خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 132
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای کیو شیمی ( به نظرم خوب نبود فار و موج آزمون بهتر بودن ) - لقمه ژنتیک - فار زیست پیش دانشگاهی - قرابت معنایی هامون سبطی - فیزیک نشرالگو - زیست نانو ( غلط داشت نه زیاد ولی چون فراتر از کتاب گفته بود میترسیدم اشتباه بفهمم ) معجزه فیزیک -
      انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند . اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی .

برشی از کتاب شازده کوچولو- آنتوان دوسنت اگزوپری

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      زیست پیش خیلی سبز ..چون بر خلاف پایه اش به روز نشده و درسنامه هاش و تست هاش قدیمیه ...
      شما کدوم ویرایشش رو داشتین؟
      من زمستون گرفتمش. تازه دارم زیست میخونم. هنوز مونده به پیش برسم.. شاید این ویرایشی که دارم جدید شده باشه.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به طور کلی محصولات مهر و ماه
      خصوصا جمع بندی شیمی و با تاکید بیشتر جمع بندی فیزیک که واقعا افتضاح بود

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زبان فارسی مهرو ماه عالیه.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من برای لغت ادبیات از "لغت و معنی" خیلی سبز در طول سال استفاده میکردم و الکی وقتمو میگرفت و در نهایت نتونستم کامل بخونمش و در عوض دوبار واژه نامه اخر کتاب های درسی رو خوندم یبار قبل سنجش اول و بار دوم دوروز قبل کنکور و تونستم سه تا سوالش رو هم بزنم
      البته کتاب واژگان املا کلک معلم هم یه بخشی داره که واژه هارو طبقه بندی کرده اون رو هم یکبار خوندم

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khmohamad79 نمایش پست ها
      من برای لغت ادبیات از "لغت و معنی" خیلی سبز در طول سال استفاده میکردم و الکی وقتمو میگرفت و در نهایت نتونستم کامل بخونمش و در عوض دوبار واژه نامه اخر کتاب های درسی رو خوندم یبار قبل سنجش اول و بار دوم دوروز قبل کنکور و تونستم سه تا سوالش رو هم بزنم
      البته کتاب واژگان املا کلک معلم هم یه بخشی داره که واژه هارو طبقه بندی کرده اون رو هم یکبار خوندم
      7خوان رو میگی ؟ من گفتم خوبه گرفتم آخه خیلی جامع و خوبه ! منم برا امسال پشت کتاب رو خوندم .

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alibalapour نمایش پست ها
      سلام
      خط ویژه عربی-خط ویژه فیزیک پایه-معجزه فیزیک-آزمون شیمی خیلی سبز-نقره ای دیفرانسیل
      چرا؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      فیزیک....گاج و مبتکران
      ادبیات....جامع نشرالگو
      زبان.....مبتکران
      چرا؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      چرا؟
      فیزیک........برای پایه که خیلی سبز پایه یه سروگردن ازش بهتره واقعا
      برای پیش ،پیش۲ خوب کار نکرده یعنی چندان جالب نیس اما جایگزین مناسب پیدا نکردم براش
      فیزیک مبتکران پیش گرفتم......ایشون اومده بصرف اینکه فرمول نگه مثلا توی فصل۳و۴ پیش نمودارا بجای راه حلی که واقعا راحته و فرمول حفظی نی از راه خیلی طولانی رفته که بگه من با فرمولا کار ندارم
      یا اینکه چون نشون بده بلده فرمولارو گعته اما هی گفته توصیه نمیشود و پشتش بد گفته که حجم کتاب برده بالا و وقت آدمو میگیره

ادبیات جانع نشرالگووو......بنظرم اون ۵تا موضوعی بهترن یا جامع مهروماه....جامع گاج به تنهایی کافی نی.......جامع نشرالگو عملا نمیگم بدرد نمیخوره اما اولویت استفاده نیس اصلا...فقط تسته که موضوعی ها بهترن

زبان مبتکران......قسمت گرامر بنظر من جامع کیاسالار خیلی روونتر و بهتر گفته بود .....مبتکران اکثرا خوب بود اما بعضی گرامرارو انقد پیچونده بود که آدم طول میکشید بفهمه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط andrea1990 نمایش پست ها
      شما کدوم ویرایشش رو داشتین؟
      من زمستون گرفتمش. تازه دارم زیست میخونم. هنوز مونده به پیش برسم.. شاید این ویرایشی که دارم جدید شده باشه.
      سلام فرقی نداره..پیش های خیلی سبز دیگه اپدیت نمیشن..فقط هرسال سوالات کنکورو بهش میچسبونن...البته هنوزم تو اینکه یکی از بهترین کتبای بازاره شکی نیست ولی در مقایسه با زیست 1 و 2 ضعیفتره...
      از خریدنش پشیمون نیستم ولی اونجوری که فکر میکردم نبود ..
      ویرایش توسط SinaAhmadi : 15 مرداد 1397 در ساعت 13:54

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      7خوان رو میگی ؟ من گفتم خوبه گرفتم آخه خیلی جامع و خوبه ! منم برا امسال پشت کتاب رو خوندم .
      من میخواستم هر روز ازش بخونم و نتونستم درست توی برنامه قرارش بدم ولی اگر از الان بخواید میتونید بخونید ولی توصیه ام اینه هر 3 چار روز براش یه وقت مثلا یک ساعته قرار بدید
      در کل وقتتون رو برای چیزای دیگه بزارید در نهایت اگر نرسیدید هم پشت کتاب کافیه

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فاگوزیست نخرید اصلا..خوب نیس..من

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      up

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای نظام جدیدا میگم

که هرگز از کتاب های ادبیات نشر دریافت والگو استفاده نکنین با عرض معذرت چرتن فقط وفقط هفت خوان ها این رو طبق تجربه میگم پس استفاده کنین.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام جدیدیا اضلا ای کیو شیمی هم بدرد نمیخوره نخریدش که تستاش چرتو اسونه تستای ابی قلم چی ارزش بیشتری داره از ای کیو شیمی سال گذشته که زذمش فقط پایه بودولی کلا کتابه چرتیه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن