خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      دوست عزیز من تست های الگو رو که میزدم اکثرا ساده بودن(نمیگم عین اب خوردن ولی خیلی متداول!)
      سعی کن از یه جزوه اموزشی مثل جزوه های عمارلو استفاده کنی
      روش خوندن کتاب درسی رو یاد بگیر تست های الگو اونقدر هم ترکیبی نداره.به درسنامه هاشم اصلا توجه نکن
      باید تو خوندن کتاب درسی حرفه ای شی
      اوایلش سخت وترکیبی اخریاش خیلی اسونه
      وقتی ترکیب میشه با سال های بعدی مشکل پیدا میکنم
      من که نه درسنامه میخونم نه کتاب فعلا همینطوری تست میزنم بعد برمیگردم کتاب.فقط یه جوریه

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      من ۸۶ زدم و این دوتا کتابو کار کردم
      به نظر من میشه گفت توی بازار الگو بهترین کتابه
      تستاش واقعا عالی و مناسبن
      اما خب درسنامه هاش زیاد نگفتن
      در کل واسه تست زنی کتاب خیلی خوبیه
      کتاب ای کیو هم واسه کسایی خوبه که سطحشون قویه و میخوان واسه اینکه قوی تر بشن و تستای سخت رو ببینن خوبه
      به نظرم ای کیو رو برای قوی شدن، در کنار کتابی دیگه مثل الگو کار کنید

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من خودم به شخصه از تمام برترای سال پیش شنیدم همه الگو و آی کیو میزدن.امسالم که چند تایی رو دیدم هیمن طور.حتی رتبه ۱ سال پیش که زیست رو ۱۰۰ زد.امسالم یکی از بچه هامون رتبه ۳۹ شد اونم زیست الگو آی کیو میزد.من‌خودم‌اومدم امتحان کردم.ببینید به نظر من الگو زدنش واجب تره.این حرفم به این معنی نیست که بهتره.دلیلش اینه که تستاش یه جور حالت پیش زمینه سازی داره.اومده تعاریف و نکات کتاب رو توی انواع مختلف تستا گنجونده ولی خب خیلیاش کنکور طور نیست.ولی به محتوای کتاب درسی خیلی مسلطت میکنه.به نظر من‌نقطه قوت کتاب تستای ترکیبیشه و این که مشخصونکراه کدوم تست ترکیبیه که با پیش زمینه قبلی به تست نگاه نکنی و یا فکر رد کردن تست به سرت نزنه.به نظرم خیلی نکات ترکیبی از درسای دیگه ای که مرتبط هستنو عالی تو تستا جا داده.ولی آی کیو برای مرحله بعد عالیه.خیلیم عالیه.چون چالشاش به کنکور نزدیکه.ولی شاید تو وهله اول اذیت کنه واسه همین قبلش یه منبع دیگه بزنی خیلی تاثیرش بیشتره.خودم سال پیش گاج نقره ای میزدم ولی امسال همین ترکیب رو انتخاب کردم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      داداش والا بخدا ما نظام جدیدا که هرجور حساب کنید تعدادمونم بیشتر ای کیو نداریم همین نشرالگو رو دوباره بزنم(بعضی درسارو به عبارتی سه باره)یا اینکه میکرو گاجئ که اقای زارع نوشتن رو کار کنم همین چند وقت پیش گوارشو تنفسو داشتم باهاش فول کارمیکردم رسیدم به قلب یه حسی بهم گفت کتاب یجوریه (چون تو قلب مشکل داشتم)ولش کردم
      برای نظام جدید دوکتاب زارع و خ سبز خوبن ک در این حدن
      فقط ب نشر اکتفا نکنید بهتره
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که خودم زیست رو 84 زدم (4 تا از 6 تا غلطام شمارشی بود) و تقریبا هم خیلی سبز هم نشر الگو و هم ای کیو رو کار کردم برای هر سال پیشنهادم این طوریه
      و اینکه چون تاحالا زیست کلاس نرفتم (رشتم ریاضی بود ) نیاز به درسنامه به شدت حس می شد
      دوم -خیلی سبز + ای کیو
      سوم - خیلی سبز + ای کیو (فصل ژنتیک به نظرم فقط خیلی سبز رو بخونید کافیه ولی بقیه فصلا اولویت با خط به خط خیلی سبز + 40% مفهومی خیلی سبز + ای کیو تا حد امکان کامل!! )
      پیش 1- درسنامه خیلی سبز(تستاش خوب نیست و اگه ژنتیک سال سوم خودتون عالیه و برای بالای 90 می خواید بخونید حتما تستای ژنتیک فصل 5 رو بزنید که بعضیاش شاهکارا و ادم از درس خوندم تو اون موقع لذت می بببره به معنای واقعی کلمه)+ تمام تست های نشر الگو - ایکیو رو فصل اولش رو نزدید هم نزدید (ای کیو پیش 1 فصل اول به نظرم دیدگاهش کنکوری نیست)
      پیش 2- به نظرم نشر الگو و ای کیو به تنهایی برای کامل شدن کفایت می کنه فقط فصل 6 -7 ای کیو خیلی غیر کنکوریه و نزدنش واجب

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن