خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

...

..
      ویرایش توسط Amin6 : 03 آبان 1397 در ساعت 13:12

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Iq بخون من مهروماه داشتم برات درس جا نمیافته خیلی سبز الکی اسونه ولی درسنامه اش خوبه ای کیو درسنامه اش خلاصه است اما با تستا میخوام جلو برم امسال سر جمع میگن تخته سیاه هم خوبه چون هم درسنامه ی پری داره هم تستای عالی ولی خوب به نظرم بازم همون ایکیو روش وقت بذار نذار سختی سوالا مغلوبت کنه خوب بخون سعی هر سوالو شده تو ده دقیقه خودت حل کنی و به جواب برسی اونجاست که میفهمی تازه چقدر حل یک سوال جانانه ریاضی شیرینه عزیز.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      من که بالای 70 نزدم ولی با خیلی سبز و خط ویژه 63 رو زدم.پس حتما 70 هم میشه دیگ :/
      البته برای ریاضی خیلی هم وقت نمیزاشتم
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رياضي براي خيلي مبتدي چه فيلم و كتابي خوبه كه بشه كشيد بالا؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اصلا با ریاضی مهر و ماه نتونستم کار کنم.خیلی سبز کمکم کرد.فیزیک خیلی سلیقه ای هست هر کسی با یک کتاب راحته.این رو از همین انجمن متوجه شدم مثلا خودم از میکرو خیر ندیدم (مبتکران هم خیلی وقتم رو گرفت با وجود اصرار نویسنده مبنی بر یادگیری تشریحی اما جدا مناسب سال کنکور نبود نمیگم بد بود اما زیاده و بیراه گویی توی سال کنکور خودش عیب بزرگیه)
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      به نظرتون با مطالعه فقط و فقط و فقط رياضى مهروماه و چندبار مرور همين كتاب و كار كردن كل تست هاش
      ميشه به درصد بالاي ٧٠ در كنكور اميدوار بود؟؟ ( حالا اگر تست هاش كم اومد + رياضي سير تا پياز جامع )
      براي فيزيك چطور؟ فقط و فقط با ميكرو ميشه به اين درصد رسيد؟!
      اگر ميشه لطفا نحوه مطالعش رو براي يه پشت كنكوري در بازه هاي مختلف بگيد
      ممنون ميشم از كسايي كه با اين دوتا كتاب كار كردن و به اين درصد رسيدن راهنمايي كنن؛ يا ساير دوستان بر اساس تجربه
      اگرم پيشنهاد ديگه اي داريد بگين ممنون
      کتاب سلیقه ایه ولی هر کتاب جامعی داشته باشین کامل بخونینش با یه برنامه درست قطعا 70 به بالا میزنین . دوستم با مهروماه 78 زد منم همون درصدو با تخته سیاه . کتاب مهمه ولی نه اندازه ی روش خوندنش
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حقیقتش من بالا 70 نزدم (62 فک کنم دقیقش بود) این انجمن هم ماشاءالله پر از رتبه برتره که در مقابلشون من ... ولی میگم شاید حرفم به کار یه نفر بیاد
      در واقع وقت زیادی هم نزاشتم برای ریاضی، سر جلسه هم کلا 30 دقیقه موندم هندسه هم نخونده بودم که فک کنم نسبتا خوب زدم ...

ریاضی درسیه که معلم میتونه خیلی کمک بکنه برای اموزش اولیه ...یه جورایی باید یه شعور و فهم ریاضی رو پیدا کنید
      حقیقتا اصلا نمیدونم درسنامه خوب برای ریاضی هست یا نه چون اصلا چیز مناسبی پیدا نکردم

ریاضی یه بخش زیادیش هم به خلاقیته که با تست های متنوع و زیاد به وجود میاد
      علاوه بر اون حتما حتما از اول کار زمان دار بزنید چون خیلی خیلی مهمه ، عامل اصلی رتبه بد من همین اماده نبودن برای جلسه بود
      موج آزمون کتاب استانداردیه ، ایکیو کتاب قویه ولی ارزش کار کردن داره قطعا ، هرچند بعضی جاها زده تو حاشیه ولی در کل بنظرم بهترینه
      مهروماه درسنامش خیلی بده تست هاش معمولیه خیلی سبز تست هاش نسبتا سادست
      هر کتابی میتونه مفید باشه بستگی به خودتون داره که چطور از منابع بکشید
      کتابی مثل ابی کانون ده سال هم خوبه که چند دور تست های سراسری رو کار کنید ...

یه نکته مهم دیگه هم هست در درسی مثل ریاضی منظم کار کردن مهمه یعنی مثلا توی بازه های چند روزه حتما از مباحث مختلف تست بزنید حتی اگر تکراری باشه ، این کار تسلطتون رو فوق العاده میبره بالا هرچند یکم وقت گیره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dahi نمایش پست ها
      ۸۶ زدم تو اون تاپیک گذاشتم دگ .لینک زیر صفحه اول
      حرفه ای های (((( ریاضی )))) تجربی/درصد بالای 70 در کنکور سال 97
      این روش بود
      در مورد منابع هم توی پست های دیگه گفتم توی همین تاپیک.
      موفق باشید
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      محسن یه سوال دارم ولی ربطی به این تاپیک نداره
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      ۸۶ زدم تو اون تاپیک گذاشتم دگ .لینک زیر صفحه اول
      حرفه ای های (((( ریاضی )))) تجربی/درصد بالای 70 در کنکور سال 97
      این روش بود
      در مورد منابع هم توی پست های دیگه گفتم توی همین تاپیک.
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن