خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 88 از 88
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      داداش من واقعا ممنونتم. ولی نفر قبلی ( قلمچی - گزینه 2 ) رو مقایسه کرده بود.
      شما هم اومدی ( قلمچی - گاج ) رو مقایسه کردی.

کلا از فکر قلمچی بیا بیرون یه لحظه.
      من قلمچی رو کلا کاری باهاش ندارم و خوشمم ازش نمیاد.

اگه ممکنه گاج رو با گزینه 2 بگو.
      از نظر 1-هزینه 2-کیفیت سوالات 3-جامعه اماری
      همشون یه گوهین
      قلمچی شرکت کن اون دوتا دیگه هم سوالاشو تو خونه بزن

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unlucky نمایش پست ها
      داداش من واقعا ممنونتم. ولی نفر قبلی ( قلمچی - گزینه 2 ) رو مقایسه کرده بود.
      شما هم اومدی ( قلمچی - گاج ) رو مقایسه کردی.

کلا از فکر قلمچی بیا بیرون یه لحظه.
      من قلمچی رو کلا کاری باهاش ندارم و خوشمم ازش نمیاد.

اگه ممکنه گاج رو با گزینه 2 بگو.
      از نظر 1-هزینه 2-کیفیت سوالات 3-جامعه اماری
      من گزینه دو رو خیلی نمیشناسم اما ی بار ک رفتم نمایندگیش تعداد کارنامه هاش زیاد و خوبه اما از نظر سطح سوالی خیلی ساده اس و ایده انچنانی نداره..کتاب میذاره جلوش از رو کتاب میده ک خیلی ایده دارم نیس ب درد کنکورای الان نمیخوره

از لحاظ هزینه هم خیلی کمتره

ب نظرم درگیر ازمون نشو یکیو برو بقیه اگ خواستی دانلود کن
      فکر جامعه اماری هم نباش..جامعه اماری فقط خود کنکور

این ی جور طلسمه که قلمچی درست کرده همه فک میکنن باید برن قلمچی..کتابای س سطحی میخری میبینی قبلا 10هزار تا شرکت کننده ام نداشتن..این 2 3 ساله ی دفعه رشد کرد

اگه میتونی قلم بری و روحیت خراب نشه با ترازای فیکش, برو قلم...وگرنه برو گاج... برنامه هاشون کپی هم..همه چی عین هم تفاوت در کارنامه و سوالات و هزینه اس

بقیه رو من توصیه نمیکنم...اصلا

3. Top | #78
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها
      سلام بچه ها.خوبین؟این چه سوالیه من می پرسم معلومه که خوب نیستین وقتی قراره پشت کنکور بمونین.اوناییم که رفتن خوشا به حالشون.
      اونایی که پشت کنکورن لطفا بگین چطور میتونین دوباره برین سر کتابایی که چندین و چند بار خوندین.من خودم به شخصه حالم بد میشه یادداشتامو که میبینم،تستایی که علامت زدم برای مرور،جاهایی که واسه خودم مهم و مهم تر خط کشیدم با رنگای مختلف و ...
      هر چی با خودم کلنجار میرم که برم سرش بشینم نمی تونم.تو رو خدا نیاین بگین پس بی خیال شو و اینا.واقعا نمییییی تونم بی خیالش بشم.
      کسایی که پشت کنکور بودن و موفق شدن بگن چه جوری با این حس تکررررار کنار اومدن.
      چهار هزار تا فیلم انگیزشی و جمله ی فلان و ...دیدم ولی فایده نداره.
      این که شروعش اینجوریه وای به حال دی و بهمن.
      یه چیز دیگه اینکه حافظم به شدت داغون شده یه چیز میخوام برم از تو اتاق بردارم وقتی میرم یادم میره چی میخواستم.این چند مدت خیلی فشار عصبی روم بوده نه فقط به خاطر درس،یه سری مشکلات دیگه هم هست که جاش اینجا نیست.نمیدونم کندر بخورم اکی میشه؟
      شرایط مسافرت رفتنم ندارم که یه کم حال و اوضاعم بلکه بهتر بشه.
      چی پیشنهاد میدین؟
      ممنون که هستین...
      سلام به نظرم به زمان احتیاج داری و یکم فاصله از درس و کنکور هر جوری که خودت راحت تری مسافرت نشد فیلم، بیرون رفتن با دوستات و...
      همیشه شروع سخت ترین قسمت کاره الان میترسی از دی و بهمن ولی واقعن این مرحله ای که الان توشی به مراتب سخت تر از دی و بهمنه
      منم اولش حالم از کتابام به هم میخورد ولی واقعن دلم نمیخواست یه بار دیگه شکستو تجربه کنم همین که از شکست دوباره میترسیدم یه جورایی شد نیرو محرکه ام موتورمو روشن کرد
      فقط کافیه بیفتی رو روال درس خوندن بعد اصلا نمیفهمی چطوری این یه سالت گذشت
      الان نتایج تازه اومده یکم سخته کنار اومدن باهاش ولی اینم مثل همه اتفاقای بد دیگه ای که تو زندگی آدم میفته عادی میشه یه خاطره میشه میره گوشه ذهنت
      موفق باشی

4. Top | #79
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      انگار شما از اوصاع اقتصادی مملکت خبری ندارین!اقتصاد مملکت کاملا فلج شده بااین وصعیت چجور میشه کارازاد شروع کرد قدیمیاش زمین خوردن حالا ازهرصدتا احتمالا چندتا هستن که هنوز اوصاعشون خوبه که اوناهم سرمایه زیادی گذاشتن بهرحال این حرفا فایده ای نداره باید تو مسیری که داریم میریم بیشتر تمرکز کنیم تا بتونیم موفق شیم
      نمیدونم چرا خیلیا رتبه هاشون امسال بدتر شد بخاطر رقابته یا بی انگیزگی واین که شما که سه هزار شدید چرا نرفتید بالاخره ازاد یا پردیس می اوردید
      پردیس که هزینش سر به فلک میکشه،ازادم علی اباد کتول هم زدم نیاوردم

5. Top | #80
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POlyhYmNia نمایش پست ها
      من گزینه دو رو خیلی نمیشناسم اما ی بار ک رفتم نمایندگیش تعداد کارنامه هاش زیاد و خوبه اما از نظر سطح سوالی خیلی ساده اس و ایده انچنانی نداره..کتاب میذاره جلوش از رو کتاب میده ک خیلی ایده دارم نیس ب درد کنکورای الان نمیخوره

از لحاظ هزینه هم خیلی کمتره

ب نظرم درگیر ازمون نشو یکیو برو بقیه اگ خواستی دانلود کن
      فکر جامعه اماری هم نباش..جامعه اماری فقط خود کنکور

این ی جور طلسمه که قلمچی درست کرده همه فک میکنن باید برن قلمچی..کتابای س سطحی میخری میبینی قبلا 10هزار تا شرکت کننده ام نداشتن..این 2 3 ساله ی دفعه رشد کرد

اگه میتونی قلم بری و روحیت خراب نشه با ترازای فیکش, برو قلم...وگرنه برو گاج... برنامه هاشون کپی هم..همه چی عین هم تفاوت در کارنامه و سوالات و هزینه اس

بقیه رو من توصیه نمیکنم...اصلا
      گاج هزینش چقدره شهر به شهر فرق داره مثه کانون؟ازموناش چند وقت یه باره ؟ بودجه بندیش چطوره؟ اخه کانونم که میگن سوالاش از رو کتابای خود کانونه.

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

پردیس که هزینش سر به فلک میکشه،ازادم علی اباد کتول هم زدم نیاوردم
      علی آباد کتول که پزشکی نداره راستی این شهر تو استان ماست اسمش مگه چه ایرادی داره خیلی هم شهر قشنگیه

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

گاج هزینش چقدره شهر به شهر فرق داره مثه کانون؟ازموناش چند وقت یه باره ؟ بودجه بندیش چطوره؟ اخه کانونم که میگن سوالاش از رو کتابای خود کانونه.
      والا من که پارسال رفتم حدود 800 بود که نمیدونم سرچی چ بزرگداشتی بود ک 15% تا 35% تخفیف هم داده بودن که کمتر از 800 میشد
      البته فکر کنم شهر ب شهر فرق داشته باشه چون مصداقش رو تو قلمچی دیدم..تفوات 400هزار تومن بود
      ببین کپی قلمچی هم برنامه هم تعداد ازمون هم بودجه بندی ینی ی صفحه کمتر بیشتر نبود من ک مقایسه کردم باز هنوز برای امسال هیچکدوم برنامه ندادن کامل فقط تابستونو دادن ..برای برنامه کلی باید یکم دیگه صبر کنی

کتابای کانون بیش از 50 درصد کنکور سراسریه سوالاش بقیه اش سوالای ازمون سنوات قبلیه بعدم اصلا ب درد اموزش نمیخوره بعضی کتاباش...ولی من خودم ب شخصه از عربیش راضیم اما از تخصصی ها اصلا

اگه خود سوالای قلم رو میخای ک تیپ سوالاشو بشناسی س سطحی بگیری یا ازمونای سالای , بهتره

8. Top | #83
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      سازمان سنجش فکرنکنم مشکل اصلیت سربازیه
      یه معافیت تحصیلی یه ساله بعد از فارغ التحصیلی دارم از اون لحاظ

9. Top | #84
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من که خودم سنجش میخام برم اصن از قلم چی خوشم نمیاد
      اره واقعا فقط هم پول میشناسن زحم ندارن
      گزینه دو سنجش خیلی ب فکر جیب مردمن راضیم من

10. Top | #85
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      علی آباد کتول که پزشکی نداره راستی این شهر تو استان ماست اسمش مگه چه ایرادی داره خیلی هم شهر قشنگیه
      عزیزم اسمش هیچ ایرادی نداره،مطمءنا جای قشنگی هم هست.منتها به عنوان نماد دور بودن استفاده کردم.

11. Top | #86
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roghayeh_prv نمایش پست ها
      من که خودم سنجش میخام برم اصن از قلم چی خوشم نمیاد
      اره واقعا فقط هم پول میشناسن زحم ندارن
      گزینه دو سنجش خیلی ب فکر جیب مردمن راضیم من
      سنجش که کلا خیلی از مرحله پرته.آزمون یک ماه یه بار؟!!

12. Top | #87
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا کسی از تیک اموزش خریده؟

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا حست رو درک میکنم و مشکل خودمم همینه!
      فعلا تو فاز برنامه ریزی و انجام ندادنش هستم

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن