خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 63 از 63
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      عاغا من یه چیزو راست و حسینی بگم اینجا...نه بهونه است نه برهانی برای کم کاری های خودم...حرفم با اون بزرگوارانی است که میفرمایند امنیت کنکور تامینه تامینه

تو حوزه ما یه بابایی جلوی ما نشسته بود سنش بالا بود نزدیکای 30 اینا...این از ثانیه 1 تا 1 ساعت بعد فقط نشسته بود به درودیوار نگاه میکرد...هم مداد داشت هم خودکار...
      بعد اجازه گرفت رفت دسشویی ..چند دقیقه بعد اومد بازم چند دقیقه نشست الکی چند بار سوالارو ورق زد بعد گفت یا علی ( توی دلش ) و شروع کرد به پر کردن پاسخنامه ...تمیز و شیک .
      من یه مدت بعد ازمون اینو جک کرده بودم و میخندیدیم بهش میگفتم بابا شمارو چه به کنکور طرف چیزی حالیش نیست اومده شانسی داره پر میکنه!
      بعد که قضیه تلگرام و داشتن کلید رو فهمیدم فکم خورد زمین... همه این داستانا داشتن خودکار. پر کردن سرعتی بدون توجه به سوالا و ... مثل پازل کنار هم نشست و فهمیدم کسی که داره الان به ما میخنده اونه ...
      نمیدونم کی هستی و کجایی ولی هرجا هستی بدون دعای خیر 1 میلیون کنکوری پشتته
      شایدم شانسی اومده بوده کنکور بده
      ما یکی از فامیلامون پارسال کنکور داد همین طور شانسی شد 150هزار منطقه 2 فک کنم.
      گفت همه رو شانسی زدم
      ویرایش توسط reyhanam : 16 مرداد 1397 در ساعت 01:46

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      ببین مگه نهایتا چند تا سوالو میتونه حفظ کنه اخه؟
      ببین مث اینکه زیاد فیلم ندیدی شایدم زیاد کتاب داستان نخوندی ..
      حکم خودکار اون وسط چیه ؟ ادمی که نه حساب میکنه نه حل میکنه خودکار برا چیشه؟خب پونزده بیستا رو هر دست بتونه بنویسه حله دیگه ...مراقب هارو هم که دیگه میدونین چه بزرگوارانی هستن .. بعدشم مشکل ما اینه میگن خب تقلب هست ولی در حدی نیست که مثلن بشه فلان کرد...بحث اصن سر تعداد نیست ...
      چرا خودمونو زدیم به نفهمی...
      اگه 2 تا سوالش هم بزنه تقلب محسوب میشه و حق خوری ..اگه تقلب بشه دیگه فرقی بین 150 هزارش با پزشکیش نداره

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

دوتا احتمال وجود داره
      جهش ژنتیکی
      تقلب
      تو حوزه ما یعنی ارومیه ازمون نیم ساعت دیر تر شروع شد ...به بهانه اینکه یه عده هنوز تو راهند
      همینطور سطحی نشید که فقط نیم ساعته .در نظر بگیرید چه برنامه های میتونن تو اون نیم ساعت اجرا کنند و اون یه عده خاص که ازمون نیم ساعت میکشند عقب کیان!!!
      حتی دفترچه خارج کشور رو که میدونید چقدر تشابه دارند هر سال هم دختره دو روز مونده به کنکور تو دستش داشت و گفته که کلی دبیر گرفته برا حل کردنش .
      و روش بزارید فروش سوالا تو تلگرام یا عکسایی که از سر جلسه تو همون ساعت اومد بیرون و .....
      رتبه من خیلی پرته . که یسری عاروق زن روشنفکری(جن ** ِ توجه ) دارم توجیه میکنم
      همین ادما میگند که تقلب همه ساله در میزان کم هست .اولا که کلا تو همچین امتحانی نباید باشه ثانیا کدوم سال اینقدر علنی سوال فروختن تو تلگرام ؟
      کدوم سال اینقدر علنی و با افتخار عکس اومد از سرجلسه کنکور ،کلید سوالای شیمی رو ساعت 10 گذاشتن تو کانال کدوم سال اینهمه بی نظمی بوده تو حوزه ها؟!
      اونم بدون برخورد .طرف دو تا قر داده ریختن گرفتنش (و ایضا گرفتن های سریع x شعر) براش شوک میسازند نمیشه واسه اینا هم این کار رو کنند؟!
      نمیتونند مجدد از اوناییکه نعره میزنه تقلبشون دفترچه هاشون رو چک کنند یا بلایی که سر رستگار رحمانی اوردن سرشون بیارند؟!
      بعد تو کنکوری که همه اوناییکه خوندن یا دبیرند یا مشاور کار بلد میگند سخت تر از پارسال بوده حداقل شده یکم چطور ممکنه میانگین افزایش درصد ها اینقدر بره بالا؟!
      هر سال میومد بالا درصدا ولی نه در این حد
      از طرفی این افزایش سطح بچه ها نباید تو ازمون های ازمایشی مشخص میشد ؟؟
      رتبه دانش اموز هایی که تقلب نکردنشون تو قلم چی عیانه و اعتبار سنجیشون اوکی و امسال رتبه های خوب اوردن رو دنبال کنید !!!
      به این افزایش درصد میرسید؟!

تعداد تقلب کننده ها رو همین 300 تا هم در نظر بگیریم علاوه بر اینکه همین تعداد رو میندازه عقب و بدبخت میکنه کنارش با بی ارزش کردن درصدا و بالطبع ترازی که میده روی همه تاثیر میزاره و تراز کل رو هم به کل از حالت نرمال خارج میکنه .اینطوره که همون طور که تو یه پست دیگهه برا کارنامه خودت گفتی دو تا کارناممه با درصد های تقریبا یکسان تفاوت عجیب غریب پیدا میکنند
      پ.ن:یه صحبتی هم اینجا داشتیم .که بنا به دلایلی بیخیال ادامه اش شدم @matrooke@
      http://forum.konkur.in/thread61960.html
      چرا من منشن شدم
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)