خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع تکمیلی عربی

سلام به همه و خسته نباشید. من در حال حاضر کتاب عربی خیلی سبز دارم اما از اونجا که تستای قواعد این کتاب خیلی کمه دنبال یه کتاب تکمیلی میگردم. درسنامه هیچ اهمیتی نداره و ازاونجا که تستای سراسری و سنجش تو خیلی سبز هست، بیشتر تاکیدم روی تست های تالیفی خوب و یه کمی سطح بالاست. اگه کتابی با این مشخصات میشناسین(و یا مشخصات دیگه ای که از نظرتون یه کتاب تکمیلی لازم داره) معرفی کنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موج آزمون هست
      ولی واقعا لازم نیست.برای عربی همون خیلی سبز رو چندبار بزنید,کنکور عربیتون تا 100 هم ممکنه بره
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
      موج آزمون هست
      ولی واقعا لازم نیست.برای عربی همون خیلی سبز رو چندبار بزنید,کنکور عربیتون تا 100 هم ممکنه بره
      با جامع الگو چه تفاوتی داره؟ تستای تالیفی کدوم بیشتره؟چون خودم فعلا تصمیم دارم جامع الگو بخرم
      ویرایش توسط -SmS- : 15 مرداد 1397 در ساعت 19:17

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      با جامع الگو چه تفاوتی داره؟ تستای تالیفی کدوم بیشتره؟چون خودم فعلا تصمیم دارم جامع الگو بخرم
      خب جامع الگو خیلی تستاش زیاده...برای اینکه صرفا تکمیلی کار کنید توصیه نمیشه
      موج آزمون بگیر که به شکل آزمون خودتو بسنجی
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin VT نمایش پست ها
      خب جامع الگو خیلی تستاش زیاده...برای اینکه صرفا تکمیلی کار کنید توصیه نمیشه
      موج آزمون بگیر که به شکل آزمون خودتو بسنجی
      ممنون از راهنماییتون

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      موج آزمون عربی خیلی مزخرفه. گاج کامل از خیلی سبز تستاش بهتر و جامع تره اما درس نامه خیلی سبز بهتره. با این که من از موسسه حرف آخر و بی سوادیشون بدم میاد ولی من عربیشو داشتم و خیلی کمکم کرد. خودمم تو کنکور 85 زدم

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون
      عربی سنجش 90 به بعد هم خوبه ....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      عربی سنجش 90 به بعد هم خوبه ....
      خو من منبع تکمیلی میخوام، وگرنه سوال سنجش و سراسری تو خیلی سبز هست. البته برا جمع بندی شاید خوب باشه

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      خو من منبع تکمیلی میخوام، وگرنه سوال سنجش و سراسری تو خیلی سبز هست. البته برا جمع بندی شاید خوب باشه
      شاید قلمچی یا فوت و فن به کارت بیاد .کتاب موج هم هست . دیگه چیزی یادم نیس.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فوت فن یه کتاب خفنه که تمرکزش برروی تسته... درسنامه های خوبی داره و منبع کاملی از تست های مبحث های مختلف ...ازونجایی که واسه درسنامه مشکلی ندارید به شدت پیشنهاد میشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      شاید قلمچی یا فوت و فن به کارت بیاد .کتاب موج هم هست . دیگه چیزی یادم نیس.
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به همه و خسته نباشید. من در حال حاضر کتاب عربی خیلی سبز دارم اما از اونجا که تستای قواعد این کتاب خیلی کمه دنبال یه کتاب تکمیلی میگردم. درسنامه هیچ اهمیتی نداره و ازاونجا که تستای سراسری و سنجش تو خیلی سبز هست، بیشتر تاکیدم روی تست های تالیفی خوب و یه کمی سطح بالاست. اگه کتابی با این مشخصات میشناسین(و یا مشخصات دیگه ای که از نظرتون یه کتاب تکمیلی لازم داره) معرفی کنین
      دوستم عربي كامل گاج بگير ارضا ت ميكنه..!!
      درصد عربي م ٨٣ زياد تست نميزدم فقط خط ويژه عربي خيلي خوب خوندم..!! در ضمن اون دوستمون گفت فوت و فن ك ب نظرم قديمي شده شما عربي كامل تهيه كن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن