خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 88
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      از وقتی کنکورت تموم شده؟ یا از وقتی رتبه رو دیدی؟ چن ساعت پای نت بودی؟؟
      نه چند ماهی هست حافظم مشکل دار شده.تو درس خوندن مشکل نیست، برای کارهای روزانه مشکل پیدا کردم.اینکه وسایل رو کجا گذاشتم و الان چی میخواستم بگم و ...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سارا خانمی نمایش پست ها

نه چند ماهی هست حافظم مشکل دار شده.تو درس خوندن مشکل نیست، برای کارهای روزانه مشکل پیدا کردم.اینکه وسایل رو کجا گذاشتم و الان چی میخواستم بگم و ...
      منظورم اینه ک برا بازیابیه روحیت
      و اینکه شفاف شدن ذهنت یه ده روز یا بیشتر ب طور کامل از نت و ادم های مجازی دور باش
      باور کن بهتر می تونی فکر کنی و تصمیم بگیری
      اظطراب و تنشت هم کم میشه
      و اعتماد ب نفست هم بیشتر
      موفق باشی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      محکومیم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شرط معدل
      هجوم موج فارغ التحصیلا و دانشجو های ریاضی و نظام قدیم با شنیدن اینکه امسال سال آخر کنکور نظام قدیمه
      نحوه پذیرش با وجود دو گروه داوطلب
      نحوه طرح سوالات
      افزایش پشت کنکوری ها به نیم میلیون نفر به گفته سازمان سنجش در کنکور 98

چه غوغایی بشه سال 98 خدایا خودت به دادمون برسبه خدا موندن فایده نداره

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      شرط معدل
      هجوم موج فارغ التحصیلا و دانشجو های ریاضی و نظام قدیم با شنیدن اینکه امسال سال آخر کنکور نظام قدیمه
      نحوه پذیرش با وجود دو گروه داوطلب
      نحوه طرح سوالات
      افزایش پشت کنکوری ها به نیم میلیون نفر به گفته سازمان سنجش در کنکور 98

چه غوغایی بشه سال 98 خدایا خودت به دادمون برسبه خدا موندن فایده نداره
      مرسی...کلی روحیه گرفتم

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastu23 نمایش پست ها
      محکومیم
      به چی محکومیم؟به کنکور مجدد؟محکوم کجا بود انتخاب خودمونه دیگه.وگرنه میتونیم الان این ور اون ور ول باشیم گشت و گذار و خوش گذرونی مثه هزاران جوون

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

به چی محکومیم؟به کنکور مجدد؟محکوم کجا بود انتخاب خودمونه دیگه.وگرنه میتونیم الان این ور اون ور ول باشیم گشت و گذار و خوش گذرونی مثه هزاران جوون
      فقط الان رو نبین . ما همه داریم برای آینده تلاش میکنیم . گشت و گذار و خوش گذرونی خوبه ولی به جا و به وقتش . به نظرم الان تا فرصتش هست میتونم خیلی خوب برای آینده تلاش کنیم که بعدا حسرت این روزها رو نخوریم . سخت هست ولی وقتی درآینده به خودمون نگاه کنیم مطمینا خیلی خوشحال میشیم بابت این فرصت هایی که به خودمون دادیم .
      انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند . اما تو نباید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی .

برشی از کتاب شازده کوچولو- آنتوان دوسنت اگزوپری

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به آینده فک کن به رشته ای که قراره سال بعد بخونی و چن سال دیگه باعث غرور یه خانواده بشی ^^ بنظرم یه بار جدی و با اراده بشین پای درس به خودت بکو من الان صفر صفرم میخام از اول شروع کنم میخام برسم اونجا که ارزوشو دارم خسته کنندست طاقت فرساست ولی باید بتونم من باید از عهدش بربیام به خودت تلقین نکن دزس میخام بخونم که فردا پول دربیارم و.... چون باعث میشه نصفش بگی خب شوهر میکنم بیخیالش و... بگو میخام ادم موفقی بشم میخام دل ی خانواده و مهم تر از همه خودمو شاد کنم اولش سخته ولی جا میفتی سختیش یکماهه 🐱 منم خودمم پشت کنکوریم 😸 ب امید خدا ۹۸ میترکونیم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      :// روحیه دادنت مستقیم تو لوزالمعده وزیر اموزش و پرروش

10. Top | #40
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roghayeh_prv نمایش پست ها
      به آینده فک کن به رشته ای که قراره سال بعد بخونی و چن سال دیگه باعث غرور یه خانواده بشی ^^ بنظرم یه بار جدی و با اراده بشین پای درس به خودت بکو من الان صفر صفرم میخام از اول شروع کنم میخام برسم اونجا که ارزوشو دارم خسته کنندست طاقت فرساست ولی باید بتونم من باید از عهدش بربیام به خودت تلقین نکن دزس میخام بخونم که فردا پول دربیارم و.... چون باعث میشه نصفش بگی خب شوهر میکنم بیخیالش و... بگو میخام ادم موفقی بشم میخام دل ی خانواده و مهم تر از همه خودمو شاد کنم اولش سخته ولی جا میفتی سختیش یکماهه ������ منم خودمم پشت کنکوریم ������ ب امید خدا ۹۸ میترکونیم
      نه باور کن واسه پول نیست،پول که هزار تا راه دیگه هم هست که بخوام بهش برسم.آره قبول دارم سختیش یه ماهه اوله.اصلا این آزمونا شروع بشه کلی انگیزه میشه.البته انقدر که گفتن قلمچی برو کم کم دارم شک میکنم به گزینه دو.قلمچی هزینش 3 برابره گزینه دوعه.خب زووووره واقعا.همه میگن برنامه قلمچی فلانه و ترازش فلانه و مهمه که با قلم پیش بری چون یه عالمه مرور داره تو طول سال و رتبه برترا اونجان و جامعه آماری و...یعنی من گزینه دو برم خوب نیست؟اگه واقعا به درد نمیخوره که دیگه مجبورم پول زور بدم.

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

نه باور کن واسه پول نیست،پول که هزار تا راه دیگه هم هست که بخوام بهش برسم.آره قبول دارم سختیش یه ماهه اوله.اصلا این آزمونا شروع بشه کلی انگیزه میشه.البته انقدر که گفتن قلمچی برو کم کم دارم شک میکنم به گزینه دو.قلمچی هزینش 3 برابره گزینه دوعه.خب زووووره واقعا.همه میگن برنامه قلمچی فلانه و ترازش فلانه و مهمه که با قلم پیش بری چون یه عالمه مرور داره تو طول سال و رتبه برترا اونجان و جامعه آماری و...یعنی من گزینه دو برم خوب نیست؟اگه واقعا به درد نمیخوره که دیگه مجبورم پول زور بدم.
      سلام گزینه دو چقدره؟

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aglow نمایش پست ها
      سلام گزینه دو چقدره؟
      سلام 580 تومن از مهر.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

به نظر من ازمون یه چیز خیلی واجب نیست..
      ولی اگه میبینی بدون ازمون نمیتونی برو گزینه دو...هزینه کمتر-سوالات خوب-کارنامه های فوق العاده-
      ازون طرف کانون هزینه الکی-اجبار کردن کتاب و پشتیبان - سوالات مفت-فشارهای عصبی و روانی تراز و ...
      هرکی یه چیزی رو دوس داره تو هم ببین کدومو دوس داری و با توجه با شرایطت انتخابش کن...
      من خودمم شاید از مهر گزینه دو رفتم

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      به نظر من ازمون یه چیز خیلی واجب نیست..
      ولی اگه میبینی بدون ازمون نمیتونی برو گزینه دو...هزینه کمتر-سوالات خوب-کارنامه های فوق العاده-
      ازون طرف کانون هزینه الکی-اجبار کردن کتاب و پشتیبان - سوالات مفت-فشارهای عصبی و روانی تراز و ...
      هرکی یه چیزی رو دوس داره تو هم ببین کدومو دوس داری و با توجه با شرایطت انتخابش کن...
      من خودمم شاید از مهر گزینه دو رفتم
      چه عجب یکی اومد بد کانون رو بگه.داشتم دق میکردم دیگه از انتخابم.آخه با این اوضاع اقتصادی واقعا زوره این همه پول واسه آزمون بدی.
      ولی آزمونو حتتتتما باید شرکت کنم،با توجه به روحیاتی که دارم چون خودم میدونم تا زور بالای سرم نباشه نمیخونم.

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

میشه یکی ازاون هزارراه به ماهم بگی

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن