خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      داداش مصاحبت چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      فرستادم ولی هنوز نذاشتن
      و هر روز منتظرتر از دیروز

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      مطمئنی که کاری به اجازه گرفتن از بچه ها برای گذاشتن رتبه شون ندارند؟؟ اگه اینطوری باشه یعنی فقط 3 نفر برتر داشتیم؟!!
      والا در برگه ثبت نام نوشته موسسه حق استفاده از نام ورتبه ی شما را برای تبلیغات دارد پاشم امضا کردیم قبول دار شدیم تمام ثانیا اصل همون روزنامه وبنر های شهر است که نشان می ده کی چی شده در مورد سایت علتش را گفتم این که کتک زدن نداره

3. Top | #33
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      والا در برگه ثبت نام نوشته موسسه حق استفاده از نام ورتبه ی شما را برای تبلیغات دارد پاشم امضا کردیم قبول دار شدیم تمام ثانیا اصل همون روزنامه وبنر های شهر است که نشان می ده کی چی شده در مورد سایت علتش را گفتم این که کتک زدن نداره
      خب پس اگه میتونن که اسم نفرات برتر رو بزارند پس یعنی کل کرمان 3 نفر برتر داده؟؟؟عجیب نیست؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شل بگیرید باو اولش ناقصه پارسالم همین بود به مرور کاملش میکنن تو صفحه شخصیت هم میتونی لغو کنی قضیه رو دیگه اسمتو نزنن ولی حالا بدور از اینکه کاظم باس خودش کلی کارکاسبی زده و کلی هم مشکل داره قلم ولی دیگه ازموناش خوبه مشکل ماییم اینقدر گیر ندین بهش رتبه برتراهم خوب قلم میدن دیگه چیز عجیبی نیست خوب کاظم هم اسمشونو میزنه اون گاج جالبه که رتبه زده
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه اخه میخوام بدونم که ایا ممکنه که بدون اجازه خودشون و خودمختار نتایج برترها رو بزارن رو سایت یا نه؟حتی خیلیا تو سایت خود کانون ه معترض بودن که چرا بقیه رو نذاشتید میگم ممکنه که اشتباه شده باشه یا اصلا سابقه یه همچین چیزی بوده تا حالا ؟؟
      میتونید اعتراض کنید بردارن ولی کارنامه کنکور و اسمتون رو نمیزنن،فقط نفرات برتر رو میزارن (فک کنم رتبه های زیر 2 هزار).بقیه کارنامه ها تحت دسته دختر و پسر و درصد های هر درس بر اساس چند از ده دسته بندی میشه و میره روی سایت و هیچکس نمیفهمه کارنامه برای چه شخصی هست.هرسال هم نفرات برتر هر شهر رو توی کانون میزنن و روز به روز هم آپدیت میشه
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب پس اگه میتونن که اسم نفرات برتر رو بزارند پس یعنی کل کرمان 3 نفر برتر داده؟؟؟عجیب نیست؟
      اقا سایت رو بیخیال روزنامه وبنر های شهر هستند که اسامی را میزنند بعدشم خیلی ها شاید شماره داوطلبی وپرونده شون را هنوز ندادند در کل تا اسامی را کانون به روش های مختلف مثل زنگ زدن و... در بیارند طول می کشه کرمون تاج سره تاچند روز اینده اسامی را کامل تر می زنند امید وارم نا راحت نشین از حرفم شما هم /شرمنده می گم /انگار همچی ارومه وفقط مشکل نزدن رتبه برتر های کرمونه ویا رتبه برتر هستی واسمت را نگذاشتن همون با ر اول هم گفتم کرمان کلی رتبه برتر داره فقط تا قرار بدن همه را طول می کشه همیشه موفق باشی

7. Top | #37
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اقا سایت رو بیخیال روزنامه وبنر های شهر هستند که اسامی را میزنند بعدشم خیلی ها شاید شماره داوطلبی وپرونده شون را هنوز ندادند در کل تا اسامی را کانون به روش های مختلف مثل زنگ زدن و... در بیارند طول می کشه کرمون تاج سره تاچند روز اینده اسامی را کامل تر می زنند امید وارم نا راحت نشین از حرفم شما هم /شرمنده می گم /انگار همچی ارومه وفقط مشکل نزدن رتبه برتر های کرمونه ویا رتبه برتر هستی واسمت را نگذاشتن همون با ر اول هم گفتم کرمان کلی رتبه برتر داره فقط تا قرار بدن همه را طول می کشه همیشه موفق باشی
      نه والا برتر نشدم به خدا فقط به خاطر اینکه برام عجیب بود چون خیلی از رفقام رو میشناسم که مطمئنا زیر 2000 شدند و برام جالب بود که کانون تو بعضی از شهر ها رتبه 4000 رو هم زده ولی برا کرمان نه ! فقط برام عجیب بود عذر میخوام طولانی شد.

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نه والا برتر نشدم به خدا فقط به خاطر اینکه برام عجیب بود چون خیلی از رفقام رو میشناسم که مطمئنا زیر 2000 شدند و برام جالب بود که کانون تو بعضی از شهر ها رتبه 4000 رو هم زده ولی برا کرمان نه ! فقط برام عجیب بود عذر میخوام طولانی شد.
      این حرف ها چیه عزیز دلی هم استانی دیروز بابت مسئله ای که برایم پیش امد در نه به تاثیر قطعی هم ذکر کردم/ /
      تا قبل از نتایج می گفتم سهمیه ی این 25 درصد و.. را که کم نمی کنند بنابراین برای سهمیه مناطق فرق نمی کنه تراز علمی قبولی شون فرق کنه یا نه اصلا اونا رو به ما چکار اما بعد از نتایج یکی از مضرات این سهمیه را دانستم یکی در اقواممون خیلی دورمون پسر شهید است در مورد این خلقت عجیب بشریت بگم 2 سال طول کشید تا از سد امتحان نهایی دیپلم بر بیاد
      مغز نخود به تمام معنا اون وقت امسالی با سهمیه شده حدود900 ریاضی شما خودتان ببینید ریاضی رتبه اوردن چقدر اسونه دیگه چه به سهمیه شهید از اون روز شده الگوی من وهرچی بد وبی راه بوده شنیدم هر چی می گم این نخود مغز هیچ غلطی نکره گوششون بده کار نیست اقا رتبه برتر هم/ امروز /دیدم هر چی متلک بود نصیبم کرد یکی نبود بگه بچه ریاضی ات را من یادت دادم پاس کردی / شاید بگین به ماچه ولی تنها جایی داشتم حرف دلم رابگم
      امروز بدی واقعی سهمیه را دانستم از شانس کچل هم در کانون بوده تمام جا روزنامه عکسش راهم چاپ کردن دیگه جرئت بیرون امدن از اتاقم را ندارم حالا از این بگذریم اینا چطور می خوان از پس دانشگاه بر بیان
      /واقعا عصبی بودم شرمنده ام اگر تند صحبت کردم ببخشید به امید خدا سال98 مصاحبه ی شما را در انجمن ببینیم به عنوان رتبه برتر موفق باشی

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      این حرف ها چیه عزیز دلی هم استانی دیروز بابت مسئله ای که برایم پیش امد در نه به تاثیر قطعی هم ذکر کردم/ /
      تا قبل از نتایج می گفتم سهمیه ی این 25 درصد و.. را که کم نمی کنند بنابراین برای سهمیه مناطق فرق نمی کنه تراز علمی قبولی شون فرق کنه یا نه اصلا اونا رو به ما چکار اما بعد از نتایج یکی از مضرات این سهمیه را دانستم یکی در اقواممون خیلی دورمون پسر شهید است در مورد این خلقت عجیب بشریت بگم 2 سال طول کشید تا از سد امتحان نهایی دیپلم بر بیاد
      مغز نخود به تمام معنا اون وقت امسالی با سهمیه شده حدود900 ریاضی شما خودتان ببینید ریاضی رتبه اوردن چقدر اسونه دیگه چه به سهمیه شهید از اون روز شده الگوی من وهرچی بد وبی راه بوده شنیدم هر چی می گم این نخود مغز هیچ غلطی نکره گوششون بده کار نیست اقا رتبه برتر هم/ امروز /دیدم هر چی متلک بود نصیبم کرد یکی نبود بگه بچه ریاضی ات را من یادت دادم پاس کردی / شاید بگین به ماچه ولی تنها جایی داشتم حرف دلم رابگم
      امروز بدی واقعی سهمیه را دانستم از شانس کچل هم در کانون بوده تمام جا روزنامه عکسش راهم چاپ کردن دیگه جرئت بیرون امدن از اتاقم را ندارم حالا از این بگذریم اینا چطور می خوان از پس دانشگاه بر بیان
      /واقعا عصبی بودم شرمنده ام اگر تند صحبت کردم ببخشید به امید خدا سال98 مصاحبه ی شما را در انجمن ببینیم به عنوان رتبه برتر موفق باشی
      داداش جنگ سال 67 تموم شد , دیگه در بهترین حالت فرزند شهید باید 30 سالش باشه
      هنوز فرزند شهید داریم مگه که تازه دیپلمش رو گرفته باشه ؟؟
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

بعضی ها شیمیایی یا قطع نخاعی بودند خیلی هاشون چند سال بعد از جنگ شهید شدند و برخی هنوز هم زنده اند .اما اون سهمیه ی شهیدی که ورد زبونه متاسفانه همون سهمیه های جعلی هستند.طرف با پارتی بازی مرگ اعضای خانوادشو شهادت رد کرده من 3 نمونشو سراغ دارم .حالم ازشون بهم میخوره.اینها با اون شهیدها فرق دارند.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

عزیز شهید فقط در جنگ تحمیلی نداشتیم که ;سرباز بوده در سیستان شهید شده در ثانی من میشناسم یکی رو که 2 سال پیش رفت دانشگاه پدرش 18 سالگی رفته بود اخرای جنگ شهید شده بود البته این راهم گفته باشم با این که تعدادشون بسیار پایین امده سهمیه 25 درصدی ها ولی هنوز 1/4 کل ظرفیت رادارند

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اسم منو زدن با اینکه شمارنده رو اشتباه داده بودم
      همه رو داشتن
      گویا کامل نیست چون شهر ما رتبه برترایی که روی سردر ساختمان قلم چی بود فقط دوتا وارد کردن

13. Top | #43
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لطف داری

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بابای من زمان جنگ هفده سالش بود الان تازه خواهرم متولد شده که یکساله است اگه هفده رو بیست و هفت فرض کنیم خواهر من باید الان یازده ساله می بود پس استدلال های شما با برهان اسپینورایی زیر سوال می ره

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan bak نمایش پست ها
      بابای من زمان جنگ هفده سالش بود الان تازه خواهرم متولد شده که یکساله است اگه هفده رو بیست و هفت فرض کنیم خواهر من باید الان یازده ساله می بود پس استدلال های شما با برهان اسپینورایی زیر سوال می ره
      با لای صفحه توضیح دادم در ثانی شهید فقط زمان جنگ نیست

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن