خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 88
    1. Top | #31
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgvar aziz نمایش پست ها
      اگر چه راه روبه رو خیلی ترسناکه و معلوم نیست قراره چی بشه خودم وسوسه شدم برم اما میگم که هدفم ارزش یه سال تلاش جانانه ی دیگه رو داره یعنی میدونم میتونم توی امسال یه حرکتی بزنم و بتونم بخونم
      عزیزی که درباره ی فیزیک میپرسن من سال اول شصت زدم الگو خوندم سال دوم نخوندم سی و هشت زدم
      زیست رو نگفتی چجور 72 زدیا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بگ ما هم بهره ببریم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستی که درباره ی زیست پرسیدن من فیلمای رضا امیر رو دیدم و ایکیو رو زدم هر دو شون واقعا فوق العاده اند یکی رضا امیر یکی ایکیو

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال میخواستم قهرمان پیشرفت بشم (ر.ک مجله کانون)اما قهرمان پسرفت شدم از ۴۱۰۰ به ۵۷۰۰ رسیدم

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      امسال میخواستم قهرمان پیشرفت بشم (ر.ک مجله کانون)اما قهرمان پسرفت شدم از ۴۱۰۰ به ۵۷۰۰ رسیدم
      غمت نباشه ایشالله سال بعد هر چند که رتبه امسالت هم خیلی خوبه ......

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از موضوع اصلی غافل نشیم همه نظرات ارشمندشونو قرار بدن

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      از موضوع اصلی غافل نشیم همه نظرات ارشمندشونو قرار بدن
      الان برا کدوم درسا تصمیمت رو نگرفتی ؟؟؟؟؟؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک
      دین و زندگی
      عربی

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      فیزیک
      دین و زندگی
      عربی
      فیزیک یا گاج یا خیلی سبز با هر کدوم راحتی اگه میخوای جمع و جور بدون حاشیه باشه گاج عالیه
      دینی اگه با iqراحتی همون اگه نه نقره ای اگه نه سفیر خرد اگه نه الگو
      عربی کامل یا خ سبز کامل خشکه کتاب با درسنامه مختصر تر از خ سبز

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منابع ریاضیات رشته ریاضی؟

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فیزیک
      دین و زندگی
      عربی
      الان مشکل فیزیکتون چیه؟ درسو متوجه شدین مشکل منبع تست دارین؟ یا درسنامه قوی میخواین؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک
      دین و زندگی
      عربی
      خب سال اول با نشرالگو نتیجه گرفتین (میدونم سطح سوالات کنکور 96 و 97 با هم فرق داره ) ولی چرا نمیخواین از همون نشرالگو استفاده کنین؟
      انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند . اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی .

برشی از کتاب شازده کوچولو- آنتوان دوسنت اگزوپری

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک تست چالشی میخوام نه تو درسنامه مشکلی ندارم تست خوب و قشنگ مشکل اصلیمه
      تو دین وزندگی هم همینجور منبعی میخوام که به چالش بکشه احساس میکنم وقتی به چالش میکشم خودمو بهتر یاد میگیرم مثلا زیستو سال اول الگو خوندم ۵۹ زدم سال دوم ایکیو خوندم ۷۲ زدم شاید بگید ۱۳ درصد زیاد نیست اما عجیبه انگتر از ۶۰ به بالا برای هر درصدش باید عرق بریزی...

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک تست چالشی میخوام نه تو درسنامه مشکلی ندارم تست خوب و قشنگ مشکل اصلیمه
      تو دین وزندگی هم همینجور منبعی میخوام که به چالش بکشه احساس میکنم وقتی به چالش میکشم خودمو بهتر یاد میگیرم مثلا زیستو سال اول الگو خوندم ۵۹ زدم سال دوم ایکیو خوندم ۷۲ زدم شاید بگید ۱۳ درصد زیاد نیست اما عجیبه انگتر از ۶۰ به بالا برای هر درصدش باید عرق بریزی...
      ببخشید لطفا به این ای دی تو تلگرام پیام بدین: @Alirad_1999

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohadeseh-77 نمایش پست ها
      خب سال اول با نشرالگو نتیجه گرفتین (میدونم سطح سوالات کنکور 96 و 97 با هم فرق داره ) ولی چرا نمیخواین از همون نشرالگو استفاده کنین؟
      چون کتابش روح نداره خشکه برای همین وقتی میخونی حس میکنی داری عذاب میکشی ولی مولف ترکونده تو موج ازمون سوالاتش همه عالین چه تو موج چه تو چهار جلدی خلاصه باز هم احتمالا دست به دامن همون الگو و همون رضا خالو مولفش بشم اما راجع به سه سطحی هم خیلی شنیدم

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چون کتابش روح نداره خشکه برای همین وقتی میخونی حس میکنی داری عذاب میکشی ولی مولف ترکونده تو موج ازمون سوالاتش همه عالین چه تو موج چه تو چهار جلدی خلاصه باز هم احتمالا دست به دامن همون الگو و همون رضا خالو مولفش بشم اما راجع به سه سطحی هم خیلی شنیدم
      اره موافقم . منم چهارجلد نشرالگو رو که گرفتم فک میکنم فقط بخش آینده عدسی رو از روش خوندم دیگه بعدش نتونستم سمتش برم که بعد از اون رفتم سراغ خیلی سبز . موج آزمونم سوالاش اوکی بود .
      اره سه سطحی دوستام داشتن راضی بودن همگی .
      انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند . اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی .

برشی از کتاب شازده کوچولو- آنتوان دوسنت اگزوپری

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن