خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 65
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای آزمون های آزمایشی هنر به نظرت کجا بهتره ؟ گاج قلم چی گزینه 2 یا خود سنجش ؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای هنر فقط قلم چی و سنجش آزمون برگذار می کنن . سنجش هر 20 روز یکبار و قلم چی هر دو هفته یکبار . هر کدومش خوبی های خودش رو داره . مثلاً سوالات "خلاقیت موسیقی" سنجش بسیار به کنکور شبیهه یا سوالات "درک عمومی هنر" کانون در پاسخ های تشریحیش نکات خوبی برای داوطلب داره .

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی آقا . من می خوام سال دیگه نوازندگی ساز جهانی تهران قبول شم . ولی ناموساً این همه کتاب رو نمیشه آدم بخونه و یادش بمونه !! فقط برای خلاقیت موسیقی این همه کتاب هنرستان هست بعدم ماشالّا کارنامه و کانون و راه اندیشه و ... هر کدوم یه کتاب دادن بیرون . توصیه تون چیه ؟ راه آسون تری هست که بتونم سوالامو بپرسم آخه اینجا طول میکشه ؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ نمایش پست ها
      مرسی آقا . من می خوام سال دیگه نوازندگی ساز جهانی تهران قبول شم . ولی ناموساً این همه کتاب رو نمیشه آدم بخونه و یادش بمونه !! فقط برای خلاقیت موسیقی این همه کتاب هنرستان هست بعدم ماشالّا کارنامه و کانون و راه اندیشه و ... هر کدوم یه کتاب دادن بیرون . توصیه تون چیه ؟ راه آسون تری هست که بتونم سوالامو بپرسم آخه اینجا طول میکشه ؟
      خوندن کتاب های هنرستان که هیچ ، من توصیه شون نمیکنم . با خوندن چند کمک درسی که مکمل هم باشند و تست کار کردن اصولی ، شما میتونید خیالتون رو از این درس راحت کنید . برای اینکه بتونم کتاب بهتون معرفی کنم باید سطح فعلی تون رو بدونم . آیا قبلاً تعوری موسیقی کار کردید یا فقط عملی بوده ؟ چه سازی ؟ تا چه حد با پیانو آشنایی دارین ؟

برای ارتباط با من میتونید اینجا پیام شخصی بدین تا اطلاعات تماس یا ایمیلم رو در اختیارتون قرار بذارم .

موفق باشین .

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.من امسال كنكور هنر دادم ولى چون كسى رو نداشتم منابع اختصاصى خوب بهم معرفى كنه رتبه ام زياد خوب نشد و عمومى هام رو از تخصصى بهتر زدم.براى سال ديگه هم ميخوام شركت كنم.خيلى خيلى ممنون ميشم اگه منابع خوب تخصصى رو عنوان كنيد.

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من واقعا دنبال يك راهنما ميگشتم.خيلى خوشحالم بعد مدت ها اومدم اينجا و اين تاپيك رو پيدا كردم.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ، امیدوارم حالتون خوب باشه .

در خصوص دروس تخصصی من هیچ وقت یک کتاب رو به طور ثابت به دو نفر معرفی نمی کنم . کاملاً بسته به این هست که سطح شما در هر درس در حال حاضر چقدره . این جور راهنمایی باعث میشه تا تراز و رتبه تون در کوتاه مدت جهش صعودی داشته باشه ، به جای اینکه احساس کنید دارید درجا می زنید .

همچنین که برای مسلط شدن در هر درس صرفا منبع خوب کافی نیست بلکه روش مطالعه هم یک شرط لازمه . به طور مثال جعبه ی لاینتر رو پیشنهاد میکنم در درک عمومی هنر یا درست کردن یه آلبوم مجازی در خلاقیت تصویری .

همونطور که قبلا گفتم ، گفت و گوی کامل در خصوص همه ی منابع و روش ها به صورت مکتوب قاعدتاً اینجا امکان پذیر نیست .

من اطلاعات تماسم رو براتون ارسال میکنم و اگر مایل بودید میتونید با من یا هر مشاوری که تجربه ی کافی در این موارد داره صحبت کنید .
      ویرایش توسط perhaps : 18 مرداد 1397 در ساعت 13:05

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من رشتم تجربیه ولی بخاطر علاقه زیاد قصد دارم سال دیگه کنکور هنر بدم متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد منابع و روش خوندن درس های تخصصی هنر ندارم این تاپیک دیدم واقعا خوشحال شدم میشه یه راه ارتباطی از خودتون بدید تا من ازتون کمک بگیرم؟؟؟؟اینجا پیام گذاشتن سخته یکم

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میتونید از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات تماسم رو براتون ارسال کنم . موفق باشین .
      parsa.ansari2@gmail.com
      ویرایش توسط perhaps : 30 مرداد 1397 در ساعت 21:11

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب "ترسیم فنی" نوشته ی حسین دشتستان کامل ترین منبعی هست که برای تعوری های این درس نوشته شده . البته برای کسانی که در هنرستان درس نخوانده اند و با نقشه کشی صنعتی آشنا نیستن برای مبحث مجهول یابی و ... معمولاً کتاب مکمل دیگه ای رو توصیه میکنم تا بتونن راحت تر و سریع تر به این نوع تست ها جواب بدن .

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب "ترسیم فنی" از آقای مهندس متقی پور رو - که معمولا همه ی مشاوران یا سایت ها سعی میکنند اولویت اول برای داوطلبان بگذارن - برای کنکور هنر مناسب نمیدونم . گر چه بسیار پیشرفته است و صرفا در صورت یه مرور کلی از بعضی بخش ها میتونه مفید باشه . اگر میخواین واقعا روی رسم سه نما به روش اروپایی یا آمریکایی به سرعت بیشتری مسلط بشید کتاب "رسم فنی آسان" خوب هستش . همچنین در کتاب آقای دشتستان که قبلاً عرض کردم تصاویر ابلیک یا ... رو با اطلاعات بسیار مفیدی معرفی میکنه .
      ویرایش توسط perhaps : 31 مرداد 1397 در ساعت 18:24

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما خودتون قلم چی آزمون میدادین درسته ؟

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله و سنجش

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس قلم چی رو برای هنر توصیه میکنید ؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من در صفحات قبل سنجش و قلم چی رو مقایسه ای کلی کردم که میتونید ابتدا اون رو بخونید . شرکت در این آزمون ها به معنی تطبیق کامل بودجه بندی مطالعه ی شما با بودجه بندی اونها نیست . این اشتباه رو نکنید . به شخصه هدف من از شرکت در اونها بیشتر از هر چی شناخت بود . شناخت نقاط ضعفم ، شناخت ترازم نسبت به باقی داوطلب ها و شناخت انواع بسیار متفاوت تست ها تا خیالم راحت بشه که به اونها تسلط دارم . در کانون پاسخ تشریحی سوالات هنر طی یکسال میتونه جزوه ی مکمل خوبی برای منابع شما باشه .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن