خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Unhappy سوال مهم در مورد معافیت تحصیلی برای کنکور 98

دوستان من 98 برای بار دوم کنکور میدم ایا لازمه که پیام نور ثبت نام کنم ؟ من متولد 79 هستم و معافیت تحصیلی رو هم گرفتم از پلیس بعلاوه 10 و بردم مدرسه رو برگه معافیت نوشته شده بود تا اخر شهریور وقت داریم برای پاس کردن پیش دانشگاهی الان من شهریور دو تا تجدید دارم اونارو پر کنم برای کنور 98 مشکل پیش نمیاد که ؟ولازم نیست برم پیام نور؟
      سوال دیگم اینه که انتخاب رشته اجباریه؟
      ویرایش توسط pezeshkitehran : 14 مرداد 1397 در ساعت 13:37

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بله باید نیم سال اول یا دوم در دانشگاهی غیر روزانه ثبت نام کنی چون معافیت تحصیلی max تا 20 سالگی است ضمنا فقط1 بار می توانی در دانشگاه انصراف دهی حتما ثبت نام کن سوال دوم پیام نور هم انتخاب رشته هم حظوری داوطلب می پذیره البته اولویت با انتخاب رشته کنندگان است دو تا درسم تموم کن چون براساس سوابق تحصیلی داوطلب می گیرند
      ویرایش توسط ali.asghar : 14 مرداد 1397 در ساعت 12:39

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      بله باید نیم سال اول یا دوم در دانشگاهی غیر روزانه ثبت نام کنی چون معافیت تحصیلی max تا 20 سالگی است ضمنا فقط1 بار می توانی در دانشگاه انصراف دهی حتما ثبت نام کن سوال دوم پیام نور هم انتخاب رشته هم حظوری داوطلب می پذیره البته اولویت با انتخاب رشته کنندگان است دو تا درسم تموم کن چون براساس سوابق تحصیلی داوطلب می گیرند
      خب الان من که 20 سالم نیست 18 سالم توضیحاتتم انقد گنگ بود نفهمیدم والا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به شما گفتن حداکثر مهلت معرفی برای نظام وظیفه اردیبهشت 98 است پس شما باید قبل از این تاریخ وارد دانشگاه شی که می شه مهر یا بهمن 97 جایی مبهم بود بگو

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      به شما گفتن حداکثر مهلت معرفی برای نظام وظیفه اردیبهشت 98 است پس شما باید قبل از این تاریخ وارد دانشگاه شی که می شه مهر یا بهمن 97 جایی مبهم بود بگو
      داداش شرمنده نوشتن اخرین فرصت قبولی در پیش دانشگاهی اول مهر 97 هستش و من تا اون موقع فارغ التحصیل میشم و کنکور 97 هم اولین کنکورم بود سنمم 18 ساله
      از مهر 97 تا مهر 98 هم یکسال فرصت دوباره هست ینی باید قبل مهر 98 وارد دانشگاه بشم ؟یا پیام نور ثبت نام کنم؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دوساله پیام نور شهرمان هستم میتونم درکنکور98شرکت کنم و ازلحاظ سربازی مشکلی پیش نمیاد وکی باید انصراف بدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      داداش شرمنده نوشتن اخرین فرصت قبولی در پیش دانشگاهی اول مهر 97 هستش و من تا اون موقع فارغ التحصیل میشم و کنکور 97 هم اولین کنکورم بود سنمم 18 ساله
      از مهر 97 تا مهر 98 هم یکسال فرصت دوباره هست ینی باید قبل مهر 98 وارد دانشگاه بشم ؟یا پیام نور ثبت نام کنم؟
      اگر سن شما قبل از فارغ از تحصیلی به 18 سال رسیده بله می توانید تا6/31 سال بعد مهلت معرفی داشته با شید اما من در مورد حد زمان اعلام کردن برای قبولی در پیش مشکوکم برای خاطر جمعی برو نظام وظیفه حد زمان معرفی ات را مطمئن شو /بابت اردیبهشت گفتن من یعنی اشتبا هم ببخشید جواب تاپیک دیگری رااینجا گفتم موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza12 نمایش پست ها
      سلام من دوساله پیام نور شهرمان هستم میتونم درکنکور98شرکت کنم و ازلحاظ سربازی مشکلی پیش نمیاد وکی باید انصراف بدم
      معمولا برای کارشناسی 4سال معافیت تحصیلی در نظر میگیرند البته تبصره هایی مثل واحد پاس شده و... دارد برو دانشگاه ببین تاکی معافیت داری در مورد انصراف هم بعد از این که از قبولیت مطمئن شدی انصراف بده فقط برای روزانه مهلت انصرافی است ولی برای غیر روزانه نه هر وقت خواستی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن