خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 69
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran123 نمایش پست ها
      کم نمیخاستن بکنن که حدنصاب ترازو میخاستن ببرن بالا
      امکان نداره اینکارو کنن دادا
      همینکه نبردن پایین تر خیلیه
      الان ناجا نصف اپشناشو برا اسخدام برداشته.ینی کودنم باشی میگیرنت
      حتی سپاه و اینا
      خیلی وضعیت داغونه.فقط دنبال نیرو ان الان
      بعد نمیان با کم کردن رتبه و اینا روحیه اونارو کم کنن
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      اولن باید یه چیز رو بدونی و اونم اینه هرکی رفته به خاطر وطنش و ناموسش رفته منتی بر سر دیگرانم نداره...
      در ثانی پدر شما تاج سر ..باید تا اخر عمر بهش رسیدگی بشه و از تمام امکانات عاغا اصن بهره ببره...ولی به تو چه ربطی داره؟من بابام رفته جبهه چه ربطی به ورود به دانشگاه داره اخه ؟؟؟؟؟
      کشورایی مثل المان و بریتانیا و غیره هنوز از دوران جنگ جهانی دوم جانبازو نمیدونم همه جور بازمونده دارن...به نظرت بچ ههاشون پشمکی میرن دانشگاه؟
      خب اون موقع که 16 سالش بود تو چه جهنمی بودی ؟تو چرا باید از پدرت استفاده کنی؟ژن خوب همینه دیگه
      داداش گل شما حرفت درست پدر من رفته جنگ ولی من نه
      ولی خودت رو جای من بزار اگه میتونستی از سهمیه استفاده کنی(حالا هر چند من که سهمیم زیاد تاثیری نداره تو قبولیم)استفاده نمیکردی؟امیدوارم واقعا راست بگی
      پس مشکل از من و سهمیه دارا نیست از کشورمونه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی خودت رو جای من بزار اگه میتونستی از سهمیه استفاده کنی(حالا هر چند من که سهمیم زیاد تاثیری نداره تو قبولیم)استفاده نمیکردی؟امیدوارم واقعا راست بگی
      ینی واقعن با این سوالت به عمق فاجعه پی بردم....بیخیال داداش انتظار زیادی از شما نیست

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ینی واقعن با این سوالت به عمق فاجعه پی بردم....بیخیال داداش انتظار زیادی از شما نیست
      اره به عمق فاجعه پی بردی چون جوابی براش نداری

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      نماينده هاي كثيف بي شرف
      اين افزايش تراز واقعا به معني واقعي كلمه برقراري عدالت بود
      رييس سازمان سنجش هم اومد گفت اقا حقي از اينا ضايع نميشه سهميشون كم نميشه فقط يخورده بايد به خودشون فشار بيارن درس بخونن
      با اين وجود نماينده هاي بي وجود باز هم به عدالت راي ندادن
      تو اين نظام ؛ تو جمهوري اسلامي كلمه عدالت يه كلمه ناشناخته هست! از راسش بگير تا اين جوجه هاي مجلسي! اين نظام راسش دست يه عده فك و فاميله كه مثه زالو از امكانات ملت ميخورن! خاك بر سرتون كه روز به روز كثيف بودن و نالايق بودن حكومت رو عيان ميكنين! وقتي مجلسي ها اينجوري عدالت رو زير پا ميزارن انتظاري از راس نظام هم انتظاري نيست!!!!
      دقیقا

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعن آدم تواین مملکت شاخ درمیاره این همه ظلم وبی عدالتی لامصبابخاطرسطح علمی کشورحداقل ترازایثارگران رو۸۵درصدش کنین

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز ایثارگری بهتر نیست به جای این حرفا بری به رویاهای تحقق یافتت توی دانشگاه های تاپ ایران فکر کنی؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره به عمق فاجعه پی بردی چون جوابی براش نداری
      اره واقعن جوابی ندارم...مشکل از کشورمونه که به چن تا مث تو انقدر میدون دادن که از جهان سوم رفتیم هان 67ام ...مشکل از کشورمونه که از کوچیگترین ادارش بگیر تا بهترین دانشگاش تا مجلس تا هرکوفت و زهرمارش باید اقازاده باشی تا بتونی یه **** بشی..
      مشکل از کورمونه که شایسته سالاری نیست...رزمنده و بچه شهید و ریش بسیج سالاریه ..
      میدونم داداش کاملن درکت میکنم...
      خ ب شما اخرش میشی مثل اون دکتری که واسه پول بخیه رو از بدن بچه میکشه بیرون...بالاخره جامعه همه جورشو نیاز داره

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همه میزنن سهمیه رو آخرش چون آدم از بقیه ی سهمیه دارا جا میمونه.
      بدترین حالتش اینه که پدرت واقعا جانباز باشه ولی اونموقع نرفته درصد ایناشو بگیره و حالا همه رفتن دانشگاه به راحتی و همون سال اول ولی تو موندی.
      + اینکه بعضی از جانبازا درصد هایی که گرفتن دقیقا درست نیس

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prdsarj نمایش پست ها
      همه میزنن سهمیه رو آخرش چون آدم از بقیه ی سهمیه دارا جا میمونه.
      بدترین حالتش اینه که پدرت واقعا جانباز باشه ولی اونموقع نرفته درصد ایناشو بگیره و حالا همه رفتن دانشگاه به راحتی و همون سال اول ولی تو موندی.
      + اینکه بعضی از جانبازا درصد هایی که گرفتن دقیقا درست نیس
      یکیو میشناسم از منم سالم تره 50 درصد جانبازی داره

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکیو میشناسم از منم سالم تره 50 درصد جانبازی داره
      تازه من یه دوستایی دارم باباشون 8 سال جنگ بوده ولی جانباز نشده بعد بهشون همین سهمیه دوهزاریه 5 درصدی رو دادن
      درحالی که اونی که 8 سال بوده هیچ فرقی با جانباز نداره از نظر من

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره واقعن جوابی ندارم...مشکل از کشورمونه که به چن تا مث تو انقدر میدون دادن که از جهان سوم رفتیم هان 67ام ...مشکل از کشورمونه که از کوچیگترین ادارش بگیر تا بهترین دانشگاش تا مجلس تا هرکوفت و زهرمارش باید اقازاده باشی تا بتونی یه **** بشی..
      خ ب شما اخرش میشی مثل اون دکتری که واسه پول بخیه رو از بدن بچه میکشه بیرون...بالاخره جامعه همه جورشو نیاز داره
      من دکتر نمیشم حاجی شما میشی

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میدونی کدوم دکتر اونطوری میشه؟
      اون دکتری که با عشق به رشته ش دانشگاه نرفته. (مثه اکثر بچه های الان) همه میخوان برن پزشکی دندون و ... اما حتی کوچیک ترین علاقه ای بهش ندارن
      ممکنه سهمیه داشته ممکن هم هست نداشته
      ولی بزرگترین فاجعه اینه که توی این مملکت حق انتخابه رشته ای که علاقه داریم رو نداریم چون فردا با هر رشته ای گشنه میمونیم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prdsarj نمایش پست ها
      تازه من یه دوستایی دارم باباشون 8 سال جنگ بوده ولی جانباز نشده بعد بهشون همین سهمیه دوهزاریه 5 درصدی رو دادن
      درحالی که اونی که 8 سال بوده هیچ فرقی با جانباز نداره از نظر من
      اره حتما یه برتری داشته که جانباز نشده دیگه
      تازه بابام میگفت تو جنگ بعضیا به خوشون تیر میزدن انگشتشونو قطع میکردن

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کشور از مردمش تشکیل شده پس اگه هر کسی بخواد به این بهانه از امکاناتی که حقش نیست استفاده بکنه اینجوری متجاوزه حق داره تجاوز کنه چون نتونسته زن بگیره زنجانی حق داره دزدی کنه چون کلی پول جلو دستش بوده و ... پدر شما هم بیان برای ۵ درصد جانبازیش ماهی ۵۰ میلیون بریزن به حسابش اگه کسی اعتراض کرد خودم دهنشو گل میگیرم اما کسی حق نداره تو یه رقابت علمی که این همه شرکت کننده با انواع و اقسام شرایط زندگی داره سهمیه بذاره چه سهمیه ایثارگر چه هیئت علمی چه بسیجی چه هر سهمیه ای شماربرو فکر کن چرا برای راحتی زندگی شما پول بهتون نمیدن اما سهمیه کنکور میدن چون پولو از جیب خودشون باید بدن صندلی کنکورو از مخ بچه های مردم اگرم شما فحش میخوری همونا باعث شدن که فحش بخوری وگرنه مردم با هم پدر کشتگی ندارن والسلام

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن