خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

<<< چالش اثبات ادعای درصد بالاهای زیست در مورد کتب iq و الگو >>>

سلام
      امسال خیلی نظرات در باره کتاب های الگو و iq زیست متفاوت و 0 و صدی بوده!
      یعنی یه سری از رتبه ها دارن میگن iq خیلی بده و تاثیر بد تو بینش تستی میذاره. پس الگو خوبه.
      یه سری دیگه کاملا برعکس این حرف رو میزنن و از مضرات الگو میگن.

امیدوارم دوستان درصد بالا در زیست در این چالش شرکت کرده و با دلیل و توضیحات از فواید و مضرات هر دو کتاب iq و الگو بگن..

و ما بالاخره متوجه شیم کدوم کتاب بهتره!

موفق باشید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان گرامی زبان ما و باقی دوستان و تمام مشاوران تخته شد از بس گفتیم که اگه یه رتبه برتر میگه فلانی خوبه دلیل بر خوب بودنش برای شما نیست و اگه میگه بد هست هم به همین منوال ...شما خودت باید ببینی با یه کتاب چقدر حال میکنی و چقدر باعث پیشرفتت میشه
      والسلام علیکم والرحمه برکاته

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      دوستان گرامی زبان ما و باقی دوستان و تمام مشاوران تخته شد از بس گفتیم که اگه یه رتبه برتر میگه فلانی خوبه دلیل بر خوب بودنش برای شما نیست و اگه میگه بد هست هم به همین منوال ...شما خودت باید ببینی با یه کتاب چقدر حال میکنی و چقدر باعث پیشرفتت میشه
      والسلام علیکم والرحمه برکاته
      آره خب مثلا من با کتاب سبز مغز پسته‌ای قلمچی حال میکنم پس بهترین منبع برای من همونه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      الان متین وکیلی در درس زبان از هیچ منبعی استفاده نکرده و صد زده
      پس میشه نتیجه گرفت هرکی در زبان از هیچ منبعی استفاده نکنه صد میزنه ؟!

نه , یکی با الگو حال میکنه , یکی با آی کیو , یکی با قلمچی و غیره
      اصلا نمیشه با توجه به نظر یه رتبه برتر منبعی رو انتخاب کرد
      چون ممکنه یه رتبه برتر دیگه در تاپیک خودش همون کتاب رو کوبیده باشه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      الان متین وکیلی در درس زبان از هیچ منبعی استفاده نکرده و صد زده
      پس میشه نتیجه گرفت هرکی در زبان از هیچ منبعی استفاده نکنه صد میزنه ؟!

نه , یکی با الگو حال میکنه , یکی با آی کیو , یکی با قلمچی و غیره
      اصلا نمیشه با توجه به نظر یه رتبه برتر منبعی رو انتخاب کرد
      چون ممکنه یه رتبه برتر دیگه در تاپیک خودش همون کتاب رو کوبیده باشه
      من فک میکنم باید دید کسایی که درصد بالا زدن از چه منابعی استفاده کردن(نه یک نفر) و حالا از بین اونا ببینی از کدوم بیشتر خوشت اومده و مناسب خودته. بعضیا میگن هرچی فلانی بگه درسته بعضی ها هم میگن نظر اونا اصلا مهم نیست، با هرچی حال کردی اون خوبه.
      مثلا توی فیزیک ۹۹درصد اونایی که درصد بالازدن ۴تا کتاب داشتن:گاج جامع،خ سبز،مبتکران و الگو. حالا باید از بین اینا منبع مناسب خودتو انتخاب کنی نه اینکه یهو بیای بگی انتشارات "عنونه" یه کتاب داره من باهاش حال میکنم پس حتما بهترین منبع برای من همون کتابه. البت این نظر منه و شاید غلط اندر غلط باشه
      ویرایش توسط -SmS- : 16 مرداد 1397 در ساعت 00:21

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ایکیو به درد کنکورامسال که نمیخوردهیچ تازه منحرفتم میکردگرچه توپیش به نظرمن بهتر ازایکیو فعلا نیست ولی اصلاااا جالب نیست همونم ازروی ناچاری میگم به درداون سوالای پرت وپلای قلمچی میخوره فقط

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان بنده منظورم از ایجاد چالش پی بردن به "نظر جمعی" بود. با دلیل!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      دوستان بنده منظورم از ایجاد چالش پی بردن به "نظر جمعی" بود. با دلیل!
      اگه نظر جمعی میخوای نظر سنجی بذار. البت من فک میکنم تا حدودی قیاس نادرسته چون الگو منبع اصلیه اما iq یه منبع تکمیلیه.اما با این حال من جفتشون رو داشتم و الگو رو ترجیح میدم. امسال هم متاسفانه ۶۵ زدم.
      ویرایش توسط -SmS- : 16 مرداد 1397 در ساعت 00:33

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط میکرو گاج
      NEVER...GIVE...UP

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      من فک میکنم باید دید کسایی که درصد بالا زدن از چه منابعی استفاده کردن(نه یک نفر) و حالا از بین اونا ببینی از کدوم بیشتر خوشت اومده و مناسب خودته. بعضیا میگن هرچی فلانی بگه درسته بعضی ها هم میگن نظر اونا اصلا مهم نیست، با هرچی حال کردی اون خوبه.
      مثلا توی فیزیک ۹۹درصد اونایی که درصد بالازدن ۴تا کتاب داشتن:گاج جامع،خ سبز،مبتکران و الگو. حالا باید از بین اینا منبع مناسب خودتو انتخاب کنی نه اینکه یهو بیای بگی انتشارات "عنونه" یه کتاب داره من باهاش حال میکنم پس حتما بهترین منبع برای من همون کتابه. البت این نظر منه و شاید غلط اندر غلط باشه
      برای مثال از نفر یک تا 1000 هر سال بپرسی میگن دینی گاج بهترینه ...ولی من خیلی سبز رو بیشتر قبول دارم.. ...این دلیل بر بد بودن گاج یا عالی بودن خیلی سبز نیست ..
      این فقط نشون میده من هر دو کتاب رو دیدم و منبع اصلیم رو خیلی سبز میدونم بعدش گاج ... شمام خودت باید کتابو ببینی بخونی ببینی چطوره ..صرفن اگه یه رتبه برتر بیاد بگه ای کیو فوق العادس دلیل نمیشه واسه یکی دیگه هم باشه ...شاید یه نفر دیگه اصلن نتونه یه سوالشم حل کنه در حالی که یکی دیگه بتونه اونو رنده کنه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای مثال از نفر یک تا 1000 هر سال بپرسی میگن دینی گاج بهترینه ...ولی من خیلی سبز رو بیشتر قبول دارم.. ...این دلیل بر بد بودن گاج یا عالی بودن خیلی سبز نیست ..
      این فقط نشون میده من هر دو کتاب رو دیدم و منبع اصلیم رو خیلی سبز میدونم بعدش گاج ... شمام خودت باید کتابو ببینی بخونی ببینی چطوره ..صرفن اگه یه رتبه برتر بیاد بگه ای کیو فوق العادس دلیل نمیشه واسه یکی دیگه هم باشه ...شاید یه نفر دیگه اصلن نتونه یه سوالشم حل کنه در حالی که یکی دیگه بتونه اونو رنده کنه
      نمیخوام تایپک بیشتر از این بره تو حاشیه پس فقط همین دو نکته رو میگم:۱-اگه دقت کنی من خودم گفتم نظر یک رتبه برتر به هیچ وجه ملاک نیست ولی تو باز داری میگی یک رتبه برتر ۲-قطعا اگه تو بین خیلی سبز و میکرو، خیلی سبز انتخاب کنی کار اشتباهی کردی. حالا چه باهاش حال میکنی،چه ازش خوشت اومده،چه میپرستیش . البته تنها درسی که رتبه های برتر رو یه کتاب تاکید دارن همین دینیه. ما بقی درسا چند کتاب پیشنهاد میشه که اونوقت میتونی یکی رو با توجه به وضعیت خودت انتخاب کنی.
      معذرت از استارتر قول میدم دیگه بحث نکنم
      ویرایش توسط -SmS- : 16 مرداد 1397 در ساعت 01:30

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      نمیخوام تایپک بیشتر از این بره تو حاشیه پس فقط همین دو نکته رو میگم:۱-اگه دقت کنی من خودم گفتم نظر یک رتبه برتر به هیچ وجه ملاک نیست ولی تو باز داری میگی یک رتبه برتر ۲-قطعا اگه تو بین خیلی سبز و میکرو، خیلی سبز انتخاب کنی کار اشتباهی کردی. حالا چه باهاش حال میکنی،چه ازش خوشت اومده،چه میپرستیش . البته تنها درسی که رتبه های برتر رو یه کتاب تاکید دارن همین دینیه. ما بقی درسا چند کتاب پیشنهاد میشه که اونوقت میتونی یکی رو با توجه به وضعیت خودت انتخاب کنی.
      معذرت از استارتر قول میدم دیگه بحث نکنم
      بیخیال داداش ...شما رتبه برتر شو من قول میدم از منابعت واسه اون سال بعدش استفاده کنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیخیال داداش ...شما رتبه برتر شو من قول میدم از منابعت واسه اون سال بعدش استفاده کنم
      کم آوردن در بحث=

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      داداش سینامنم رتبه برتر98میشم منم الگوی علمی خودتون قراربدید
      نگران منی به توقرصه دلم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      داداش سینامنم رتبه برتر98میشم منم الگوی علمی خودتون قراربدید
      شما تاج سر...
      اینقد درس بخون که کلت مث استاد سمیعی براق بشه
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 16 مرداد 1397 در ساعت 01:56

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن