خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

نظر فوق کارشناسی لاری‌جانی : سازمان سنجش را منحل کنید درست می‌شود!

صفحه نخست » سیاسی
      علی لاریحانی: اگر سازمان سنجش منحل شود مشکل کنکور هم حل می‌شود
      کد خبر: ۶۲۴۹۸۵
      تاریخ انتشار: ۱۷:۳۲ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - 05 August 2018

رئیس مجلس گفت: بنده یک بار هم گفتم اگر این سازمان سنجش را منحل کنید، مشکل حل خواهد شد. یعنی اوضاع درست می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی که هم اکنون در حال برگزاری است طی سخنانی اظهار داشت: در کمیسیون آموزش باید به بحث کنکور توجه و تأمل بیشتری داشته باشند.

وی افزود: در این حوزه متأسفانه کارآمدی را کاهش می‌دهیم. ما در این زمینه قانون هم گذاشته‌ایم و اگر شما نمایندگان بخواهید نظارت داشته باشید بر اساس این قانون می‌توانید این کار را انجام دهید، پس چرا این کار انجام نمی‌شود.

رئیس مجلس ادامه داد: باید این مسئله را هرچه سریعتر حل کرد و مشکلاتی که در پی کنکور وجود دارد مورد ارزیابی قرار دادم. بنده یک بار هم گفتم اگر این سازمان سنجش را منحل کنید، مشکل حل خواهد شد. یعنی اوضاع درست می‌شود.

لاریجانی همچنین تصریح کرد: من فکر می‌کنم سازمان سنجش اضطراراً این کار را انجام می‌دهد اما چرا واقعاً ما این موضوع را حل نمی‌کنیم،‌ قانون هم در این زمینه وجود دارد.

وی همچنین اضافه کرد: بنده خواهش می‌کنم در این کمیسیون روی این مسئله وقت بیشتری گذاشته شود و اگر در این دوره مشکل مربوط به کنکور حل شود کمک بلندمدت به کشور کردید.

رئیس مجلس بر همین اساس اضافه کرد: در مورد کمیسیون نکته‌ای گفته شد که آن را تقویت کنیم. هر پیشنهاد‌ی که در این زمینه داشته باشید آماده‌ام؛ چراکه واقعاً قوه عاقله مجلس می‌خواهد کار کند تماماً بر اساس تصمیمات کمیسیون است.

لاریجانی خاطرنشان کرد: در آیین‌نامه فعلی هم اصل را بر نظر کمیسیون گذاشته‌اند. البته شما آن را تغییر دادید ولی قبلاً بر این اساس بود.

وی ادامه داد:‌ما قبلاً هم گفتیم شما می‌توانید مشاورانی هم بگیرید البته اگر نیاز دارید، اما ترکیب شما از نظر افراد صاحب‌نظر ترکیب کاملی است، اما آنجا که نیاز است حتماً استفاده کنید.

رئیس مجلس همچنین خطاب به اعضای کمیسیون آموزش گفت: شما در کمیسیون آموزش می‌توانید از نیروهای با استعداد کمک بگیرید. مرکز پژوهش‌های مجلس هم از انجمن‌های علمی و دانشگاهی باید استفاده کند. بنده این را به دوستان در این مرکز گفته‌ام.

منبع : http://www.asriran.com/fa/news/62498...B4%D9%88%D8%AF

پینوشت : شب و روزگار خوش!
      ویرایش توسط saj8jad : 14 مرداد 1397 در ساعت 19:22 دلیل: + منبع

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نظرم فعلا مجلس باید منحل بشه
      کنکور عادلاترین ناعادله در ایرانه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محصول درجه 5 عراق
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      به نظرم فعلا مجلس باید منحل بشه
      کنکور عادلاترین ناعادله در ایرانه

مرزای مدیریت بحران دنیا رو یه تنه جابجا کرد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جناب نظرت چیه که کلا وقتش رسیده از بالا همه شما رو منحل کرد تا نه تنها مشکل کنکور بلکه تمام مشکلاتمان حل شود ؟!
      ویرایش توسط mehdi1900 : 14 مرداد 1397 در ساعت 20:43

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واااااااااااااااااااااای جون مادرت تو حرف نزن یجور میگه انگار الان همه داریم پورش سوار میشیم خونمون 1000 متره تنها مشکل باقی مونده کنکور که استاد میخواد حلش کنه برو کشکتو بساو به قول یه بنده خدایی اگه انقلاب نبود امسال شما الان باید گاو چرون میبودید البته بقرآن توهین به گاو چرونا من معذرت میخوام(البته توهین به خود گاوم هست)
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      رئیس مجلس وقتی نمی فهمه قانون حذف کنکور لغو شده علت بیکاری مشکلات کل کشور و.. را کنکور می داند ما چه توقعی می توانیم از وی داشته باشیم رئیس اینه وای به حال نماینده ها عقل ندارند بفهمن کنکور نباشه مشکلات 1000برابر می شه خدا عقلشون بده خدا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      واااااااااااااااااااااای جون مادرت تو حرف نزن یجور میگه انگار الان همه داریم پورش سوار میشیم خونمون 1000 متره تنها مشکل باقی مونده کنکور که استاد میخواد حلش کنه برو کشکتو بساو به قول یه بنده خدایی اگه انقلاب نبود امسال شما الان باید گاو چرون میبودید البته بقرآن توهین به گاو چرونا من معذرت میخوام(البته توهین به خود گاوم هست)
      اگر انقلاب نمیشد....

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      رئیس مجلس وقتی نمی فهمه قانون حذف کنکور لغو شده علت بیکاری مشکلات کل کشور و.. را کنکور می داند ما چه توقعی می توانیم از وی داشته باشیم رئیس اینه وای به حال نماینده ها عقل ندارند بفهمن کنکور نباشه مشکلات 1000برابر می شه خدا عقلشون بده خدا
      وقتی منطق رئیس قوه قانونگذاری کشور اینه باید عملا و علنا و رسما فاتحه کشور رو خوند

#منطق_خاک_بر_سری

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه خبر از حساب های بانکی بریتانیا علی
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      چه خبر از حساب های بانکی بریتانیا علی
      از این حرف ها به این خدمت گزاران بی چشم داشت ملت نزن چند صفر بی ارزش جلو حسابشون که این حرف ها رو نداره احتمالا اختلالات بانکی رخ داده چند صفر اضافه شده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن