خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      پردیس فکرکنم دوتا شهریه میگیره ها
      یکی ثابت ک 20تا27میلیونه
      یکی هم متغیر ک اونم حول و حوش 20تومن میشه
      درطول سال البته
      بازم مطمئن نیستم اگه خواستی بری حتما تحقیق کن

درسته هم ثابت و هم متغیر میگیرن، ولی فکر میکنم مجموع ثابت و متغیر، ترمی9 تا 12 م تومن میشه (بسته به دانشگاه؛ نرخ 96؛ تهران گرون تره)

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      من فکر میکردم وقتی کنکور تموم شه راحت میشم
      کنکور تموم شد......دردم شد رتبه ......درصدام بد نبود حداقل میگفتم پزشکی یا داروی آزاد قبول میشم
      تا رتبه ها اومد........شدم ۳۴۴۵ منطقه ۲
      الان قبولیم رو هواس .....نمیدونم حتی پردیس و آزاد پزشکی میارم یا نه

خانوادم قبول دارن تقلب شده
      قبول دارن سهمیه ها ادغام شده
      قبول دارن درصدای من بجز فیزیک عالیه
      اما کارشون شده زخم زبون
      دوستام میگن رتبه ات که خوبه دردت چیه
      اما من از روز دادن رتبه فقط کارم شده گریه
      دهن باز میکنم حرف بزنم میگن میخوندی میشدی ۱۰۰ اون وقت میومدی در مورد شهر نظر میدادی
      من پارسال شدم ۹هزار

خسته شدم ازشون........کم مونده دق کنم
      من حتی دیگه یه درصدم ذوق ندارم انقد که تخریبم کردن

مگه گناه منه تقلب؟
      من ادغام کردم سهمیه هارو؟
      من خواستم اینجوری شه؟
      فقط تیکه و متلک بارم میکنن........خسته شدم
      بدتر میترسم چون قراره پردیس یا آزاد درس بخونم بعدا هی پول اینو بکوبن تو سرم و منت بذارن
      الانم هی دنبال اینم که مثلا مشهد قبول سم که خیلی دوره از ما و راحت باشم

1.
      اولا: 3445 نه، 3300 زیرگروه1 و 2300 زیرگروه 2 (اون 3445 هیچ ربطی به رتبه ت و انتخاب رشته نداره)
      ثانیا: منطقه ی 2 از لحاظ آوردن رتبه، سخت ترین منطقه ست(هر چند که توی قبولی جبران میشه و ظرفیتش زیادتره مثلا نسبت به منطقه 1) و تو اگه این تراز رو توی منطقه ی 1 داشتی، زیرگروه 1 و 2 ت، به ترتیب حدود 2000 و 1400 میشد.(و منطقه ی 3 هم عددی کمتر از این)؛ پس برای خانواده توضیح بده تعداد و سطح شرکت کننده های منطقه ی 2 و ارزش رتبه آوری توی این منطقه و اینکه منطقه 2 ای ها، با رتبه ی به ظاهر بالاتر، جاهای خیلی بهتری قبول میشن.
      ثالثا: همه ی حرفاتو قبول دارم، به غیر از بحث تقلب؛ نمیگم نبوده، میگم تاثیرگذار جدی نبوده، باید قبول کنیم که بچه ها سال به سال قوی تر میشن و تغییر رشته ای های مهندسی به تجربی هم که شاید بالغ بر چند ده هزار نفر بوده باشن، خیلی تاثیر داشتن.

2.
      تا الان فکر میکردم دختر قوی ای هستی و تونستی با اون مقداری که گفتی خوندی، یک رتبه ی عالی بیاری؛ ولی الان میگی "گریه؟!!!" ؛ اگه از الان به بعد، رویه تو عوض نکنی و شیرینی رتبه تو ندی و خوشحال نباشی، شاید من اشتباه میکردم که تو دختری قوی بودی (اما مطمینم که اشتباه نکردم)

3.
      خیلی ها الان آرزوشونه رتبه ی تورو داشته باشن، مخصوصا رتبه ی زیرگروه 2 ت رو (توی ناحیه ی خودت احتمال داروی روزانه داری، خوش به حالت).

4.
      وقتی میگی خانواده، من دقیقا نمیدونم کی مدنظرته؟

_ اگه منظورت پدر و مادرن: حتما دست و "پا" شون رو ببوس (جدی؛ جدا از قضیه ی کنکور واین بحث های پیش اومده؛ اثرات مادی و معنوی شگرف و شگفتی داره) و بگو ببخشید که من نتونستم رتبه ای که شما دوست دارین رو بیارم (بلدی تعارف تیکه پاره کنی دیگه) ولی بعدش قشنگ قضیه ی منطقه ی 2 رو توضیح بده و بگو خیلی ها آرزوشونه رتبه ی من رو بیارن. کلا سعی کن جبهه رو باهاشون از وادی تقابل و لج، به وادی دوستی و تبیین و استدلال تبدیل کنی(که خودتم چون دختری، احتمالا ریزه کاری هاشو بلدی، مثل همون بوسیدنشون، گرفتن هدیه براشون، استدلالایی که گفتم، رفتن آخر هفته بیرون از شهر باهاشون، علاوه بر اینکه با دو نفری شون با هم صحبت کردی، سعی کن تنهایی هم گیرشون بیاری و باهاشون صحبت کنی)

_ اگه منظورت هههههر کسی غیر از این دو موجود بهشتیه: حتی حرفاشون رو گوش هم نکن (چه برسه به اینکه از یک گوش بشنوی و از اون یکی بدی بیرون)

5. اگه اولویت دارو شد که فبها، و امید روزانه داری و "تمام" ایرانو بزن (روزانه ارزششو داره که هر جایی باشه، بری)
      ولی اگه اولویتت پزشکی شد، اولا دانشگاه آزاد خیلی بهتره از لحاظ هزینه؛ ثانیا حتما تا جایی که میشه شهر خودتو بزن تا از هزینه ی خوابگاه و رفت و آمد و ... راحت بشی(من دیروز داشتم هزینه ی خوابگاه های خودگردان رو چک میکردم، مثلا از سالی 900 دیدم توی یک دانشگاه تا سالی 3400 توی دانشگاهی دیگه)

6. اگه شهر خودت یا نزدیک به خودت قبول میشی، ابدا شهرهای دور نرو، تو وقتی دور باشی، خانواده دایم نگرانته و خودتم خیلی اذیت میشی.

در پناه حق
      ویرایش توسط jhasani : 17 مرداد 1397 در ساعت 19:51

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من فکر میکردم وقتی کنکور تموم شه راحت میشم
      کنکور تموم شد......دردم شد رتبه ......درصدام بد نبود حداقل میگفتم پزشکی یا داروی آزاد قبول میشم
      تا رتبه ها اومد........شدم ۳۴۴۵ منطقه ۲
      الان قبولیم رو هواس .....نمیدونم حتی پردیس و آزاد پزشکی میارم یا نه

خانوادم قبول دارن تقلب شده
      قبول دارن سهمیه ها ادغام شده
      قبول دارن درصدای من بجز فیزیک عالیه
      اما کارشون شده زخم زبون
      دوستام میگن رتبه ات که خوبه دردت چیه
      اما من از روز دادن رتبه فقط کارم شده گریه
      دهن باز میکنم حرف بزنم میگن میخوندی میشدی ۱۰۰ اون وقت میومدی در مورد شهر نظر میدادی
      من پارسال شدم ۹هزار

خسته شدم ازشون........کم مونده دق کنم
      من حتی دیگه یه درصدم ذوق ندارم انقد که تخریبم کردن

مگه گناه منه تقلب؟
      من ادغام کردم سهمیه هارو؟
      من خواستم اینجوری شه؟
      فقط تیکه و متلک بارم میکنن........خسته شدم
      انصافا اگه من رتبه شمارو داشتم تو اونجام عروسی بود صدها هزار داوطلب ارزوی رتبه شمارو دارن ایشاله قبولیتون تو ازاد وپردیس صددرصدره اگه هزینه هم واستون مشکله میتونید فیزیوتراپی برید که الان خیلی خاطرخواه داره وبعصی ها میگن از دارو هم بهتره
      اما به هیچ وجه به کنکور سال اینده یه ثانیه هم فکرنکنید

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      كامل دركت ميكنم

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zarax نمایش پست ها
      چه قدر بي نهايت حرفاتون حس خوب ميداد
      يه جورايي گره هاي تصميم گيري رو شل ميكرد و حتي باز
      مرسي از اين متنتون با اين كه براي من نبود ولي استفاده كردم، زيااد
      ممنونم از لطفتون

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن