خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

لطفا نظرتون رو راجع به این منابع برای پشت کنکور بدید

سلام
      من امسال نتیجه دلخواهمو نگرفتم و صادقانه بگم در شان هدفم واسش تلاش نکردم و رتبه ی بدم واقعا چند روزی منو درگیر خودش کرد ولی می خوام امسالو تغییر اساسی بدم پس اول منابعو میگم لطفا اگه جایی منبع بهتری پیشنهاد می کنید بگید:

ادبیات:مبحثی های نشر الگو+جامع نشر الگو
      عربی:موندم هنوز واسه درصد بالا چی خوبه ولی گاج کامل رو دارم
      دین و زنگی:جامع گاج+خط ویژه
      زبان:مبتکران شهاب اناری
      ریاضی:تخته سیاه(آیکیو رو بگیرم یا نه؟؟؟؟)+دی وی دی های ونوس
      فیزیک:پایه و پیش گاج نقره ای
      زیست:الگو+آیکیو+دی وی دی های دکتر آرامفر
      شیمی:مبتکران+آیکیو

منابعی که می خوام بگیرم: شاید عربی سفید گاج یا عربی جامع خیلی سبز-شیمی موج آزمون پایه واسه تابستون-ریاضی آیکیو

اینم بگم تو دروس ریاضی و فیزیک امسال خیلی ضربه خوردم و می خوام تغییر روش بدم لطفا بهترین روشو واسه یه درصد خوب تو این دوتا درس بگید.
      و چندتا سوال:
      1-به نظرتون بهترین کار تو تایم باقی مونده تابستون چیه؟؟؟خودم می خوام دروس پایه رو حداقل دوم به صورت کامل و سوم هم تایه جاهایی ببندم
      2-پارسال بعد از اینکه یه مبحث رو می بستم بعد از مثلا 3هفته حس فراموشی نسبت بهش داشتم و تو مرور مشکل اساسی دارم لطفا راهنماییم کنید که بهترین نوع مرور به چه صورت باشه.
      3-تابستون رو خودم می خوام بخونم و از مهر باقلمچی برم جلو فقط تو برنامه ریزی واسه رسیدن به برنامه آزمون مشکل دارم و می خوام راهنماییم کنید

و در آخر ممنونم که وقت گذاشتید و یه خواهشی هم از عزیزانی که امسال می خوان پشت کنکور بمونن دارم اگر مثل من امسال شکست خوردید بدونید که هنوزم امیدی هست به شرطی که این روزا رو تلف نکنیم.
      یاعلی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شرایط مشابه داریم
      تو تلگرام پیام بدین باهم حرف میزنیم
      alirad_1999

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      دیگه اینایی که گفتی بهترینان...فقط تمرکزت رو بزار که بهترین تلاشت رو بکنی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      دیگه اینایی که گفتی بهترینان...فقط تمرکزت رو بزار که بهترین تلاشت رو بکنی
      ممنون لطفا اون سوالا رو هم یه جوابی بدید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza t نمایش پست ها
      سلام
      من امسال نتیجه دلخواهمو نگرفتم و صادقانه بگم در شان هدفم واسش تلاش نکردم و رتبه ی بدم واقعا چند روزی منو درگیر خودش کرد ولی می خوام امسالو تغییر اساسی بدم پس اول منابعو میگم لطفا اگه جایی منبع بهتری پیشنهاد می کنید بگید:

ادبیات:مبحثی های نشر الگو+جامع نشر الگو
      عربی:موندم هنوز واسه درصد بالا چی خوبه ولی گاج کامل رو دارم
      دین و زنگی:جامع گاج+خط ویژه
      زبان:مبتکران شهاب اناری
      ریاضی:تخته سیاه(آیکیو رو بگیرم یا نه؟؟؟؟)+دی وی دی های ونوس
      فیزیک:پایه و پیش گاج نقره ای
      زیست:الگو+آیکیو+دی وی دی های دکتر آرامفر
      شیمی:مبتکران+آیکیو

منابعی که می خوام بگیرم: شاید عربی سفید گاج یا عربی جامع خیلی سبز-شیمی موج آزمون پایه واسه تابستون-ریاضی آیکیو

اینم بگم تو دروس ریاضی و فیزیک امسال خیلی ضربه خوردم و می خوام تغییر روش بدم لطفا بهترین روشو واسه یه درصد خوب تو این دوتا درس بگید.
      و چندتا سوال:
      1-به نظرتون بهترین کار تو تایم باقی مونده تابستون چیه؟؟؟خودم می خوام دروس پایه رو حداقل دوم به صورت کامل و سوم هم تایه جاهایی ببندم
      2-پارسال بعد از اینکه یه مبحث رو می بستم بعد از مثلا 3هفته حس فراموشی نسبت بهش داشتم و تو مرور مشکل اساسی دارم لطفا راهنماییم کنید که بهترین نوع مرور به چه صورت باشه.
      3-تابستون رو خودم می خوام بخونم و از مهر باقلمچی برم جلو فقط تو برنامه ریزی واسه رسیدن به برنامه آزمون مشکل دارم و می خوام راهنماییم کنید

و در آخر ممنونم که وقت گذاشتید و یه خواهشی هم از عزیزانی که امسال می خوان پشت کنکور بمونن دارم اگر مثل من امسال شکست خوردید بدونید که هنوزم امیدی هست به شرطی که این روزا رو تلف نکنیم.
      یاعلی
      سلام منابع من هم برای امسال :
      ادبیات : جامع موضوعی گاج در کنار 5 جلد نش الگو و لقمه های تاریخ ادبیات و لفت و زبان فارسی - کنارشم اگر وقت شد از سیرتاپیاز زبان فارسی برای خوندن درس به درس برای آزمونها .
      عربی : جامع سفید گاج کنارشم از بین سیرتاپیاز مهروماه یا جامع خیلی سیز یکی
      دینی : جامع گاج و در کنارش سفیر خرد . البته جامع خیلی سبز ومهروماه هم دارم.
      زبان : نترسیم از متن و جامع مبتکران شهاب اناری در کنارشم بین جامع تخته سیاه و بان شبقره مرددم (احتمالا شبقره)
      زمین : جامع خانه زیست شناسی و جامع مهروماه
      ریاضی : جامع تخته سیاه و iq و مهروماه-هندسه خط ویژه
      زیست : تانک و iq و نشر الگو - فارآزمون پایه و پیش
      فیزیک : 4 جلدی نشرالگو و جزوه های دبیر
      شیمی : Iq و فار پیش و موج پایه و پیش و الگوی دوم و گاج نقره ای سوم
      دوستان اگر کتاب شیمی و عربیی میشناسین که سوالات قلمچی و گزینه دو یا گاج رو در کنار کنکور و سنجش داره خواهش میکنم بگین که میخوام بگیرم
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aloneboy051 نمایش پست ها
      سلام منابع من هم برای امسال :
      ادبیات : جامع موضوعی گاج در کنار 5 جلد نش الگو و لقمه های تاریخ ادبیات و لفت و زبان فارسی - کنارشم اگر وقت شد از سیرتاپیاز زبان فارسی برای خوندن درس به درس برای آزمونها .
      عربی : جامع سفید گاج کنارشم از بین سیرتاپیاز مهروماه یا جامع خیلی سیز یکی
      دینی : جامع گاج و در کنارش سفیر خرد . البته جامع خیلی سبز ومهروماه هم دارم.
      زبان : نترسیم از متن و جامع مبتکران شهاب اناری در کنارشم بین جامع تخته سیاه و بان شبقره مرددم (احتمالا شبقره)
      زمین : جامع خانه زیست شناسی و جامع مهروماه
      ریاضی : جامع تخته سیاه و iq و مهروماه-هندسه خط ویژه
      زیست : تانک و iq و نشر الگو - فارآزمون پایه و پیش
      فیزیک : 4 جلدی نشرالگو و جزوه های دبیر
      شیمی : Iq و فار پیش و موج پایه و پیش و الگوی دوم و گاج نقره ای سوم
      دوستان اگر کتاب شیمی و عربیی میشناسین که سوالات قلمچی و گزینه دو یا گاج رو در کنار کنکور و سنجش داره خواهش میکنم بگین که میخوام بگیرم
      ی لطف بکن ب ای ای دی پیام بده توتلگرام
      alirad_1999

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      چیزی که از منبع مهم تره،اینه که شما چطور از اون منبع استفاده کنی
      اکثر منابعت خوبن بجز اینایی که میگم:
      حقیقتش من ریاضی تخته سیاه رو تا حالا تستاشو ندیدم.من ریاضی رو امسال 70 زدم و چیزی که باعث شد این درصد رو بزنم میکرو گاج بود.
      ولی آی کیو رو که دیدم،به نظرم از میکرو هم بهتر بود.ولی به سطحت هم بستگی داره.اگه ریاضی زیره 30 میزنی شاید باعث بشه از ریاضی بدت بیاد.
      اگه درصد ریاضیت زیره 30 هست،من میکروگاج رو توصیه میکنم.کتاب خیلی خوب و کاملیه ولی حتما خودت هم نمونه اش رو ببین اگه خوشت اومد انتخابش کن.برای ریاضی یه منبع کافیه یعنی اگه مثلا آی کیو رو گرفتی،به نظرم دیگه بیخیاله تخته سیاه شو چون نمیرسی دوتا کتاب رو بخونی.یکی رو کامل بخونی بهتره.

تو شیمی منبع درسنامه ات اول کتاب درسی باشه و در جاهایی که محاسباتی هست یا مشکل داری،از درسنامه های مبتکران استفاده کن و از آی کیو به عنوان تست استفاده کن.آی کیو حسابی ورزیدت میکنه.کتاب خوبیه.

من تست های کتاب عربی خیلی سبز رو ندیدم ولی درسنامه هاش خیلی خوب بود و کتاب روون نوشته شده.بین عربی سفید و عربی خیلی سبز به نظرم خیلی سبز بهتره.ولی همون عربی کامل هم برای درصد حتی 100 هم کافیه!البته کتاب موج آزمون عربی رو هم یه نگاه بنداز ببین چطوره.من عربی رو 78 زدم.یکی از دلایلش این کتاب بود.هم درسنامه های خلاصه و در عین حال کاربردی داره هم تستاش،شبیه قلم چی هست(یکمم سخت تر)که احتمالن باعث میشه بهتر از پسه آزمون های قلم چی بر بیای

ولی میگم مهم تر از منبع،طرز استفاده ازشه.
      یعنی حتما علامت گذاری تست ها برای مرور ها بعدی مخصوص عید و کلا بهار یادت نره.
      سعی کن بیشتر از تست های کتابا استفاده کنی نه درسنامه ها.
      تست هارو مثلا دفعه اول ضریب 3 بزن که حداقل یک دور تست ها رو تموم کنی.
      با برنامه پیش برو.مثلا من یه دوستی داشتم یه فصلی از زیست رو میشست کلی میخوند درحال که هنوز چندین فصل بود که نخونده بود!برنامه یادت نره

راجع به زیست هم به نظرم بین الگو و آی کیو،آی کیو کتاب بهتریه.و کافی هم هست.یعنی فک نکنم بتونی جفتشونو تموم کنی.همون آی کیو رو با 5000 تستش!تموم کنی خیلیه!

امیدوارم موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن