خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation بی‌عدالتی موج می‌زند؛افزایش حداقل تراز قبولی ایثارگران تصویب نشد

در ابتدا با لابی نمایندگان ایثارگر قرار بود بررسی قانون 2 ماه مسکوت بماند.جعفرزاده ایمن آبادی نماینده ایثارگر مجلس بررسی این قانون را باعث مشوش شدن ذهن دانش آموزان دانست!نمایندگان با مسکوت ماندن قانون مخالفت کردند
      نماینده مخالف(صباغیان-نماینده ابرکوه بافق مهریز بهاباد و خاتم):قانون ابهام دارد ایا این دو سهمیه ادغام شده اند یا چیز دیگر؟ایا افزایش تراز فقط برای سهمیه 25 درصد است؟این دو نکته باید روشن تر شوند(هیئت رئیسه ایراد صباغیان را وارد دانست.5 درصد چگونه 30 درصد میشود؟)
      نماینده موافق(محمودی شاه نشین-نماینده شهریار):این قانون نگرانی کاهش سطح علمی کشور را برطرف می کند-خواستار اصلاح جملات و ابهامات هستم
      خدایی رئیس سازمان سنجش نماینده دولت در مجلس:
      این اصلاحیه به خاطر کاهش مشکلات سال قبل است
      ایثارگران 8 درصد کل داوطلبان هستند اما در دوره روزانه 16 درصد از صندلی ها را مال خود کرده اند مثلا در دانشگاه تهران 26 درصد صندلی ها را برای خود کرده اند.این باعث شده به داوطلبان مناطق ظلم شود.
      اختلاف رتبه ها بسیار زیاد است این قانون حتما باید اصلاح شود.
      مردم علیه ایثارگران شده اند چون قانون های غیرکارشناسی تصویب میکنید.
      این 85 درصد حداقل اصلاحی هست که می توانید بکنید.
      سال گذشته مشکلات جدی برای سازمان سنجش ایجاد شد
      اگر قانون را اصلاح نکنید در شهریور ماه هم کشور ملتهب می شود هم به داوطلبان ازاد ظلم کرده اید خواهشا به این قانون رای بدهید
      نماینده کمیسیون اموزش:تقاضا رای دادن به این قانون را داریم
      تصویب نشد(نیاز به دو سوم رای داشت)
      ادغام تمام جانبازان با هر درصد جانبازی در ذیل قانون 25 درصد هم رای نیاورد.

منبع؛ کنکور۱۰۰
      ویرایش توسط mehdi1900 : 14 مرداد 1397 در ساعت 17:02

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مجلس مثلا مردمی بارها ثابت کرده فقط در جهت منافع ژن‌های پلشت قانونگزاری می‌کنه.
      البته مقصر خودم ما هستیم. اگر سال گذشته کنکوری‌ها با هم هماهنگ میشدن و اعتراضاتشون رو گسترده‌تر انجام می‌دادن، الان این نماینده‌های پلشت جرأت مخالفت با اکثریت مردم نداشتن!
      از ماست که برماست.
      ویرایش توسط mehdi1900 : 14 مرداد 1397 در ساعت 12:56

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      -_______-
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه طوری به نماینده ها اعتراض دارین انگار مردم یه کشور دیگه انتخابشون کردن!

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_REZA نمایش پست ها
      سال دیگه بالای 50 درصد اینا دوباره تو مجلسن. ببخشید ولی مملکت احمقی داریم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_REZA نمایش پست ها
      مردم یه کشور دیگه انتخاب نکردن منتها وقتی موقع انتخابات میان نامزدهای غیرخودی رو رد صلاحیت میکنن و فقط کسایی تایید صلاحیت میشن که همیشه مطیع اون بالایی ها باشن، نمیشه انتظار داشت قانونی به نفع مردم تصویب کنن،

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      سال دیگه بالای 50 درصد اینا دوباره تو مجلسن. ببخشید ولی مملکت احمقی داریم.
      دیروز که میگفتی مطمئنی تراز رای میاره
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      اقا ایمان داشته باشید که هیچوقت آبی از اینا واسه ما گرم نمیشه....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_reza نمایش پست ها
      جمله ای از رمان سیاسی قلعه حیوانات:
      حیوانات نمی توانستند برای خود تصمیم بگیرند اما یاد گرفته بودند که رای بدهند!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لعنت بر دستی که بخواد در انتخابات اسم شخصی رو بنویسه
      یا عدم شرکت
      یا رای سفید

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.y نمایش پست ها
      لعنت بر دستی که بخواد در انتخابات اسم شخصی رو بنویسه
      یا عدم شرکت
      یا رای سفید
      رای سفید هم دقیقا چیزیه که اونا میخوان. هم میگن مردم پرشور شرکت کردن. هم امکان تقلب به نفع یه نماینده خاص بالا میره.

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو جلسه امروز مجلس اول طرح تراز 85% رو شد بعدشم ادغام رد شد ادامه جلسه رفت واسه سه شنبه با این تفاسیر واسه کنکور 97 سهمیه هیچ تغییری نمیکنه و سه شنبه ادامه ی طرح ها بررسی میشه و هر کدومش تصویب شه واسه کنکور 98 اجرایی میشه
      طرحایی که سه شنبه بررسی میشه : طرح دو اولویتی و سه اولویتی و تراز 75%
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      رای سفید هم دقیقا چیزیه که اونا میخوان. هم میگن مردم پرشور شرکت کردن. هم امکان تقلب به نفع یه نماینده خاص بالا میره.
      اونو واسه خودم نگفتم
      من که اصن شرکت نمیکنم
      ولی اگه کسی سر ترس و واهمه میخواد شرکت کنه لاقل رای باطله بده
      اسم وحید امیری رو بنویسید
      ویرایش توسط hossein.y : 14 مرداد 1397 در ساعت 13:16

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      تو جلسه امروز مجلس اول طرح تراز 85% رو شد بعدشم ادغام رد شد ادامه جلسه رفت واسه سه شنبه با این تفاسیر واسه کنکور 97 سهمیه هیچ تغییری نمیکنه و سه شنبه ادامه ی طرح ها بررسی میشه و هر کدومش تصویب شه واسه کنکور 98 اجرایی میشه
      طرحایی که سه شنبه بررسی میشه : طرح دو اولویتی و سه اولویتی و تراز 75%
      امسال که همه چی افتضاح درافتضاح شده لااقل به سال بعد برسه.تنهاکاری که مامیتونیم بکنیم اینه که تودانشگاه همیشه به روشون بیاریم باچه رتبه هایی کنارمادارن درس میخونند...

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از ما که گذشت و کنکورو رد کردیم رفت!
      ولی ای کاش نسل جلوتر از ما یه جو غیرت بیشتر از ما داشته باشن و یه بار جرئت کن جمع شن جلوی سنجش و اعتراض کنن و کوتاه نیان!
      البته این حرف و این کار برا مغزای محدود ما خنده داره!
      و با همین رویه سالهاست که حقمونو تو کنکور خوردن و یه عده احمق پیدا شدن که با مغلطه اینکه به درک به شما ظلم میشه؛شما باس بیشتر تلاش کنید و خودتونو با ظلم تطبیق بدین سعی کردن ما رو فریب بدن!
      حضرات مفت خور سهمیه ای هم سعی داشتن برای راضی کردن وجدان ناراحت خودشون مظلوم نمایی کنن و از این راه ما رو فریب بدن!
      ولی نفسای اخرشونه

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن