خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات

پزشکی تبریز یا پزشکی ایران ؟

سلام
      من ۲۸۸ منطقه ۲ شدم (۵۸۱ کشوری )
      خودمم ساکن شهر میانه ام ، آذربایجان شرقی ، خودم خیلی تبریز رو دوست دارم ولی تو خانواده میگن برو ایران !
      واقعا موندم ...
      ممنون میشم نظراتتونو بگین ، واقعا دو راهی سختیه !
      راستی تبریز ۱۸۰ کیلومتر با ما فاصله داره ، مسیرش هم با اتوبوسه ولی تهران ۵۰۰ کیلومتر با قطار

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم
      تبریز برید بهتره به نظر من هر چی به شهر خودتون نزدیکتر باشید بهتره

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام‌
      ببینید‌ این موضوع اول از همه چیز به خودت بستگی داره‌ که چقدر به خانوادت وابسته هستی و برات میزان فاصله دانشگاه از شهرت مهمه‌ یا نه‌؟
      دومین فاکتور شرایط علمی دو دانشگاه مد‌نظرت هست ممکنه الان که وارد جو دانشگاه نشدی فک کنی دانشگاه ایران شرایط علمی متفاوتی نسبت به تبریز داره در صورتی که اینطور نیست‌(رتبه بندی دانشگاه‌ها که جاهای مختلف منتشر میشه رو زیاد مورد توجه قرار نده‌ فاکتور های مختلفی اون داره)امروزه با تغییرات ریفرمی که همه دانشگاه‌ها‌ انجام دادن‌ تفاوت علمی دانشگاه‌ها خ کمتر‌ شده‌ برسه به اینکه هر دو اینها به اصطلاح تیپ‌۱ هستن‌ و سطح علمی مشابه‌ای دارن‌
      به نظر من هرچه‌ در دوره عمومی که یک دوره سخت‌‌ و طاقت‌فرسا هست به خانوادت نزدیکتر باشی بهتره‌؛ ایشالا‌
      واسه تخصص‌ اون موقع بزرگتر شدی و راحتتر می تونی سختی‌ها رو تحمل کنی‌ اگه خواستی راه دورتر بری‌

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اون نزدیک تره خیلی بهتره همین جوری پزشکی سخته حالا دور از خانواده بدتر میشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iSalar نمایش پست ها
      سلام
      خودمم ساکن شهر میانه ام ، آذربایجان شرقی ، خودم خیلی تبریز رو دوست دارم ولی تو خانواده میگن برو ایران !
      واقعا موندم ...
      راستی تبریز ۱۸۰ کیلومتر با ما فاصله داره ، مسیرش هم با اتوبوسه ولی تهران ۵۰۰ کیلومتر با قطار
      سلام همشهری
      برو تبریز اشتباه نکن اولا رنک دانشگاه تبریز از ایران بهتره دوما نزدیکه اینکه نزدیکه خیلییی خوبه به خانواده بگو که دلنشگاه تبریز خیلیی بهتر از دانشگاه ایرانه
      امیدوارم موفق باشی
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      واقعا موندم ...
      سلام همشهری
      برو تبریز اشتباه نکن اولا رنک دانشگاه تبریز از ایران بهتره دوما نزدیکه اینکه نزدیکه خیلییی خوبه به خانواده بگو که دلنشگاه تبریز خیلیی بهتر از دانشگاه ایرانه
      امیدوارم موفق باشی
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.تبریز 100% بهتره.من خودم اهل تبریزم و میخوام سال بعد هرجور شده دندان تبریز رو بیارم حتما.میشه لطف کنی کتابا و دی وی دی ها یا کلاسایی که استفاده کردی رو بگی؟اگه میشه منابع درسنامه و تست رو اگه تو یک کتاب نیست جدا بگو.ممنون.ایشاللا موفق میشی.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saran98 نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم
      تبریز برید بهتره به نظر من هر چی به شهر خودتون نزدیکتر باشید بهتره
      خیلی ممنونم
      منم به همین فکر میکنم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin firoozniya نمایش پست ها
      سلام‌
      ببینید‌ این موضوع اول از همه چیز به خودت بستگی داره‌ که چقدر به خانوادت وابسته هستی و برات میزان فاصله دانشگاه از شهرت مهمه‌ یا نه‌؟
      دومین فاکتور شرایط علمی دو دانشگاه مد‌نظرت هست ممکنه الان که وارد جو دانشگاه نشدی فک کنی دانشگاه ایران شرایط علمی متفاوتی نسبت به تبریز داره در صورتی که اینطور نیست‌(رتبه بندی دانشگاه‌ها که جاهای مختلف منتشر میشه رو زیاد مورد توجه قرار نده‌ فاکتور های مختلفی اون داره)امروزه با تغییرات ریفرمی که همه دانشگاه‌ها‌ انجام دادن‌ تفاوت علمی دانشگاه‌ها خ کمتر‌ شده‌ برسه به اینکه هر دو اینها به اصطلاح تیپ‌۱ هستن‌ و سطح علمی مشابه‌ای دارن‌
      به نظر من هرچه‌ در دوره عمومی که یک دوره سخت‌‌ و طاقت‌فرسا هست به خانوادت نزدیکتر باشی بهتره‌؛ ایشالا‌
      واسه تخصص‌ اون موقع بزرگتر شدی و راحتتر می تونی سختی‌ها رو تحمل کنی‌ اگه خواستی راه دورتر بری‌
      سلام نه بستگی خاصی به خانواده ندارم
      واللا رنکینگ دانشگاه تبریز از ایران بهتره ! فقط ایران تنها مزیتش تهران بودنشه همین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadMahdi14 نمایش پست ها
      سلام همشهری
      امیدوارم موفق باشی
      اوه اوه مگه از میانم کسی انجمن کنکور میاد ؟
      آره ظاهراً تبریز داره تصویب میشه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      سلام.تبریز 100% بهتره.من خودم اهل تبریزم و میخوام سال بعد هرجور شده دندان تبریز رو بیارم حتما.میشه لطف کنی کتابا و دی وی دی ها یا کلاسایی که استفاده کردی رو بگی؟اگه میشه منابع درسنامه و تست رو اگه تو یک کتاب نیست جدا بگو.ممنون.ایشاللا موفق میشی.������
      بله حتما ولی اینجا نوشتن و توضیح دادن برام سخته
      اگه میشه تو تل پیام بدین بهتر راهنمایی کنم salartlb

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اوه اوه ������ مگه از میانم کسی انجمن کنکور میاد ؟
      آره ظاهراً تبریز داره تصویب میشه
      بلی که میانالیام آما تهراندا اوتوروخ
      الحمدلله ان شا الله موفق باشی اگه شد بیا با هم دیگه در ارتباط باشیم
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      موذن گر ببیند قامتت را

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      تبریز رو بزن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز برو تبریز

راستی 288 ایران میاره؟؟؟؟
      من 255 شدم مشاورا میگن ایران نمیاری (میگن نیمسال دوم اصفهان شاید بیاری)

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم تبریز بری بهتره، هم دانشگاه تبریز از لحاظ علمی سطح بالایی داره و هم اینکه به خانوادت نزدیکتر هستی

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن