خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 63
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      هدفتو خوب نگرفتی عزیز دل عمو!
      یه نگاه ب پروفم بکن قطعا متوجه میشه من علوم انسانی هدفم پزشکی نیست!
      و به طور احتمال80درصد ب رشته هدفم میرسم
      پس این مثلا و به توهم خودت تیکه انداختا بنداز دور و با دید بزرگتر ب قضیه نگاه کن
      انشالله که به هر‌ چی که دوست داری میرسی

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      انشالله که به هر‌ چی که دوست داری میرسی
      همچنین و مخلص!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیج این پسرک و کی داره ؟ جالبه ببینم چجوری فکر کرد نماینده بچه هاس. دماغش چقد خوش فرم بود ولی :-))
      چقد ملت برای خودشون در نوشابه وا میکنن مدرس زیست شناسی کنکور...
      الکی یساعت وقت تلف کردن...
      ولی بچه ها یچیزی بگم... :-) پشت گوشی همتون شیرید اصطلاحا شاخ مجازی ولی اونجا وقتی بری جلو کسی که دمش به جاهای بالا وصله و از قضا خودتم کنکور دادی مطمنا نمیای داد و بیداد راه بندازی و قطعا رو انتن زنده ترس ورت میداره. چون اک یوقت خارج عرف حرف بزنی صداش همه جا در میاد از طرفی این مجری وراجم همش طرف خدایی رو میگرفت به نظرم ، هرچی پسرع میگفت سکه یه پولش میکردن...

به نظرم این کارا بی فایدس... شما یه درصد فکر کنید یه دانش اموز کنکوری رو انتن زنده بتونه به یه مسئول بقبولونه کارت اشتباه بوده و اون مسئولم قبول کنه تمام و کمال...

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هدفتو خوب نگرفتی عزیز دل عمو!
      یه نگاه ب پروفم بکن قطعا متوجه میشه من علوم انسانی هدفم پزشکی نیست!
      و به طور احتمال80درصد ب رشته هدفم میرسم
      پس این مثلا و به توهم خودت تیکه انداختا بنداز دور و با دید بزرگتر ب قضیه نگاه کن
      مگه به کسی که پزشکی میخونه فقط دکتر میگن ؟؟؟ این خیلی مهم است خخخخخخخ

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      پیج این پسرک و کی داره ؟ جالبه ببینم چجوری فکر کرد نماینده بچه هاس. دماغش چقد خوش فرم بود ولی :-))
      چقد ملت برای خودشون در نوشابه وا میکنن مدرس زیست شناسی کنکور...
      الکی یساعت وقت تلف کردن...
      ولی بچه ها یچیزی بگم... :-) پشت گوشی همتون شیرید اصطلاحا شاخ مجازی ولی اونجا وقتی بری جلو کسی که دمش به جاهای بالا وصله و از قضا خودتم کنکور دادی مطمنا نمیای داد و بیداد راه بندازی و قطعا رو انتن زنده ترس ورت میداره. چون اک یوقت خارج عرف حرف بزنی صداش همه جا در میاد از طرفی این مجری وراجم همش طرف خدایی رو میگرفت به نظرم ، هرچی پسرع میگفت سکه یه پولش میکردن...

به نظرم این کارا بی فایدس... شما یه درصد فکر کنید یه دانش اموز کنکوری رو انتن زنده بتونه به یه مسئول بقبولونه کارت اشتباه بوده و اون مسئولم قبول کنه تمام و کمال...
      چرا بی فایده ؟؟؟؟؟؟ یه دانش آموز باید با چند نفر که کار ودغدغه آموزش دارن نه کسی که برای بازار گرمی خودش بیاد برن برا مصاحبه حداقلش اینه که میگیم تلاشمونو کردیمو نشد

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اینهمه اختلاس ، دزدی ، احتکار ... یه نفر نیومد استعفا بده یا اصلا بصورت رسمی بیاد از مردم عذرخواهی کنه ...

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siyahi نمایش پست ها
      چرا بی فایده ؟؟؟؟؟؟ یه دانش آموز باید با چند نفر که کار ودغدغه آموزش دارن نه کسی که برای بازار گرمی خودش بیاد برن برا مصاحبه حداقلش اینه که میگیم تلاشمونو کردیمو نشد
      نمونه فردی که میگی کیه؟!
      مثلا هامون سبطیه که خودش طرف خداییه.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته در صدر این گندکاریا سهمیه ها است که در طی این2 سال بیشتر شده و یه کثافت کاری عظیم رو به بار اورده!!
      هر چند ظلم و ظالم پایدار نیستن! به قول یاس:
      ((خدا دیر گیره،ولی شیرگیره؛یه روزیم سر ستم زیر تیغ میره))
      عزیز این سهمیه ها پارسالم بدون هیچ دستکاری بوده بحث ما عجیب شدن رتبه های امساله
      بیاین یه ذره کم تر بهونه بیاریم و مسیول پذیر تر باشیم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چندین ساله دارم توی رسانه های خبری و تحلیلی و روزنامه های ورزشی کار می کنم. 19 سالمم بیشتر نیست قشنگ تو بطن ماجرای کنکور هستم. به ولله اگه من اونجا بودم نمیذاشتم خدایی نفس بکشه چه برسه به این که کنکوریا رو مسخره کنه و مناظره رو به حاشیه بکشونه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام الان این برنامه رو از اپارات دیدم
      واقعا این یارو کی بود اورده بودن به حساب خودشون این برنامه واسه ررسیدگی به اعتراضات کنکوریا بود ولی اون شلغمی که اورده بودن به نمایندگی از داوطلبا کلا 10 دقیقه هم صحبت نکرد همه جا حقمونو خوردن اینجا هم روش خود خدایی گفت سوالا قبل برگزاری کنکور لو نرفته ولی سرجلسه لو رفته من میگم یکی ساعت 10 سوالا رو بفرسته واسه تلگرام 4 5 نفر که هرکدومشون یه درسو جواب بدن و جوابا رو تا نهایت 11 واسش بفرستن خب حداقل هر درسو هم 70 بزنن و اینو به صورت کلید یا اصلا به این صورت که هر سوالا کلمه اول جوابو بفرستن واسه بقیه اونا هم گوشی با خودشون برده باشن سرجلسه (خیلی راحت میتونن ببرن حوزه ما اصلا نگشتن که ببینن طرف گوشی داره یا نه فقط گفتن هرکی گوشی اورده بیاره تحویل بده ) بعدبرن دستششویی کلیدا رو نگاه کنن بیان بزنن
      خود این موضوع چقدر میتونه اختلاف ایچاد کنه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینم بگم تو دلم نمونه
      آقای خدایی رییس سازمان سنجش تو که هنوز اطلاع نداری زیست 50 تا سواله میای میگی 55 سوال زیست تو دفترچه تخصصی رشته تجربی داریم از وکجا اینقدر مطمئن میای میگی تقلب فقط موردی بوده و فقط سرجلسه چند نفر از سوالا عکس گرفتن

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدایی کسی هست که برگشت به ما تو سنجش گفت شما هیچچچچچ حقی نداشتین با تلویزیون مصاحبه کنین
      شما فتنه گرین هیچی برای من بدتر از این نیست که توی ۲۰:۳۰پخش بشه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خدایی کسی هست که برگشت به ما تو سنجش گفت شما هیچچچچچ حقی نداشتین با تلویزیون مصاحبه کنین
      شما فتنه گرین هیچی برای من بدتر از این نیست که توی ۲۰:۳۰پخش بشه

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا اون یارو کی بود میخواست بیاد تو برنامه رشیدپور گفت وقت نداریم و .... بهانه آورد !
      طرف تو اینستا لایو گذاشته بوده که آقا میخام برم سازمان صدا سیما 2نفر وایستادن دم در نمیزارن برم : | چطور ممکنه همچین چیزی ؟!
      بعد اصن بحث عکس گرفتن و فرستادن نیست و حل کردن نیست ! کلید داشتن بعضیا ! از کجاشو نمیدونم ولی کسی که تو حوزه ما گرفتن داشته کلید میزده نه اینکه عکس بگیره!

یطوری میگفت "امکان نداره قبل جلسه سوالا لو رفته باشه" که انگار حفاظت اطلاعات c.i.a رو دارند ! جمع کن عموجان تو مذاکرات هسته همین 2سال پیش جاسوس پیدا کردن حیّ و حاضر تو جلسات بوده : / بعد برای کنکوری که هرسال داره آبکی تر میشه یکی نیست که بیاد همه افراد حفاظتی یک حوزه رو بخره

همین کانال زیر الان عکساشو میزارم، برید نگاه کنید رسما هم گفته که سوالارو میفروخته! هم بعدش گفته بعد از کنکور رتبه‌هارو تغییر میداده! الانم میگه صندلی عوض میکنه !!!!! عکساشو میزارم ببینید که بعد از برنامه دیروز همه اینهارو پاک کرده از کانالش و رسما گفته که تکذیب میکنم : / قشنگ مشخصه وصل بوده به یک جایی تو سازمان! از دیروز که تقلب های موردی رو قبول کردن، گفتن اینم ممکنه لو بره ، مدارکش رو پاک کردن

xyny0p6yoonp.png

r05avqgt1irl.png

omvdlw4zb93w.png

اصل پیام ها موجوده هرکی خواست بیاد بگیره نگین فتوشاپ و ....

شک نکنید تقلب پارسال و سالهای قبل‌هم بوده (همین موردی که گفت خدائی)، ولی امسال سازمان یافته بوده! خیلی هم یافته بوده -_- کاملا مشخصه و عین روز روشنه.

همین کانالی که گذاشتم، سوالارو 80 میلیون فروخته رشته تجربی. شما حساب کنید. 50 نفر هم که خریده باشن ازش (که قطعا بیشتر بودن! از طرفی فقط ایشون فروشنده نبوده!!!)، میشه 4 میلیارد!
      ایشون میاد به 20نفری که تو یک حوزه نقش اصلی رو داشتن، نفری 50 میلیون میده. میشه 1 میلیارد و میخردشون !!!! 3 میلیاردم تو جیبش !!! این بعنوان یک فروشنده واقعی که قبلا هم ادعا کرده بود امسال این خانم رتبه برتر تک رقمی رو ایشون سوالارو بعش داده !!!!! پس بدانید و آگاه باشید که امسال خیلی عظیم و گسترده بوده تقلب ها! این یک کاناله فقط !!!
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1toruc7ah9yu.png  

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من پارسال با تراز 7900 رتبه ی 8500 منطقه ی 3 رو آوردم اما امسال با درصدایی خیلی بهتر از سال قبل تراز8000 ورتبه 11500 آوردم سه حالت میتونیم فرض کنیم
      اول اینکه امسال به تعداد داوطلب ها اضافه شده و رقابت شدید تر شده خب در اینصورت باید تراز من کم تر از گذشته میشد اما برعکس کمی هم زیاد شده پس زیاد شدن داوطلب ها و شدید شدن رقابت تاثیر چندانی نداشته
      دوم اینکه امسال تقلب شده در اینصورت افرادی که تقلب کردن درصدای بالاتر و تراز بالاتری از من کسب کردن و این بار هم باید تراز من کم میشد اما کم نشده پس تقلب هم تاثیر خیلی زیادی نداشته
      سوم اینکه افراد دارای سهمیه به مناطق 1و2 و3 اضافه شدن .. همه مون اینو میدونیم که اکثر افرادی که سهمیه دارن توان علمی زیادی ندارن ودرصد و ترازکمتری کسب میکنن ( میدونم که میون سهمیه ای ها افرادی هستند از لحظ علمی خیلی خوبن و حتی بدون سهمیه میتونن رتبه ی خوبی بیارن لطفا این افراد ناراحت نشن من اکثریت رو گفتم) پس نه تنها نمیتونن باعث بشن که ترازم نسبت به قبل کم بشه بلکه باعث میشن که کمی افزایش پیدا کنه اما رو رتبه ام تاثیر منفی میزارن .
      به نظرم اضافه شدن سهمیه ای ها به مناطق بیشترین تاثیر رو داشته البته در این میان تقلب هم شده اما به خاطر سهمیه ای ها تاثیرش زیاد مشخص نیست
      پ.ن1:من فقط نظرمو گفتم اگه چیز اشتباهی گفتم بگین
      پ.ن2: لطفا اونایی که فکر میکنن همه توهم دارن جز خودشون نظرشون رو بذارن برا تاپیک دیگه
      ویرایش توسط Nerd_Girl : 15 مرداد 1397 در ساعت 17:50

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)