خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 65
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره کنکور هنر با رتبه 4 کشوری 97

سلام دوستان ،
      توی دوران کنکورم متوجه شدم که خیلی کم‌اند کسایی که اطلاعات جامعی در مورد کنکور هنر ، بهترین منابعش و روش هایی قوی برای تسلط به اونها داشته باشند و در دسترس بقیه هم بذارن .
      هدف از ایجاد این تاپیک همین بوده . امیدوارم که مفید واقع بشه .

پیوست : حدود چند هفته ای از شروع این تاپیک میگذره و بهتر بود در ویرایش همین پست اول ، به یک سری سوالات کلی پاسخ بدم .

- برای آزمون ها من هم از سنجش و هم از کانون قلم چی استفاده میکردم . در این لینک میتونید کارنامه و سابقه ی آزمون های من در قلم چی رو مشاهده کنید :

http://www.kanoon.ir/Public/StudentP...&pid=962011082
      ویرایش توسط Araz : 06 شهریور 1397 در ساعت 00:46 دلیل: فقط در همین تاپیک میتوانید پاسخگو باشید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من امسال ازمون هنر دادم شدم رتبه ی کل 1200 شدم ولی حتی دانشگاه فرهنکیان هم مجاز نشدم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله ظرفیت رشته های دولتی در هنر محدوده و رقابت هم بالاست . مثلاً رشته ی پرطرفداری مثل سینما ؛ تنها دانشگاه دولتی در تهران که این رشته رو داره ، حدود 42 نفر پذیرش میگیره .
      امیدوارم موفق باشید .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      من امسال ازمون هنر دادم شدم رتبه ی کل 1200 شدم ولی حتی دانشگاه فرهنکیان هم مجاز نشدم
      رتبه کشوریتون 1200 شده یا رتبه منطقه؟کدوم منطقه این؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perhaps نمایش پست ها
      سلام دوستان ،
      توی دوران کنکورم متوجه شدم که خیلی کم‌اند کسایی که اطلاعات جامعی در مورد کنکور هنر و منابعش داشته باشند و در دسترس بقیه هم بذارن .
      هدف از ایجاد این تاپیک همین بوده . امیدوارم که مفید واقع بشه .
      ی سوال لول دانشگاه تهران بالاتره یا دانشگاه هنر؟
      تو ایران لول کدوم دانشگاه تو رشته های هنر بالاتره؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از لحاظ پرستیژ اجتماعی " دانشگاه تهران" معروف تره (پردیس هنر های زیبا )
      از لحاظ رنکینگ دانشگاهی توی ایران دانشگاه هنر بالاتره
      در نهایت از نظر تحصیلی بستگی به رشته داره . باید به صورت تخصصی با دانشجوهای مختلف هر رشته توی دو دانشگاه صحبت کنید و ببینید چه امکاناتی در اختیارشون گذاشتن . به طور کلی می شه دید که در سه رشته ی پر طرفدار 1- موسیقی که اکثرا تهران می رن و 2 - سینما : هنر ( که البته هنر های زیبا کارشناسی سینما نداره و ارشد داره ) 3- طراحی صنعتی هم تهران .

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از لحاظ پرستیژ اجتماعی " دانشگاه تهران" معروف تره (پردیس هنر های زیبا )
      از لحاظ رنکینگ دانشگاهی توی ایران دانشگاه هنر بالاتره
      در نهایت از نظر تحصیلی بستگی به رشته داره . باید به صورت تخصصی با دانشجوهای مختلف هر رشته توی دو دانشگاه صحبت کنید و ببینید چه امکاناتی در اختیارشون گذاشتن . به طور کلی می شه دید که در سه رشته ی پر طرفدار 1- موسیقی که اکثرا تهران می رن و 2 - سینما : هنر ( که البته هنر های زیبا کارشناسی سینما نداره و ارشد داره ) 3- طراحی صنعتی هم تهران .
      ببخشید خب واسه ارتباط تصویری چی؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از گرافیک خبری ندارم. من هم تازه کنکور دادم و به نظرم مفیدترین کار برای مقایسه دانشگاه ها صحبت مستقیم با دانشجوهای قدیمیه .
      ویرایش توسط perhaps : 16 مرداد 1397 در ساعت 21:12

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از گرافیک خبری ندارم. من هم تازه کنکور دادم و به نظرم مفیدترین کار برای مقایسه دانشگاه ها صحبت مستقیم با دانشجوهای قدیمیه .
      ممنون بابت پاسخگویی تون

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا از چی خوندی از چی میاد همینجور دستگرمی با عمومیه بالا میشه تو هنر رتبه خوب اورد؟
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی از بچه از های رتبه های برتر در رشته های دیگه آزمون هنر و زبان هم می دن . توی زبان می تونن با عمومی بالا و حتی تخصصی ضعیف رتبه کشوری بیارن ولی هنر اینجوری نیست .
      کنکور هنر 7 تا درس تخصصی داره و کتاب های درسی آموزش پروش توی این دروس بیشتر مثل یه مقدمه مهم می مونن .
      ضریب این دروس تخصصی جدای ضریب خاص هر درس 3 برابر عمومی هاست .

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی از بچه از های رتبه های برتر در رشته های دیگه آزمون هنر و زبان هم می دن . توی زبان می تونن با عمومی بالا و حتی تخصصی ضعیف رتبه کشوری بیارن ولی هنر اینجوری نیست .
      کنکور هنر 7 تا درس تخصصی داره و کتاب های درسی آموزش پروش توی این دروس بیشتر مثل یه مقدمه مهم می مونن .
      ضریب این دروس تخصصی جدای ضریب خاص هر درس 3 برابر عمومی هاست .
      سلام. میشه لطفا این 7 تا درس رو معرفی کنید و مختصری هم در مورد منابعشون و اهمیت هر کدوم توضیح بدید؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درک عمومی هنر
      درک عمومی ریاضی فیزیک
      ترسیم فنی
      خلاقیت تصویری
      خلاقیت نمایشی
      موسیقی
      خواص مواد

بر اساس رشته ای که میخواید برید زیرگروه بندی میشید و این دروس ضرایب مختلفی براتون پیدا میکنن . مثلا بچه های موسیقی ضریب خلاقیت موسیقی و درک عمومی هنرشون بالاست . بچه های گرافیک یا نقاشی درس خلاقیت تصویری و درک عمومی هنر براشون مهم تره .

در کل "درک عمومی هنر" وسیع ترین گستره منابع رو داره و البته یه جورایی مهم ترین درسه . درصد بالا توی این درس انگشت شماره .

سازمان سنجش تعداد بسیاری منابع درسی برای کنکور هنر ذکر کرده که بعضی هاش ابداً ارزش کنکوری نداره . شناخت بهترین منبع تخصصی هر درس ، چه درسی ، کمک درسی ، یا آزاد ، چیزیه که میتونه در کنار یه کوشش زیاد سرنوشت داوطلب رو عوض کنه . و البته تفصیل هر کدوم از دروس و روش تسلط بر اون ها چیزیه که از حوصله این تاپیک خارجه . اگه براتون مهمه میتونین مشاوره تلفنی با من یا هر کسی که تجربه های کافی در زمینه شناخت این منابع داره داشته باشید .

موفق باشین

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان منابع تخصصی کنکور هنر برای نظام جدید تغییر قابل توجهی نداشته . ولی برای منابع دروس عمومی باید بسته به اینکه فارغ التحصیلید یا نظام آموزشی جدید ، انتخاب منبع کنید .

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن