خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تقریبا با همه‌ی ناشر‌ها یه دور زدم تقریبا (گربه،خیلی سبز ، دریافت ، الگو ، آی کیو)
      بین الگو و آی کیو واقعا نمیتونم بگم کدوم بهتره اما الگو برای تسلط روی متن و نکات خوبه ، آی کیو تکمیلی هست یعنی شما باید آی کیو رو وقتی کار کنی که منتظر دیده جدید یا نکته چالشی هستی . واقعا خیلیا اصن به اون مرحله نمیرسن ک لازم باشه تستای آی کیو رو بزنن!
      بگم مخاطب خاص دارع بد نگفتم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تقریبا با همه‌ی ناشر‌ها یه دور زدم تقریبا (گربه،خیلی سبز ، دریافت ، الگو ، آی کیو)
      بین الگو و آی کیو واقعا نمیتونم بگم کدوم بهتره اما الگو برای تسلط روی متن و نکات خوبه ، آی کیو تکمیلی هست یعنی شما باید آی کیو رو وقتی کار کنی که منتظر دیده جدید یا نکته چالشی هستی . واقعا خیلیا اصن به اون مرحله نمیرسن ک لازم باشه تستای آی کیو رو بزنن!
      بگم مخاطب خاص دارع بد نگفتم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من آیکیو زیست داشتم با شیمی
      شیمی یسری فصلاشو زده بودم.۵فصل‌فک کنم.واقعا کتاب خوبیه
      زیستش ولی باهاش مشکل داشتم...چرا؟!چون ۳مولفی بودنش باعث شده بود بعضی تستا با هم تناقض داشته باشن.چون بعضی سوالا الکی چرت بودن بیشتر تا سخت!
      چون ک با خوندنش فکر میکردی دیگه تمومه اما واقعا دید تستی من رو خراب کرد
      به تستای آزمونا به یه شکل دیگه(از نوع بد) نگاه میکردم
      از‌بس دقیق میشدم که همون دقتم بهم ضربه میزد و غلط‌میزدم
      بیشتر مواردی ک گفتم توی‌ الگو هم بود،ولی خیلی کمتر
      ——————————
      اینا نظر من بود.شاید کسی فقط‌بخاطر استفاده از آیکیو تونسته باشه بالا زده باشه...نظرا فرق داره
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سلام

الان تو زمانی هستیم که تقریبا کل کتب کنکوری به ایده آل و حد خودشون رسیدن (البته کتااب ضعیف هم هنوز هست ولی درکل این قاعده صادقه)
      سال 93 اینا نیست که کتاب هم سنگ کنکور وجود نداشته باشه.
      (البته به شخصه اعتقاد دارم که سخت شدن کنکور به خاطر همین قوی تر شدن مولف ها و اومدن کتب سحت در بازاره...)
      پس میشه گفت کتبی که معروف هستند در بازار برای کنکور کامل و عالی هستند
      اینجا دوتا بحث پیش بیاد

اول اینکه منبع هرکس برای کنکور شخصی هست ، یعنی اینکه ممکنه ی فرد با ی کتاب حال کنه و با ی کتاب حال نکنه
      یکی با یک کتاب 90 بزنه و یکی با همون کتاب 10 بزنه ولی اگه این دو فرد یک کتاب دیگه بخونن اولی 10 بزنه و دومی 90 با اون کتاب!!!
      پس منبع سلیقه ای هست بیشتر و شما قبل از انتخاب منبع باید نمونه کتب رو بررسی کنید و ببینید با کدوم بیشتر حال میکنید.

بحث دوم اینه که میگن رتبه یک فلان کتابو خونده پس خوبه و ....
      دوستان دقت کنید رتبه یک یک منبع نخونده! تقریبا هرچی کتاب بوده رو خونده و اکثرا خودشون هم میگن چند کتاب خوندن ولی خب بعضی از این دوستان اصرار دارند که با روزی 3-4 ساعت خوندن رتبه تک رقمی اوردند که بحثشون جداست

پس نتیجه میگیریم دنبال دهن اینو اون نباشید ببینید کی چی خونده شما هم همونو بخونید
      در حالت کلی تحقیق کنید ببینید کدوم کتب رو اکثر بچه ها نام میبرن و استفاده میکنن و شما از بین اونا بهترین خودتون رو پیدا کنید..

ولی اگه بخوایم صرفا در مورد زیست صحبت کنیم :

باید دقت کنیم که الگو شهرتش مال کنکور های 93 اینا هست و ای کیو درخشش رو با کنکور 94 شروع کرد و نشون داد قوی ترین کتاب در زمینه زیست کنکوره (حالا کاری به ایراد هاش نداریم چون بخوایم ایراد بیاریم الگو شماره یک خواهد بود تو ایراد :/ )

کسی که الگو رو میخونه با دیدگاه و نظر دکتر هاشمی اشنا میشه
      ولی کسی که ای کیو رو میخونه با دیدگاه روش طرح تست طراح کنکور اشنا میشه

الگو خوبی داره اینه که باعث میشه دانش اموز یاد بگیره چطور باید کتابو بخونه و به نکات توجه کنه
      ای کیو فرض رو گذشته دانش اموز بلده کتاب رو بخونه و اومده با تست های خفن و ترکیبی که از متن کتاب هم استفاده شدند! دانش اموز رو به چالش میکشونه و میگه اون خوندنت بدرد عمت میخوره

در کل ای کیو برای کسی که تازه میخواد شروع کنه یا ضعیفه مناسب نیست جون همون اول کار با حجم زیادی تست سنگین مواجه میشه و زده میشه و سرعت خوندنش پایین میاد و ممکنه دچار وسواس الکی هم بشه!

پس اگه دانش اموز متوسط به بالایی هستید میتونید برید سراغ ای کیو که واقعا استاد زارع گل کاشته تو این کتاب

ولی اگر دانش اموز متوسط رو به پایینی هستید میتونید برید سراغ الگو یا میکرو تست (که میکرو تست رو شخصا ترجیح میدم- اون نسخه تک جلدی شدش البته)
      در کل از نظر من بخواید کل 4 جلد الگو رو بخونید زیاد جالب نیست فوقش کتاب سال سومش رو بگیرید و بخونید تا حس کنجکاویتون نسبت به این کتاب ارضا شه! و برای یادگیری زیست خونی هم مفیده!
      ولی در کل قبل از ای کیو ی کتاب دیگه ای خونده باشید خیلی بهتره تا وقتی با تست های سخت و شاید بعضا تخیلی ای کیو مواجه شدید از زیست زده نشید

این مطلبی که در مورد زیست گفتم نظر شخصی منه و میتونه درست یا غلط باشه! همونطور که گفتم دیدگاه ها نسبت به منابع فرق داره و شما دیدگاه های متفاوت رو بشنوید و کتب رو مقایسه کنید و انتخاب کنید!

زیاد شد :/

موفق باشید

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این اشتباهه رتبه هاست که میان اینطور میگن
      و از اشتباه بعضیا که میان رو این حرفا تعصب نشون میدن
      مثلا من خودم تو تاپیک منابع گفتپ که سلیقه ی شخصیم الگو نیست و اصلا خوشم نیومد ازش:/اما دارم به بعضیا توصیه میکنم
      حالا بزار بگم دوتاشون چطورن و اخرش هم یه پیشنهاد میدم در ضمن ۷۱ زدم پارسال
      الگو:درسنامه که نیست خلاصس در اصل به سبک خودش!تست هاش.والا حقیقتا تست های خیلی خوب داره زیاد مخصوصا مسائل ژنتیکش عالین.اما تست بیخود متاسفانه کم نداره!کلا اشکان هاشمی سلیقه شخصی رو وارد تستاش کرده اما این کتاب در کل خوبه!والا خوبه
      ای کیو:کلا با این کتاب من حال کردم.به نظرم نزدیک ترین به کنکور همین کتابه.به شخصه پیشرفت خودمو حس کردم.دوتا از دوستام که پشت کنکورب بودن امسال دقیقن ۷۰ زدن جفتشون اونام همینو استفاده کرده!خب اینم طبیعتا تست بیخود کم نداره!اما در کل من این کتاب رو در سطح نزدیک تری به کنکور میبینم.
      پیشنهاد:اول با الگو شروع کنید میتونید نصف تالیفی هاشو بزنید بعد برید سراغ ای کیو.کلا یکم قبل ایکیو با الگو شروع کنید.این همه وقت میزارید برای زیست الکی پای درسنامه حرومش نکنید بیاید تست زیاد بزنید.من خودم ایکیو میخوندم بعدش دو روز قبل ازمون میومدم دراز میکشیدم کتاب الگو دستم همنیجوری تست میزدم مثلا ۲۰۰ تا یک ساعت و خورده ای
      کلا یکی دوبار این کارو کردم حاشیه نسازید:/
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unfriendly نمایش پست ها
      سلام سلام

الان تو زمانی هستیم که تقریبا کل کتب کنکوری به ایده آل و حد خودشون رسیدن (البته کتااب ضعیف هم هنوز هست ولی درکل این قاعده صادقه)
      سال 93 اینا نیست که کتاب هم سنگ کنکور وجود نداشته باشه.
      (البته به شخصه اعتقاد دارم که سخت شدن کنکور به خاطر همین قوی تر شدن مولف ها و اومدن کتب سحت در بازاره...)
      پس میشه گفت کتبی که معروف هستند در بازار برای کنکور کامل و عالی هستند
      اینجا دوتا بحث پیش بیاد

اول اینکه منبع هرکس برای کنکور شخصی هست ، یعنی اینکه ممکنه ی فرد با ی کتاب حال کنه و با ی کتاب حال نکنه
      یکی با یک کتاب 90 بزنه و یکی با همون کتاب 10 بزنه ولی اگه این دو فرد یک کتاب دیگه بخونن اولی 10 بزنه و دومی 90 با اون کتاب!!!
      پس منبع سلیقه ای هست بیشتر و شما قبل از انتخاب منبع باید نمونه کتب رو بررسی کنید و ببینید با کدوم بیشتر حال میکنید.

بحث دوم اینه که میگن رتبه یک فلان کتابو خونده پس خوبه و ....
      دوستان دقت کنید رتبه یک یک منبع نخونده! تقریبا هرچی کتاب بوده رو خونده و اکثرا خودشون هم میگن چند کتاب خوندن ولی خب بعضی از این دوستان اصرار دارند که با روزی 3-4 ساعت خوندن رتبه تک رقمی اوردند که بحثشون جداست

پس نتیجه میگیریم دنبال دهن اینو اون نباشید ببینید کی چی خونده شما هم همونو بخونید
      در حالت کلی تحقیق کنید ببینید کدوم کتب رو اکثر بچه ها نام میبرن و استفاده میکنن و شما از بین اونا بهترین خودتون رو پیدا کنید..

ولی اگه بخوایم صرفا در مورد زیست صحبت کنیم :

باید دقت کنیم که الگو شهرتش مال کنکور های 93 اینا هست و ای کیو درخشش رو با کنکور 94 شروع کرد و نشون داد قوی ترین کتاب در زمینه زیست کنکوره (حالا کاری به ایراد هاش نداریم چون بخوایم ایراد بیاریم الگو شماره یک خواهد بود تو ایراد :/ )

کسی که الگو رو میخونه با دیدگاه و نظر دکتر هاشمی اشنا میشه
      ولی کسی که ای کیو رو میخونه با دیدگاه روش طرح تست طراح کنکور اشنا میشه

الگو خوبی داره اینه که باعث میشه دانش اموز یاد بگیره چطور باید کتابو بخونه و به نکات توجه کنه
      ای کیو فرض رو گذشته دانش اموز بلده کتاب رو بخونه و اومده با تست های خفن و ترکیبی که از متن کتاب هم استفاده شدند! دانش اموز رو به چالش میکشونه و میگه اون خوندنت بدرد عمت میخوره

در کل ای کیو برای کسی که تازه میخواد شروع کنه یا ضعیفه مناسب نیست جون همون اول کار با حجم زیادی تست سنگین مواجه میشه و زده میشه و سرعت خوندنش پایین میاد و ممکنه دچار وسواس الکی هم بشه!

پس اگه دانش اموز متوسط به بالایی هستید میتونید برید سراغ ای کیو که واقعا استاد زارع گل کاشته تو این کتاب

ولی اگر دانش اموز متوسط رو به پایینی هستید میتونید برید سراغ الگو یا میکرو تست (که میکرو تست رو شخصا ترجیح میدم- اون نسخه تک جلدی شدش البته)
      در کل از نظر من بخواید کل 4 جلد الگو رو بخونید زیاد جالب نیست فوقش کتاب سال سومش رو بگیرید و بخونید تا حس کنجکاویتون نسبت به این کتاب ارضا شه! و برای یادگیری زیست خونی هم مفیده!
      ولی در کل قبل از ای کیو ی کتاب دیگه ای خونده باشید خیلی بهتره تا وقتی با تست های سخت و شاید بعضا تخیلی ای کیو مواجه شدید از زیست زده نشید

این مطلبی که در مورد زیست گفتم نظر شخصی منه و میتونه درست یا غلط باشه! همونطور که گفتم دیدگاه ها نسبت به منابع فرق داره و شما دیدگاه های متفاوت رو بشنوید و کتب رو مقایسه کنید و انتخاب کنید!

زیاد شد :/

موفق باشید
      اصن این متنو دیدم حس کردم خودم نوشتم

قبول دارم
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببینید بستگی به درصد مورد هدف ما در کنکور داره من خودم بر اساس تجربه میگم که با هیچ کدوم به تنهایی نمیتونید به درصد بالای 80 و حتی 90 برسید پس برای رسیدن به این درصد یا باید هردو رو کارکنید که وقت نیست یا اینکه باید یکی رو انتخاب کنید و در کنارش چند منبع تکمیلی استفاده کنید...
      ولی من تضمین میکنم که با خوندن فقط یکی از اونا میشه به بالای 70درصد رسید...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این پست رو میدم چون خودم خیلی دنبال کیفیت این iq بودم و خیلی راه‌هارو تست کردم. نتیجشو بهتون میگم فقط شاید کمکی باشه برای دیگران :

کتاب زیست iq رو مهرماه بخاطر تخفیف 60درصدیش خریدم پیش1 رو هم کامل زدم ... پایه دوم رو هم کامل زدم ... ولی پیش2 و سوم کاملا لَنگ بودم ... تا زمستون کانون زیستم (خصوصا پیش )، همیشه بالای 80-90 بود. 1بار صد هم زدم ! روال کارم هم خوندن کتاب درسی + iq بود. هفته اول تستای زوج و مشکی‌ها؛ هفته دوم تستای فرد و مشکی‌ها و علامت‌خورده‌ها(یعنی مشکی‌هاشو 2بار میزدم!). ولی خب قبلش کتاب رو 2بار سریع خونده بودم نه با جزئیات! دوست داشتم جزئیاتش رو با تست‌ها تو ذهنم جاگیر کنم. بخاطر همینم تمام پاسخنامه تستارو حتی اگه تکراری بود، که بود!! میخوندم تا مرور بشه بطور کامل .... بعد از اتمام تست‌ها، میرفتم سر کتاب درسی مجددا و با پیش‌زمینه ای که iq ایجاد کرده بود فوکوس میکردم روی بخشای مهمتر و جزئیات ...

ویژگی عالی و منحصر بفرد iq اینه که میدونه کجاها باید فوکوس کنه و زیاد تست بده! کجاها نده!! چیزی که توی الگو و خیلی سبز ندیدم. یعنی آدم اگه یکبار یک فصل ازش رو بزنه، میفهمه که توی اون فصل کجاها مهمتر و تست‌خیز تر هستن! اهمیت مباحث مختلف رو در غالب تست بهت میگه ...

ویژگی بعدیش که واقعا بهترین ویژگی‌ش شاید باشه، ادبیات و تیپ‌بندی سوالات هستش که بین تمام کتابا نزدیک ترین به کنکور سراسری هست. ادبیات تست خیلی مهمه برای زیست‌شناسی!! یعنی ساختار جمله بندی ....

درکل هم خیلی تعداد تست‌هاش زیاد و افسارگسیخته نیست گرچه وقتگیره ولی کم‌حجم و ومقوّی هست. ولی نکته اصلی چیزی هست که زیر میگم :

اگه تراز کانونتون زیر 6300-6400 هست (درصورتی که میخونید و نتیجه نمیگیرید نه اینکه نخونید ! ) اصلا سمتش نرید چون نتیجه معکوس میده
      اگه تراز کانونتون زیر 6300-6400 هست (درصورتی که تا الان نمیخوندید ولی میخواهید شروع کنید ! ) برای 2-3 تا آزمون بصورت جدّی تلاشتون رو بکنید تا بتونید ازش نتیجه بگیرید که به دردتون میخوره یا نه !

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIAHAT نمایش پست ها
      این پست رو میدم چون خودم خیلی دنبال کیفیت این iq بودم و خیلی راه‌هارو تست کردم. نتیجشو بهتون میگم فقط شاید کمکی باشه برای دیگران :

کتاب زیست iq رو مهرماه بخاطر تخفیف 60درصدیش خریدم پیش1 رو هم کامل زدم ... پایه دوم رو هم کامل زدم ... ولی پیش2 و سوم کاملا لَنگ بودم ... تا زمستون کانون زیستم (خصوصا پیش )، همیشه بالای 80-90 بود. 1بار صد هم زدم ! روال کارم هم خوندن کتاب درسی + iq بود. هفته اول تستای زوج و مشکی‌ها؛ هفته دوم تستای فرد و مشکی‌ها و علامت‌خورده‌ها(یعنی مشکی‌هاشو 2بار میزدم!). ولی خب قبلش کتاب رو 2بار سریع خونده بودم نه با جزئیات! دوست داشتم جزئیاتش رو با تست‌ها تو ذهنم جاگیر کنم. بخاطر همینم تمام پاسخنامه تستارو حتی اگه تکراری بود، که بود!! میخوندم تا مرور بشه بطور کامل .... بعد از اتمام تست‌ها، میرفتم سر کتاب درسی مجددا و با پیش‌زمینه ای که iq ایجاد کرده بود فوکوس میکردم روی بخشای مهمتر و جزئیات ...

ویژگی عالی و منحصر بفرد iq اینه که میدونه کجاها باید فوکوس کنه و زیاد تست بده! کجاها نده!! چیزی که توی الگو و خیلی سبز ندیدم. یعنی آدم اگه یکبار یک فصل ازش رو بزنه، میفهمه که توی اون فصل کجاها مهمتر و تست‌خیز تر هستن! اهمیت مباحث مختلف رو در غالب تست بهت میگه ...

ویژگی بعدیش که واقعا بهترین ویژگی‌ش شاید باشه، ادبیات و تیپ‌بندی سوالات هستش که بین تمام کتابا نزدیک ترین به کنکور سراسری هست. ادبیات تست خیلی مهمه برای زیست‌شناسی!! یعنی ساختار جمله بندی ....

درکل هم خیلی تعداد تست‌هاش زیاد و افسارگسیخته نیست گرچه وقتگیره ولی کم‌حجم و ومقوّی هست. ولی نکته اصلی چیزی هست که زیر میگم :

اگه تراز کانونتون زیر 6300-6400 هست (درصورتی که میخونید و نتیجه نمیگیرید نه اینکه نخونید ! ) اصلا سمتش نرید چون نتیجه معکوس میده
      اگه تراز کانونتون زیر 6300-6400 هست (درصورتی که تا الان نمیخوندید ولی میخواهید شروع کنید ! ) برای 2-3 تا آزمون بصورت جدّی تلاشتون رو بکنید تا بتونید ازش نتیجه بگیرید که به دردتون میخوره یا نه !

من که شخصا عاشق هر دو کتاب هستم و هردو رو قبول دارم مخصوصا آیکیو رو که از همه بیشتر دوسش دارم ولی برای شروع الگو خوبه...
      وبعدش ایکیو

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من زیست 70 زدم فقط الگو داشتم
      اصلا با ایکیو حال نکردم بنظرم زیادی جزئی شده
      بازم هرکس باهرکتابی راحتتره باهمون بخونه

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      من 81 زدم
      بهترین کار اینه الگو را برای اولین بار که یه فصلی رو میخونید تست هاش رو کار کنید تا مطالب جدیدی که خوندید تثبیت نسبی بشن و بعد سراغ iq برید

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      من 81 زدم
      بهترین کار اینه الگو را برای اولین بار که یه فصلی رو میخونید تست هاش رو کار کنید تا مطالب جدیدی که خوندید تثبیت نسبی بشن و بعد سراغ iq برید
      ببخشید اسم انتشارات iq هست یا کتاب های iq گاج رو میگین ؟

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      این اشتباهه رتبه هاست که میان اینطور میگن
      و از اشتباه بعضیا که میان رو این حرفا تعصب نشون میدن
      مثلا من خودم تو تاپیک منابع گفتپ که سلیقه ی شخصیم الگو نیست و اصلا خوشم نیومد ازش:/اما دارم به بعضیا توصیه میکنم
      حالا بزار بگم دوتاشون چطورن و اخرش هم یه پیشنهاد میدم در ضمن ۷۱ زدم پارسال
      الگو:درسنامه که نیست خلاصس در اصل به سبک خودش!تست هاش.والا حقیقتا تست های خیلی خوب داره زیاد مخصوصا مسائل ژنتیکش عالین.اما تست بیخود متاسفانه کم نداره!کلا اشکان هاشمی سلیقه شخصی رو وارد تستاش کرده اما این کتاب در کل خوبه!والا خوبه
      ای کیو:کلا با این کتاب من حال کردم.به نظرم نزدیک ترین به کنکور همین کتابه.به شخصه پیشرفت خودمو حس کردم.دوتا از دوستام که پشت کنکورب بودن امسال دقیقن ۷۰ زدن جفتشون اونام همینو استفاده کرده!خب اینم طبیعتا تست بیخود کم نداره!اما در کل من این کتاب رو در سطح نزدیک تری به کنکور میبینم.
      پیشنهاد:اول با الگو شروع کنید میتونید نصف تالیفی هاشو بزنید بعد برید سراغ ای کیو.کلا یکم قبل ایکیو با الگو شروع کنید.این همه وقت میزارید برای زیست الکی پای درسنامه حرومش نکنید بیاید تست زیاد بزنید.من خودم ایکیو میخوندم بعدش دو روز قبل ازمون میومدم دراز میکشیدم کتاب الگو دستم همنیجوری تست میزدم مثلا ۲۰۰ تا یک ساعت و خورده ای
      کلا یکی دوبار این کارو کردم حاشیه نسازید:/
      موفق باشید
      داداش والا بخدا ما نظام جدیدا که هرجور حساب کنید تعدادمونم بیشتر ای کیو نداریم همین نشرالگو رو دوباره بزنم(بعضی درسارو به عبارتی سه باره)یا اینکه میکرو گاجئ که اقای زارع نوشتن رو کار کنم همین چند وقت پیش گوارشو تنفسو داشتم باهاش فول کارمیکردم رسیدم به قلب یه حسی بهم گفت کتاب یجوریه (چون تو قلب مشکل داشتم)ولش کردم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باسلام
      من کتاب الگو واسه زیست میخونم مشکلم اینه که خیل تستاش ترکیبی واونارو اصلا نمیفهمم۶فصل سال دوم خوندم وبقیرو صفرم بنظرتون همینطوری ادامه بدم یانه؟ چیکارکنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      باسلام
      من کتاب الگو واسه زیست میخونم مشکلم اینه که خیل تستاش ترکیبی واونارو اصلا نمیفهمم۶فصل سال دوم خوندم وبقیرو صفرم بنظرتون همینطوری ادامه بدم یانه؟ چیکارکنم؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      دوست عزیز من تست های الگو رو که میزدم اکثرا ساده بودن(نمیگم عین اب خوردن ولی خیلی متداول!)
      سعی کن از یه جزوه اموزشی مثل جزوه های عمارلو استفاده کنی
      روش خوندن کتاب درسی رو یاد بگیر تست های الگو اونقدر هم ترکیبی نداره.به درسنامه هاشم اصلا توجه نکن
      باید تو خوندن کتاب درسی حرفه ای شی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن