خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      یه سوال داشتم.
      من چون رشته ی دبیرستانم تجربی بوده از شرایط رشته های پرمتقاضی انسانی خبر ندارم. سوالم اینه که برای قبولی در دانشگاه علامه در رشته ی حقوق چه رتبه ای نیازه؟ توی مصاحبه ها دیدم بعضی دوستان با رتبه دو رقمی از قبولی خودشون مطمئن نبودن، ولی توی سایت قلمچی دیدم بالای دویست هم قبولی داشته. بعد برای قبولی حقوق در دانشگاه های سراسری روزانه ی کشور حداکثر چه رتبه ای نیازه؟ چون حتما میخوام سراسری بخونم.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط venomancer نمایش پست ها
      سلام به همگی
      یه سوال داشتم.
      من چون رشته ی دبیرستانم تجربی بوده از شرایط رشته های پرمتقاضی انسانی خبر ندارم. سوالم اینه که برای قبولی در دانشگاه علامه در رشته ی حقوق چه رتبه ای نیازه؟ توی مصاحبه ها دیدم بعضی دوستان با رتبه دو رقمی از قبولی خودشون مطمئن نبودن، ولی توی سایت قلمچی دیدم بالای دویست هم قبولی داشته. بعد برای قبولی حقوق در دانشگاه های سراسری روزانه ی کشور حداکثر چه رتبه ای نیازه؟ چون حتما میخوام سراسری بخونم.
      رفیق من با 300 منطقه 2 علامه شبانه نیاورد ولی همون حدود زیر 250 میخواد ... شهید بهشتی زیر 150 و تهران هم زیر 40
      در منطقه 2 البته

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام به همگی
      یه سوال داشتم.
      سلام دوست عزیز. خب بر حقوق علامه همون دو رقمی نیازه. من رتبم ۲۲۳ منطقه یک شد ولی حقوق شبانه علامه اوردم. الانم حقوق الزهرا میرم. تهران و بهشتی هم که همون زیر ۵۰ ۶۰ حساب کن...

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. خب بر حقوق علامه همون دو رقمی نیازه. من رتبم ۲۲۳ منطقه یک شد ولی حقوق شبانه علامه اوردم. الانم حقوق الزهرا میرم. تهران و بهشتی هم که همون زیر ۵۰ ۶۰ حساب کن...
      خیلی ممنون و تبریک خیلی دیرهنگام بابت رتبه ی خوبتون، امیدوارم موفق باشید در ادامه.
      ظاهرا از اونی که فکر میکردم سخت تره حقوق آوردن. شما یا دوستان اطلاع ندارید حداکثر با چه رتبه ای میشه دانشگاه های سراسری شهرستان های دیگه رو آورد؟
      البته این تاپیک رو پیدا کردم که اطلاعات خوبی از قبولی ها داده ولی خیلی قدیمیه:
      http://forum.konkur.in/thread5792.html

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون و تبریک خیلی دیرهنگام بابت رتبه ی خوبتون، امیدوارم موفق باشید در ادامه.
      ظاهرا از اونی که فکر میکردم سخت تره حقوق آوردن. شما یا دوستان اطلاع ندارید حداکثر با چه رتبه ای میشه دانشگاه های سراسری شهرستان های دیگه رو آورد؟
      البته این تاپیک رو پیدا کردم که اطلاعات خوبی از قبولی ها داده ولی خیلی قدیمیه:
      http://forum.konkur.in/thread5792.html
      ممنونم از شما.هم چنین.راستش در مورد شهرستان های دیگه واقعا نمیدونم.ان شاءالله موفق بشین و تو این رشته تحصیل کنین

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      ممنونم از شما.هم چنین.راستش در مورد شهرستان های دیگه واقعا نمیدونم.ان شاءالله موفق بشین و تو این رشته تحصیل کنین
      برا منطقه سه چی این دانشگاه های خوب تهران؟؟؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)