خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

عملا تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور ابطال شد

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

خُب با این وضعیت مناسب دیگه چرا بره کمیسیون ؟!
      الان لاشکی باید درخواست دوفوریت کنه که ظرف مدت نهایت 72 ساعت رای گیری برای لغو یا اصلاحش انجام بشه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اقا سجاد متاسفانه ما تو یک دور باطل افتادیم. اگر خبری که شما گذاشتی صحت داشته باشه ، کاش این نماینده ها ، به جای حرف از مناطق محروم ، بیشتر در مورد نظام قدیمی ها صحبت میکردن.
      اخه کی گفته تاثیر قطعی باعث ضایع شدن حق مناطق محرومه؟؟ مگه بچه های مناطق محروم میان با بچه های مناطق برخوردار رقابت میکنن که بگیم تاثیر قطعی حق محرومینو میخوره.
      خب معدلای مناطق محروم میرن تو منطقه 3 با هم رقابت میکنن. نه ظلمی با تاثیر قطعی بهشون میشه و نه نیازی به اضافه کردن چیزی به نام سهمیه معدل مناطق محروم وجود داره.
      الان نماینده های ما اگر واقعا با همین یک دلیل مخالف تاثیر قطعی باشن ، همین جوابی و که من دادم ، اموزش پرورشیا بهشون بدن ، میگن درسته ، همون طور که درصدای کنکور مناطق محروم میره تومنطقه 3 ، خب سوابق نهاییشونم تو منطقه 3 با امثال خودشون مقایسه میشه ، نه با سوابق تحصیلی منطقه 1 (برخوردارها!!)...متاسفانه به چیز خوبی استدلال نکردن.
      ما فقط میتونیم بحث وضعیت بچه های نظام قدیم و در کنکور 98 مطرح کنیم و این که 98 اخرین فرصت نظام قدیمیاست ، شاید وجدانشون قبول کرد تاثیر و مثبت کنن .

البته امیدوارم انشاالله با همین بیانیه 170 نفر بحث تاثیر قطعی لغو بشه ، ولی استدلالشون قابل رد کردنه.
      ویرایش توسط Janvaljan : 16 مرداد 1397 در ساعت 13:35

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

خُب با این وضعیت مناسب دیگه چرا بره کمیسیون ؟!
      الان لاشکی باید درخواست دوفوریت کنه که ظرف مدت نهایت 72 ساعت رای گیری برای لغو یا اصلاحش انجام بشه

صحبت های جناب لاشکی مربوط به دو سه روز گذشته هستش ولی این بیانیه امروز قبل از پایان جلسه علنی ارائه شده
      به هر حال نمایندگان فهیم از همه ابزارهای خودشون برای احقاق حق داوطلبان استفاده خواهند کرد ، این به نفع کنکورهای هستش که دستشون بسته نباشه
      اگر وزیر علوم به این بیانیه 170 نفره هیچ واکنشی نشان نده و اعتنایی نکنه قطعا همونطوریکه شما میگی جناب لاشکی طرح دو فوریتی ارائه خواهد داد
      البته با این جوی که راه افتاده من بعید میدونم دیگه وزیر علوم مخالفتی داشته باشه چون همین یکی دو هفته پیش قرار بود غلامی وزیر علوم رو مجلس استیضاح هم بکنه

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      اقا سجاد متاسفانه ما تو یک دور باطل افتادیم. اگر خبری که شما گذاشتی صحت داشته باشه ، کاش این نماینده ها ، به جای حرف از مناطق محروم ، بیشتر در مورد نظام قدیمی ها صحبت میکردن.
      اخه کی گفته تاثیر قطعی باعث ضایع شدن حق مناطق محرومه؟؟ مگه بچه های مناطق محروم میان با بچه های مناطق برخوردار رقابت میکنن که بگیم تاثیر قطعی حق محرومینو میخوره.
      خب معدلای مناطق محروم میرن تو منطقه 3 با هم رقابت میکنن. نه ظلمی با تاثیر قطعی بهشون میشه و نه نیازی به اضافه کردن چیزی به نام سهمیه معدل مناطق محروم وجود داره.
      الان نماینده های ما اگر واقعا با همین یک دلیل مخالف تاثیر قطعی باشن ، همین جوابی و که من دادم ، اموزش پرورشیا بهشون بدن ، میگن درسته ، همون طور که درصدای کنکور مناطق محروم میره تومنطقه 3 ، خب سوابق نهاییشونم تو منطقه 3 با امثال خودشون مقایسه میشه ، نه با سوابق تحصیلی منطقه 1 (برخوردارها!!)...متاسفانه به چیز خوبی استدلال نکردن.
      ما فقط میتونیم بحث وضعیت بچه های نظام قدیم و در کنکور 98 مطرح کنیم و این که 98 اخرین فرصت نظام قدیمیاست ، شاید وجدانشون قبول کرد تاثیر و مثبت کنن .

البته امیدوارم انشاالله با همین بیانیه 170 نفر بحث تاثیر قطعی لغو بشه ، ولی استدلالشون قابل رد کردنه.
      سلام
      خبر که قطعا درسته ، هم ایسنا و هم مهر خبر رو منتشر کردند
      صحبت هایی که شما میکنی رو تا حدودی قبول دارم ، مهم اینه که این مصوبه تاثیر قطعی از الان با ورود مجلس عملا لغو شده هستش ، همونطوری که قبلا هم گفتم تاثیر مثبت خواهد شد حالا ممکنه فرآیند اداری و اعلام رسمیش قدری زمان ببره ولی چیزی که مشخصه دیگر از تاثیر قطعی خبری نخواهد بود

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

صحبت های جناب لاشکی مربوط به دو سه روز گذشته هستش ولی این بیانیه امروز قبل از پایان جلسه علنی ارائه شده
      به هر حال نمایندگان فهیم از همه ابزارهای خودشون برای احقاق حق داوطلبان استفاده خواهند کرد ، این به نفع کنکورهای هستش که دستشون بسته نباشه
      اگر وزیر علوم به این بیانیه 170 نفره هیچ واکنشی نشان نده و اعتنایی نکنه قطعا همونطوریکه شما میگی جناب لاشکی طرح دو فوریتی ارائه خواهد داد
      البته با این جوی که راه افتاده من بعید میدونم دیگه وزیر علوم مخالفتی داشته باشه چون همین یکی دو هفته پیش قرار بود غلامی وزیر علوم رو مجلس استیضاح هم بکنه

فکر کنم لاشکی تو اون مناظره گفت که وزیر علوم موافق تاثیر مثبته و فقط وزیر آموزش پرورش دنبال تاثیر قطعیه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها

کل استان ایلام منطقه۳
      اون دانش اموزی که فرزانگان ایلام میخونه با اونی که تو روستاهای ایلام میخونه برابر؟شما چشاتو واکن برادر

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

فکر کنم لاشکی تو اون مناظره گفت که وزیر علوم موافق تاثیر مثبته و فقط وزیر آموزش پرورش دنبال تاثیر قطعیه
      دقیقا همینطوره ، فقط آموزش و پرورش مخالفه و میگه تاثیر باید قطعی باشه
      ولی رئیس شورا وزیر علوم هستش ، مطمئنا با این فشار مجلس دیگه جایی برای مانور دادن برای آموزش و پرورش باقی نمیمونه
      از طرفی هم میدونن اگر مثل بچه آدم خودشون لغوش نکنن ، طرح دو فویتی در دستور کار صحن علنی قرار میگیره و مجلس خودش کار رو یکسره میکنه
      و اگر بره صحن علنی با توجه به اینکه امروز 170 نفر این بیانیه رو امضا کردند به احتمال بسیار زیاد طرح آقای لاشکی قطعا تصویب خواهد شد

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz18 نمایش پست ها
      کل استان ایلام منطقه۳
      اون دانش اموزی که فرزانگان ایلام میخونه با اونی که تو روستاهای ایلام میخونه برابر؟شما چشاتو واکن برادر
      شما متوجه منظور من نشدین. این چیزی که شما میگی ، اشتباه در سهمیه بندیه مناطق مختلف ، با چیزی که من گفتم متفاوته.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن