خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اعتراض ب قانون تاثیرمستقیم25درصدی معدل کتبی درکنکور 93

این جمله روح و روانمو صفایی اساسی داد:
      ""معاون وزير علوم درباره طرح سنجش پذيرش دانشجو که در مجلس مطرح است، گفت: آنچه در محلس تصويب شده اين است که در سال 93 سوابق تحصيلي 25 درصد تاثير مثبت داشته باشد.""

بله... تاثیر نمرات نهایی واسه کنکور 93 مثبتــــــــــــــــــه

با این حساب تاپیک بسته میشه،،، و با خیال راحت میتونیم واسه کنکور درس بخونیم

اعتراض معتراض هم منتفیه کلـــــــــــــــــــــــ ــــــــــن
      باتشکر از محسن و jean Reno عزیز که اطلاع رسانی کردن.

ایـــــــــــــــــــــــ ــــــــنم لیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــنک خبـــــــــــــــــــــــ ـــــــــرش
      http://www.kanoon.ir/Public/ShowDetails.aspx?art=w9GJ3Q+cOBwxidGHhdwcJw==
      ویرایش توسط Bahram_maleki : 06 شهریور 1392 در ساعت 18:18

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز دقت کن که همگی یک امتحان نهایی واحد و مساوی میدن...ربطی به غیرانتفاعی بودن نداره

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      مصححش که فرق داره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منظور اینه که >>اگه جنابعالی با خودت کتاب یا جزو هم سر جلسه ببری، اگه احیانن ببینن ، ازت نمیگیرن و با خودکار خط قرمز رو برگت نمیزنن و صورت جلسه نمیکنن.
      من خودم پارسال تابستون، بعد از فارغلی از پیش دانشگاهی، واسه گرفتن معافیت تحصیلی یکی از مدارس غیر انتفاعی ثبت نام کردم و واسه امتحانات یه خورده هم استرس نداشتم!!
      ویرایش توسط Bahram_maleki : 04 شهریور 1392 در ساعت 20:38

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقایون بنظرم به جای این افکار بهتره درستونو بخونید

مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام .

مگه نگفتن که رییس سازمان سنجش اومده گفته که تاثیر برا 93 مثبته ... دروغ بود ؟
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      از این حرفا زیاد میزنن!!!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب فرق تاثیر مثبت با تاثیر مستقیم چیه ؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا 95 نمایش پست ها
      خب فرق تاثیر مثبت با تاثیر مستقیم چیه ؟
      تاثیر مثبت یعنی دو بار نمره و رتبه کنکور محاسبه میشه (یک بار با تاثیر معدل و یک بار بدون تاثیر معدل) و بعد،هر کدوم که بهتر بود،ملاک قرار می گیره.
      در تاثیر مستقیم نمره فقط با تاثیر معدل محاسبه می شه و همون ملاک قرار می گیره.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      دوست عزیز دقت کن که همگی یک امتحان نهایی واحد و مساوی میدن...ربطی به غیرانتفاعی بودن نداره

دوست عزیز در پاسسخ باید بهت بگم که یکی از همکلاسی های من سال سوم به معلممون پول داد که مصحح هست اونم چه درسی زیست شناسی! نمرشو بیست داد من خودم شاهد هستم.حالا میگی چجوری ؟ کاری نداره که رمز گذاشته بود تو ورقه معلمه هم همه کاره ی حوزه بوده.
      بچه ها دقت کنید که اینجا ایرانه واز این بیشتر نباید از مسئولین انتظار داشته باشیم.اینجا هیچی درست نیست.قول میدم درسمو بخونم یه کاره ای بشم انتقام این فشار هایی که کشیدم رو از مسئولین بگیرم!!!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram_maleki نمایش پست ها
      سلام حتما از تاثیر 25درصدی معدل برا کنکور 93 خبر دارین و به ظلم وجفایی که مسئولین در حق ما کردن واقفین.
      یکی نیس بگه این مدارس غیر انتفایی که پول میگیرن 20 میدن!با این قانون شما همه ی دانش آموزاشون بلا استثنا دکتر
      مهندس میشن.
      یکی نیس بهشون بگه: بین اون کسی که سال 84 به قبل دیپلم گرفته و میاد کنکور میده ، با اونی که 84 تا 92 دیپلم گرفته و میاد کنکور میده>>زمین تا آسمون تفاوت هست،،، یکی معدل 25درصد تاثیر مستقیم داره واسش ،یکی هیچ تاثیری واسش نداره >>> ده آخه این عدالته...
      وضعیت حوزه های امتحان نهایی هم که نگم بهتره> تو حوزه امتحانی ما مث چی تقلب می شد!(متسفانه جای من بد بود ،درست جولو دوربین مراقبتی بودم از دورو بریامم کسی نبود باهم جواب بدیم
      )
      تازه تکلیف امثال من که پشت کنکور هستن و روحشون خبر نداشته که تاثیر قراره بجا مثبت، مستقیم بشه>>>بماند.
      خلاصه که خودتون واقفین چه جفایی دارن در حق ما کنکوری هایی می کنن که به هر دلیلی معدل کتبی کمی داریم.
      قصدم از زدن این تاپیک این بود که یه وبلاگ رو بهتون معرفی کنم که بنده امروز ساختمش...تو این وبلاگ قراره که ،ایشالا همه کنکوری ها جمع بشن و اعتراضشون رو به شکل یک طومار به گوش مسوولین برسونن. تا که ایشالا با کمک هم این قانون رو به وضع قبلیش برسونیم.
      همه میتونن تو نوشتن مطالب این وبلاگ سهم داشته باشن.
      هرچی که تعداد اعضای طومار بیشتر باشه ایشالا قدرتمونم واسه عوض کردن این قانون ظالمانه بیشتر میشه.

بچه ها سنگ تموم بزارین ،تنها راهی بود که به نظرم میرسید.
      شما هم نظراتتون رو در باره این کار بگین
      .

اعتراض ب قانون تاثیر 25درصدی در کنکور

اعتراض ب قانون تاثیر 25درصدی در کنکور

باهات موافقم اما بشین با تمام قدرت درستو بخون انتقام بگیر!!!!!!!!!!!!!!!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      عاغا بزار یه اعترافی بکنم من خودم سر امتحان نهایی به بچه های کلاس میرسوندم حوزه مدرسه خودمون بود
      مراقبا هم بیشترشون از مدرسه خودمون بودن بقیه هم که بوق بوق بودن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      آقا جان چه انتظاری داری ؟
      کشور جهان سومیم دیگه
      فرقمون با افغانستان و پاکستان فقط تو چاه های نفتمونه !!

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ما که خوندیم معدلمون بالا 18 شد . تاثیر گذاشته بشه واسه کسایی که تست خوب نمیزنن بهتره

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن