خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مهندسی بهداشت حرفه ای شهید بهشتی تهران! آری یا خیر؟مسئله این است!

سلام.من 99.99 درصد مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران قبول میشم. میخواستم راجب این رشته بیشتر بدونم! آیا تهش کار داره ؟؟ درآمدش چقدره؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلیم عالی ،این حجم از پاسخگویی بی سابقست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. من دقیقا همین سوالو از دوستم که این رشته رو خونده پرسیدم. البته اون بهشتی نمیخوند. جوابشو براتون میذارم شاید کمکتون کنه:

ببین من الان علاقه ای به رشتم ندارم بخاطر همین نمیخوام ارشد شرکت کنم، رشته محیط دروسش هم مهندسیه هم در مورد روش تصفیه آب و فاضلابه ،باید علاقه داشته باشی تا موفق باشی تو رشتش، ولی تو بحث کاریش میتونی تو مراکز بهداشتی یا بیمارستان بازرس بشی این پرستیژش خوبه البته الان با این وضعیت کار واسه محیط ا م سخت پیدا میشه ،شغل محیط مردونست ولی فارغ التحصیل زن توش زیاده ، تو کار درگیری با مردم زیاد داری، حالا اونایی که ارشد میرن بخش تخصصی میرن مثلا تو شرکتایی که در ارتباط با بهداشت محیطه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      سلام. من دقیقا همین سوالو از دوستم که این رشته رو خونده پرسیدم. البته اون بهشتی نمیخوند. جوابشو براتون میذارم شاید کمکتون کنه:

ببین من الان علاقه ای به رشتم ندارم بخاطر همین نمیخوام ارشد شرکت کنم، رشته محیط دروسش هم مهندسیه هم در مورد روش تصفیه آب و فاضلابه ،باید علاقه داشته باشی تا موفق باشی تو رشتش، ولی تو بحث کاریش میتونی تو مراکز بهداشتی یا بیمارستان بازرس بشی این پرستیژش خوبه البته الان با این وضعیت کار واسه محیط ا م سخت پیدا میشه ،شغل محیط مردونست ولی فارغ التحصیل زن توش زیاده ، تو کار درگیری با مردم زیاد داری، حالا اونایی که ارشد میرن بخش تخصصی میرن مثلا تو شرکتایی که در ارتباط با بهداشت محیطه
      خب ممنون ولی اینی که شما نوشتید مربوط به مهندسی بهداشت محیط بود نه مهندسی بهداشت حرفه اس!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها

خب ممنون ولی اینی که شما نوشتید مربوط به مهندسی بهداشت محیط بود نه مهندسی بهداشت حرفه ای!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال منم هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن