم تست تالیفی زیادی نداشت اما با این اوصاف باید دوباره یه نگاهی بندازم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ادبیات موضوعی گاج پر از تست تالیفی من راضی بودم ازش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فقط الگو

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من فقط از کلک معلم استفاده کردم بدین شکل که کتابو میگرفتم دستم سوالو مخوندم جوابو انتخاب میکردم و میرفتم سراغ پاسخنامه و اصلا مداد دسم نمگیرفتم البته یه سری حدیث و آیه هست که اونارو رو یه کاغذ جدا یادداشت کرده بودم
      ودر نهایت 7 تا از 9 سوال رو زدم

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین انتشارات ها هم تست های تالیفیشون اصلا خوب (خوب به معنای واقعی) نیست من خیلی سبز پایه و مهر و ماه رو هم نگاه کردم دو تاشونم تست تالیفی زیاد دارن اما چنگی به دل نمی زنن!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه قرابت موضوعی گاج خوبه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نشرالگو
      انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند . اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی .

برشی از کتاب شازده کوچولو- آنتوان دوسنت اگزوپری

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو چندتا تاپیک دیگه هم گفتم، قرابت معنایی الگو بهترین مورد هستش. نوشته آقای علیرضا عبدالمحمدی و انتشارات هم طبیعتا نشر الگو (البته نسخه نظام جدید)
      یکتابوک ، بهترین بانک کتاب برای خرید کتاب کمک آموزشی کنکور و کتب دانشگاهی (ارسال کتاب به سراسر ایران)
      نقد و بررسی همه کتاب های کنکوری را در وبسایت یکتابوک بخوانید!

همین الان برای ورود به وبسایت کلیک کنید.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نشر دریافت تمام ، بحث اضافی نداریم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن