خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

عملا چیزی بنام دانشگاه دولتی رایگان نداریم و باید برای ورود به دانشگاه ها پول بدیم.

photo_2018-08-07_08-42-16.jpg

این تیتر واقعا جالب و دردناکه. با در نظر گرفتن این نکته که هرسال به این لیست اضافه میشه و همین مدارس دولتی هم دارن به سوی غیردولتی شدن پیش میرن.
      یعنی داریم به اون نقطه ای میرسیم که چیزی بنام عدالت آموزشی و تحصیل رایگان رو بزاریم در کوزه و آبشو بخوریم.

هرسال که میریم جلو این قصه بدتر هم میشه. یعنی در آینده نزدیک افرادی مثل من که هم پدرشون کارگره و هم خودش کارگره باید قید تحصیل رو بزنه.

حالا این وسط شما افرادی رو که با سهمیه میان بالا رو به این تراژدی دردناک اضافه کن.

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosen نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2018-08-07_08-42-16.jpg
مشاهده: 124
حجم: 71.1 کیلو بایت

این تیتر واقعا جالب و دردناکه. با در نظر گرفتن این نکته که هرسال به این لیست اضافه میشه و همین مدارس دولتی هم دارن به سوی غیردولتی شدن پیش میرن.
      یعنی داریم به اون نقطه ای میرسیم که چیزی بنام عدالت آموزشی و تحصیل رایگان رو بزاریم در کوزه و آبشو بخوریم.

هرسال که میریم جلو این قصه بدتر هم میشه. یعنی در آینده نزدیک افرادی مثل من که هم پدرشون کارگره و هم خودش کارگره باید قید تحصیل رو بزنه.

حالا این وسط شما افرادی رو که با سهمیه میان بالا رو به این تراژدی دردناک اضافه کن.
      دوست عزیز ببخشیدا ولی این یه بهانه برای توجیه کم کاری تون هست و تمام، اینقدر آدم بودن از روستاها به بهترین جاها رسیدن، این چیز هایی که گفتین به هیچ وجه باعث موفقیت نمیشه، اگر تلاش سخـــــت نباشه. شما اون تلاش رو داری؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      دوست عزیز ببخشیدا ولی این یه بهانه برای توجیه کم کاری تون هست و تمام، اینقدر آدم بودن از روستاها به بهترین جاها رسیدن، این چیز هایی که گفتین به هیچ وجه باعث موفقیت نمیشه، اگر تلاش سخـــــت نباشه. شما اون تلاش رو داری؟
      بازم مغلطه. احتمال می‌دادم یه نفر بیاد یه همچین نظری بده.
      درسته پول خرج کردن و در رفاه و آسایش بودن جایگزین تلاش نمیشه اما نشون داده احتمال موفقیت رو به شدت بالا می‌بره. درسته همیشه یه استثناهایی هستن اما همه می‌دونیم انگشت شمارن. بجاش به رتبه برترهای امسال نگاه کن! بیشترشون مدرسه غیر دولتی بودن و بهترین امکانات زیردستشون بوده. البته بازم تاکید می‌کنم هیچوقت، هیچ موفقیتی بدون تلاش بدست نمیاد!

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      بازم مغلطه. احتمال می‌دادم یه نفر بیاد یه همچین نظری بده.
      درسته پول خرج کردن و در رفاه و آسایش بودن جایگزین تلاش نمیشه اما نشون داده احتمال موفقیت رو به شدت بالا می‌بره. درسته همیشه یه استثناهایی هستن اما همه می‌دونیم انگشت شمارن. بجاش به رتبه برترهای امسال نگاه کن! بیشترشون مدرسه غیر دولتی بودن و بهترین امکانات زیردستشون بوده. البته بازم تاکید می‌کنم هیچوقت، هیچ موفقیتی بدون تلاش بدست نمیاد!
      پول خوب شرایط مناسب عاطفی خانواده 4 بانده آسفالت میکنه مسیر کنکور رو. طرف حتی پیکان 46 هم باشه میتونه موفق بشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      سمپاد یا همون تیزهوشان هم غیردولتی حساب میشه...بخاطر همینه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliroshani نمایش پست ها
      برادر من اصلا مسله توجیح کردن یا نکردن نیست. نگاه به آینده است که من در تاپیک گفتم. هرسال شرایط بدتر از پارساله. همونطور که دوستمون گفتن هستن تعداد کمی که با داشتن کمترین امکانات به مدارج بالا میرسن.
      سوال اینجاست این افراد چه تعدادی هستن؟ آیا هرسال به تعداد این افراد اضافه میشه؟ ایا میتونن با شرایط فعلی ادامه تحصیل بدن؟. خیر

این وسط سهمیه یی ها هم شدن غوز بالا غوز.

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو تجربی اکثرا سمپاد هستن که مقداری شهریه میگیره که نسبت به غیرانتفاعی ها خیلی کمتره ... منم ادم میشناسم باباش راننده تاکسیه تو تجربی دو رقمی منطقه شده امسال یعنی 97.

اساسا چیزی به اسم عدالت وجود نداره ، حتی اگه عدالتی هم باشه مساوات قطعا وجود نداره . حالا یکی میاد با تلاش یا هر چی شرایطشو بهتر می کنه ، خیلیا ها نمی تونن یا اینکه نمیخوان .

سهمیه ها هم که هر آدم منطقی ای میفهمه بد و شدیدا ناعادلانه است ... ولی خب به نظرم درستو بخون پسر . نمی تونی هم به صورت منطقی انتخاب رشته کن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن