خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 88
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

شروع دوباره با روحیه داغون

سلام بچه ها.خوبین؟این چه سوالیه من می پرسم معلومه که خوب نیستین وقتی قراره پشت کنکور بمونین.اوناییم که رفتن خوشا به حالشون.
      اونایی که پشت کنکورن لطفا بگین چطور میتونین دوباره برین سر کتابایی که چندین و چند بار خوندین.من خودم به شخصه حالم بد میشه یادداشتامو که میبینم،تستایی که علامت زدم برای مرور،جاهایی که واسه خودم مهم و مهم تر خط کشیدم با رنگای مختلف و ...
      هر چی با خودم کلنجار میرم که برم سرش بشینم نمی تونم.تو رو خدا نیاین بگین پس بی خیال شو و اینا.واقعا نمییییی تونم بی خیالش بشم.
      کسایی که پشت کنکور بودن و موفق شدن بگن چه جوری با این حس تکررررار کنار اومدن.
      چهار هزار تا فیلم انگیزشی و جمله ی فلان و ...دیدم ولی فایده نداره.
      این که شروعش اینجوریه وای به حال دی و بهمن.
      یه چیز دیگه اینکه حافظم به شدت داغون شده یه چیز میخوام برم از تو اتاق بردارم وقتی میرم یادم میره چی میخواستم.این چند مدت خیلی فشار عصبی روم بوده نه فقط به خاطر درس،یه سری مشکلات دیگه هم هست که جاش اینجا نیست.نمیدونم کندر بخورم اکی میشه؟
      شرایط مسافرت رفتنم ندارم که یه کم حال و اوضاعم بلکه بهتر بشه.
      چی پیشنهاد میدین؟
      ممنون که هستین...

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      oblivion

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aglow نمایش پست ها
      oblivion
      فراموشی؟!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دقیقا حال و هوات رو درک می کنم من برای همین دو دلم که برم یا نرم دلم می خواست از این تصادفایی بکنم که هیچیت نمیشه ولی همه چی رو فراموش می کنی ازونا بشم تا دوباره پشت بمونم ولی لامصب به ۹۸ که فکر می کنم به آموزش ابتدایی هم رضایت میدم در کل شرایطم مثل تو
      رتبم پنج هزاره خیلی سردرگمم

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      دقیقا حال و هوات رو درک می کنم من برای همین دو دلم که برم یا نرم دلم می خواست از این تصادفایی بکنم که هیچیت نمیشه ولی همه چی رو فراموش می کنی ازونا بشم تا دوباره پشت بمونم ولی لامصب به ۹۸ که فکر می کنم به آموزش ابتدایی هم رضایت میدم در کل شرایطم مثل تو
      رتبم پنج هزاره خیلی سردرگمم
      خدا نکنه،تصادف چیه.
      منم 5000.
      کنکور چندم بودین؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها
      سلام بچه ها.خوبین؟این چه سوالیه من می پرسم معلومه که خوب نیستین وقتی قراره پشت کنکور بمونین.اوناییم که رفتن خوشا به حالشون.
      اونایی که پشت کنکورن لطفا بگین چطور میتونین دوباره برین سر کتابایی که چندین و چند بار خوندین.من خودم به شخصه حالم بد میشه یادداشتامو که میبینم،تستایی که علامت زدم برای مرور،جاهایی که واسه خودم مهم و مهم تر خط کشیدم با رنگای مختلف و ...
      هر چی با خودم کلنجار میرم که برم سرش بشینم نمی تونم.تو رو خدا نیاین بگین پس بی خیال شو و اینا.واقعا نمییییی تونم بی خیالش بشم.
      کسایی که پشت کنکور بودن و موفق شدن بگن چه جوری با این حس تکررررار کنار اومدن.
      چهار هزار تا فیلم انگیزشی و جمله ی فلان و ...دیدم ولی فایده نداره.
      این که شروعش اینجوریه وای به حال دی و بهمن.
      یه چیز دیگه اینکه حافظم به شدت داغون شده یه چیز میخوام برم از تو اتاق بردارم وقتی میرم یادم میره چی میخواستم.این چند مدت خیلی فشار عصبی روم بوده نه فقط به خاطر درس،یه سری مشکلات دیگه هم هست که جاش اینجا نیست.نمیدونم کندر بخورم اکی میشه؟
      شرایط مسافرت رفتنم ندارم که یه کم حال و اوضاعم بلکه بهتر بشه.
      چی پیشنهاد میدین؟
      ممنون که هستین...
      اتفاقا فقط اولش سخته بعدش بهتر میشه .. با توجه به تجربه خودم میگماااا ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خودم رفتم سفر و بعد از اول مهر درس خوندم و تقریبا منابع رو عوض کردم جون از اونا حالم بهم میخورد یه سفر حتی 2-3 روزه رو با خانواده داشته باشید خیلی کمک می کنه اتاقتون رو عوض کنین با اعضای خانواده یا حداقل دکور رو تغییر بدین که یاد درس خوندن سال گذشته و ناراحتیاتون نیفتین

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EGH-for-97 نمایش پست ها
      اتفاقا فقط اولش سخته بعدش بهتر میشه .. با توجه به تجربه خودم میگماااا ...
      مشکل شروعشه

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      من خودم رفتم سفر و بعد از اول مهر درس خوندم و تقریبا منابع رو عوض کردم جون از اونا حالم بهم میخورد یه سفر حتی 2-3 روزه رو با خانواده داشته باشید خیلی کمک می کنه اتاقتون رو عوض کنین با اعضای خانواده یا حداقل دکور رو تغییر بدین که یاد درس خوندن سال گذشته و ناراحتیاتون نیفتین
      اصلا خونه درس نمیخونم.نمیشه سر و صدا هست میرم کتابخونه.آخه منابعم خوبه.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

اصلا خونه درس نمیخونم.نمیشه سر و صدا هست میرم کتابخونه.آخه منابعم خوبه.
      من خودم یه پنبه بزرگ میزاشتم تو گوشم یه هدفونم رو گوشم هیچی نمیشنیدم و راحت تو خونه درس می خوندم منابع هم نگفتم اتیش بزن که اولش مثلا با چن تا جدید شروع کن روحیه بگیری بعدش که راه افتادی دیگ همه چی حله

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

خدا نکنه،تصادف چیه.
      منم 5000.
      کنکور چندم بودین؟
      من اصلش متولد مهر ۷۸ام ولی تو شناسنامه شهریور ۷۸
      امسال سال دومم بود من ۵۰۰۰ منطقه ۲ بودم تو کدوم منطقه بودی خانواده میگن هر چیزی جز پرستاری بزن برو سال ۹۸ اولویت با نظام جدیده خودمم دست و دلم به کنکور دادن نمیره آخه هدفم پزشکی نبود هدفم کسب یه رتبه آبرو مندانه بود که نگن چون پزشکی نتونستی بری پس خنگی ولی به این هدف نرسیدم خودم بیشتر علاقه به داروسازی داشتم ولی...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم چرا گفتی حافظت خراب شده و یه سری مشکلات رو نمیشه اینجا گفت ذهنم رفت جاهای بدی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بد آدمی رو واسه روحیه دادن و دلداری دادن تو این تاپیک تگ کردی
      چون من واقعا بلد نیستم چیزی رو بگم که خودم هیچ اعتقادی بهش ندارم

شما نه بچه ای نه بی تجربه
      امسال کنکور دادی خراب کردی , اگه میخوای سال دیگه موفق بشی دور تمام اشتباهات امسالت خط بکش و جبرانشون کن
      در غیر این صورت حتی یک درصد هم شانس برای خودت واسه موفقیت در سال آینده متصور نباش

اینکه میگی نه حس و حال درس خوندن داری و نه میتونی بیخیال کنکور دادن بشی برای من تعریف نشده هست
      و اینکه میگی حافظه ات داغونه رو هم درک نمیکنم
      اگه میتونی در پیام خصوصی شرایطت رو بیشتر توضیح بده بلکه بهتر بتونم راهنماییت کنم
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه معدلت ۲۰ نشده و امسال معدل قطعی تاثیر بدن نتیجه ت بدتر میشه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اصولن مشکلی ندارم چون تمام کتابام دست نخورده هستن

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن