خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی از شهریه پردیس های خودگردان خبر داره؟

سلام
      کسی از شهریه دندان و پزشکی و دارو پردیس ها خبر داره؟لطفا اگر خودتون دانشجو هستید یا تو فامیل کسی دارید که دانشجو پردیس ها هست نظر بدید تا جواب ها مستدل باشه.همچنین بگید ورودی چه سالی این شهریه رو میده

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قیمت دانشگاه های تیپ۲و۳ از۱۱ونیم حداقل برای هرترمی به بالاست دانشگاه های تیپ یک بیشتر ازاینه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7474 نمایش پست ها
      سلام
      کسی از شهریه دندان و پزشکی و دارو پردیس ها خبر داره؟لطفا اگر خودتون دانشجو هستید یا تو فامیل کسی دارید که دانشجو پردیس ها هست نظر بدید تا جواب ها مستدل باشه.همچنین بگید ورودی چه سالی این شهریه رو میده
      سلام
      پردیس مشهد رشته پزشکی ، سهمیه آزاد ترمی 15 میلیون تومن، اگه سهمیه 5% داشته باشی، از حداقل 40درصد تا 100درصد تخفیف برخوردار میشی. بقیه پردیس هاهم همین حدود باید بشن یک سرچ بکنید فکر کنم نرخنامه مصوب داره

اگه هم سهمیه 25درصد داشته باشی، مازاد و آزاد و پردیس و ... همشون رایگان

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIAHAT نمایش پست ها
      سلام
      پردیس مشهد رشته پزشکی ، سهمیه آزاد ترمی 15 میلیون تومن، اگه سهمیه 5% داشته باشی، از حداقل 40درصد تا 100درصد تخفیف برخوردار میشی. بقیه پردیس هاهم همین حدود باید بشن یک سرچ بکنید فکر کنم نرخنامه مصوب داره

رایگان؟! هعیییی
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      رایگان؟! هعیییی
      الکی که نیست -_- غارت میکنن کلا

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام

بله تیپ یک حتی شاید بیشترازاین باشه برای پنجیا اولا گفتن سی درصد دوما ازپارسال تاالان که حتی هزارتومنم تخفیف ندادن سوما واسه بیست وپنجیا شهریه ازادرایگان وپردیس مطابق ازاد هرچی شد میدن ولی بقیه ش به عهده خود شخصه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      بله تیپ یک حتی شاید بیشترازاین باشه برای پنجیا اولا گفتن سی درصد دوما ازپارسال تاالان که حتی هزارتومنم تخفیف ندادن سوما واسه بیست وپنجیا شهریه ازادرایگان وپردیس مطابق ازاد هرچی شد میدن ولی بقیه ش به عهده خود شخصه
      من دختر خاله دوستم پارسال رفته بود پردیس (نیشابور یا سبزوار درست یادم نیست!)، بهش تخفیف 70درصدی داده بودن. چیزایی هم که گفتم تو سایتا دیده بودم خودم تجربه نکردم قطعا ! برای 25% هم چیزی که خوندم نوشته بود 100%شو بنیاد شهید و امور ایثارگران میده! نمیدونم والا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها کمترین میزان شهریه ی مازاد دارو کمتر از 15 نیست؟یعنی سالی 30 تومن کمتر نیست؟خیلی برام مهمه لطفا اگر هست بگید.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

9. Top | #9
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali7474 نمایش پست ها
      سلام

اینو یه کانال زده بوده دیگه جزییاتشو خبر ندارم

#شهریه پردیس خودگردان/مازاد رشته های علوم پزشکی ۹۷-۹۸
      برای هر ترم تحصیلی :

#پزشکی: بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون
      #دندانپزشکی: بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون
      #داروسازی: بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون
      #پرستاری: بین ۶تا۸ میلیون
      #فیزیوتراپی: بین ۸ تا ۱۰ میلیون
      #بینایی سنجی: بین ۶تا۸ میلیون
      #مامایی: بین ۶ تا۸ میلیون
      #اتاق عمل،شنوایی سنجی، کار درمانی، هوشبری: بین ۶تا۸ میلیون

در كنار اين هزينه ها بايد مسكن و هزينه ي زندگي روزانه را در شهري كه قبول شدند هم تهيه كنند افرادي كه ميخوان استفاده كنند با ديد باز تري انتخاب كنند

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      بچه ها کمترین میزان شهریه ی مازاد دارو کمتر از 15 نیست؟یعنی سالی 30 تومن کمتر نیست؟خیلی برام مهمه لطفا اگر هست بگید.
      اگه امسال به روال پارسال باشه مازاد ازاد و پردیسای تیپ ۲و۳ ترمی ۱۱ونیم ۱۲ درمیادباید ازدانشگاهی که فکر میکنید قبول میشین بپرسین حتما

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من دختر خاله دوستم پارسال رفته بود پردیس (نیشابور یا سبزوار درست یادم نیست!)، بهش تخفیف 70درصدی داده بودن. چیزایی هم که گفتم تو سایتا دیده بودم خودم تجربه نکردم قطعا ! برای 25% هم چیزی که خوندم نوشته بود 100%شو بنیاد شهید و امور ایثارگران میده! نمیدونم والا
      منم هرچی خوندم ازاینا توهمین ایین نامه های خودشون بود که توسایتابود:/ فعلا که چپاول میکنندماهم بهرتماشای جهان امده ایم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      منم هرچی خوندم ازاینا توهمین ایین نامه های خودشون بود که توسایتابود:/ فعلا که چپاول میکنندماهم بهرتماشای جهان امده ایم
      مسئله اصلی اینه که کسی که با 25% هم نتونسته روزانه قبول بشه، فردا دکتر بشه مردم چه بلاهایی سرشون میاد :=| خدا بخیر کنه آینده این مملکت رو با پزشکای 2هزاریِ پولیِ پردیس‌وسهمیه‌ای !
      اینا کم بودن تقلبی هم اضافه شده : /

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مسئله اصلی اینه که کسی که با 25% هم نتونسته روزانه قبول بشه، فردا دکتر بشه مردم چه بلاهایی سرشون میاد :=| خدا بخیر کنه آینده این مملکت رو با پزشکای 2هزاریِ پولیِ پردیس‌وسهمیه‌ای !
      اینا کم بودن تقلبی هم اضافه شده : /
      میگم که بهرتماشای جهان امده ایم:/

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت
      رخت بربندم و تا ملک سلیمان بروم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      توی اصفهان رو من خبر دارم
      دکتری پزشکی دندون دارو 12 تومن بود ترمی
      کارشناسی ها 6/5

البته اینا مال 96-97 بود
      احتمالا افزایش 12-15 درصدی داره برای 97-98

خوابگاه هم باید پردیس خودگردان بگیرید
      دانشگاه خوابگاه نمیده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن