خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 88 از 88
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      یه سوال داشتم نخواستم یه تاپیک بزنم این دو کارنامه رو نگاه کنید درصدهاشون خیلی فرق داره چرا رتبه هاشون نزدیکه؟
      img_20180807_100729.jpgimg_20180807_100724.jpg

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Solmaz.tnh.67 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      یه سوال داشتم نخواستم یه تاپیک بزنم این دو کارنامه رو نگاه کنید درصدهاشون خیلی فرق داره چرا رتبه هاشون نزدیکه؟
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180807_100729.jpg
مشاهده: 84
حجم: 134.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180807_100724.jpg
مشاهده: 87
حجم: 146.1 کیلو بایت
      1800 و 4000 نزدیکه؟

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رتبه کل تو سهمیه نهایی رو میگم،کانال گاماس هم اسنو ملاک گذاشته بودن

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رتبه کل تو سهمیه نهایی رو میگم،کانال گاماس هم اسنو ملاک گذاشته بودن
      یکیش منطقه 1 بین 102 هزار نفره یکیش منطقه 3 بین 235 هزار نفر ... نمیدونم چطوری داری با هم مقایسه شون میکنی

5. Top | #80
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نفر دوم با این درصدها اگه منطقه 2 بود رتبه اش تقریبی چند میشد؟اطلاع دارین؟

6. Top | #81
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180807_100729.jpg
مشاهده: 84
حجم: 134.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180807_100724.jpg
مشاهده: 87
حجم: 146.1 کیلو بایت
      خُب خیلی واضحِ که واسه دوتا منطقه متفاوت هستن
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من کنکورم ۹۹ چی

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شمارو به خدا من میخواهم کتاب یازدهم بگیرم کمک کنید از وقتی به این انجمن اومدم دیونه شدم........
      ببینی کدوم اینا خوبه وبگین البته:
      شیمی :خیلی سبز -مبتکران - الگو-میکرو-iq
      برای ازمونش:موج-کار-خیلی سبز
      فیزیک: گاج میکرو vs خیلی سبز
      ریاضی! مهرو ماه یا iq یا خیلی سبز
      زبان :توش صفرم
      عربی:پایه مهرو ماه - خیلی سبز - iq پایه
      ادبیات فارسی :میکرو vsخیلی سبز
      دینی :گاج یا خیلی سبز یا iq
      زیست من امسال خیلی سبز برادران نصری با iqخوندم زیر ۸۰ نزدم تو ازمونا به نظرتون این ترکیب برا سال اینده خوبه

9. Top | #84
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا این همه مخ تو انجمن هیچی نمیدونن

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moltafett نمایش پست ها
      واقعا این همه مخ تو انجمن هیچی نمیدونن
      خب قدیمی ها و خوبای انجمن همه نظام قدیمن عزیز من . لازم نیست دیوانه بشی کتابای جدید گاج (میکروطبقه بندی های تست) و آیکیوی هرکدوم رو بگیر و کار کن . چیز دیگه ای لازم نیست بخدا . اگر با گاج حال نمیکنی خیلی سبز همه کتاباش عالیه . البته زیست کنار خیلی سبز فک کنم فار کتاب زده برا 10 و 11 که اونم خوبه . ماها تو خودمون موندیم شما که دیگه بماند
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

11. Top | #86
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب

12. Top | #87
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا چی بگم شما انتخاباتون از بالا چیه

13. Top | #88
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.kaveh نمایش پست ها
      ادب:جامع خیلی سبز برای تست درس به درس
      برا املا: موضوعی یا الگو
      برا لغت: لقمه
      برا تاریخ ادبیات الگو
      ارایه هم فرقی نداره
      ولی قرابت هامون رو اصلا توصیه نمیکنم چون تمام تست ها قرابت از خطوط کتابن پس باید متن درس رو خوند و از روی جامع تستش رو زد
      سیرتاپیاز ادبیات برای خوندن متن درس
      .................................................. .................................................. .....................................
      عربی: سفید یا سبز یا کامل همه عالین و میشه باهاشون بالای90 زد و فقط بستگی به انتخاب خودتون داره+استفاده از درک متن ساده عربی گاج
      همینا برا بالای نود زدن کافیه
      .................................................. .................................................. ................................................
      دینی: فقط گاج حالا یا نقره یا آیکیو برای جمع بندیش هم خط ویژه و موج نامبروانه
      .................................................. .................................................. ................................................
      زبان: من خودم جامع خیلی سبز دارم البته گاج رو داشتم که بدلیل بازنویسی نکردنش و اینکه برای تستای لغت معنی هرچهارتا لغت گزینه ها رو ننوشته بود عوضش کردم خیلی اذیتم میکرد و مبتکران هم داشتم که چون سال سوم رو درس به درس نداشت متنفر بودم ازش و برای درک متن و کلوز هم بین کیاسالار و اناری و به زبان ساده گاج هرکدوم که باهاش راحتین
      .................................................. .................................................. .................................................. ........................
      زمین: فقط مهروماه نوشته روزبه اسحاقیان
      .................................................. .................................................. ............
      ریاضی: اگه قوی هستین یا کلا مشکلی باهاش ندارین خیلی سبز و مهروماه و آیکیو به انتخاب و سطح خودتون ولی اگه عین خودم چندان با ریاضی حال نمیکنید خط ویژه+30سال آبی قلمچی کافیه و تستاش رو چندین و چندبار حل کنید(رتبه604منطقه2 تجربی96 فقط خط ویژه رو خوند و70درصدزدمصاحبه اش هم هست)
      .................................................. .................................................. .................................................. ..
      زیست: منابعتون رو به دوبخش مادر و تکمیلی تقسیم کنید برای منبع مادر 4جلدی الگو یا آیکیو و البته دوم خیلی سبز عالین البته جامع گاج هم هست ولی دیگه چندان سطح و تعدادسوالاش بدرد کنکور های امروزی نمیخوان راستش تا وقتی کتابای بهتری هست چرا این کتاب! و برای منایع تکمیلی هم سه سطحی یا آزمون خیلی سبز یا آزمون تدریجی لیموترش یا ماز یا لیموترش یا آزمون فار.
      بچها اگه برای منبع مادر به جای یک منبع از دو منبع استفاده کنید مطمئن باشید شکست میخورید چون نمیرسید بخونید و در واقع زمان به شما چنین اجازه ای رو نمیده پس یک منبع مادر +یک یا دوعدد منبع تکمیلی و نه بیشتر.
      .................................................. .................................................. .................................................. .....................................
      فیزیک: مبتکران یا نقره ای یا خیلی سبز بهرتین ها هستن و بستگی به سلیقه شما داره که با کدوم راح باشید و هر سه امتحانشون رو داخل کنکور پس دادن
      .................................................. .................................................. ..............................
      شیمی: به عنوان منبع مادر خیلی سبز و مبتکران و جامع گاج همه خودشون رو ثابت کردن و به عنوان منبع تکمیلی هم موج آزمون و فار عالین البته به جز فار پیش که آشغاله و غیر استاندار و چرت و پرت
      پیشنهاد من فار پایه با موج پیشه/////////// سراغ آیکیو هم نرید که آشغاله
      .................................................. .................................................. ...........................
      و درنهایت چند توصیه و تجربه از خودم رو براتون مینویسم:
      1.داخل عمومی ها به غیر از ادب که موضوعی باید کار بشه فقط یه منبع کافیه و بعد از اتمامش چندین وچندبار همون رو حل کینید
      2.داخل ریاضی فیزیک هم فقط یه منبع و درصورت اتمامش دوباره تستاش رو بزنید و سراغ منبع جدید نرید البته موج فیزیک و ریاضی هم خوبه ولی خب همشبستگی به سطح شما و مهم تر از اون زمان داره
      3.آزمون آزمایشی هم به ترتیب اولویت از نظر من اول قلم بعد گاج و درنهایت گزینه دو با هر کدوم راحت بودین برین و سنجش به غیر از جامع هاش نرید که از هر نظر آشغاله
      4. اگه برین دنبال دی وی دی و سی دی آموزشی که داخل تلویزیون تبلیغ میکنن شکست میخورید اگه بیشتر از یک درس برین کلاس و وقتتون رو داخل موسسات با این استاد و اون استاد بگذرونید شکست میخورید اگه بجای خوندن منابع آموزشی و کتب کمک درسی دنبال راه میانبر باشید شکست میخورید و در نهایت اگه اجازه بدین حرف منفی خانواده یا فامیل و غریبه سرتون اثر بذاره بازم شکست میخورید و درنهایت اگه دیدین که همه بهتون میگن تو تنبلی تو موفق نمیشی و اگه دیدن گاهی اوقات بریدین و هرچی تلاش میکنید نمیشه خیلی خوش حال باشید چون تمام این موارد نشون میدن که شما در مسیر درست موفقیت هستین و دارین راه درست رو پیش میرین...(به خداتوکل کنید درس بخونید تفریح کنید و بی تفاوت نسبت به مشکلات باشید).

در نهایت اگه فکر میکنید که این پست براتون مفید بود خوشحال میشم نظرتون رو بگید.

یاعلی...(dr.kaveh)
      خیلی ممنونم{dr.kaveh} فقط در مورد زیست یکم بیشتر توضیح میدی
      بعد به نظرت میکرو شیمی واقعا خوبه نتیجه داده؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن