خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 71 از 71
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ath1999 نمایش پست ها
      ای بابا. آقا گیر دادیا
      یه چک دوباره میکنن با دستگاه دیگه. ینی چی که بدتر شه؟ مگه اینکه واقعا بدتر داده باشی و در این صورت بدتر میشه
      چیکار کنم خو میترسم به جای اینکه بهتر بشه بدتر بشه
      نمیشه هم لغوش کرد بدبختی

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      چیکار کنم خو میترسم به جای اینکه بهتر بشه بدتر بشه
      نمیشه هم لغوش کرد بدبختی
      نترس پارسال منم گفته بودم
      اصلا به اینا نگاه هم نمیکنن دو هفته بعد میگن نه مشکلی نداره
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزینش براساس تراز یعنی چی؟

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که چیزی نفهمیدم ولی به من بگید من با رتبه 29720 با سهمیه منطقه 3 و تراز 5636 ملی چه رشته ای قبول میشم وچه دانشگاهی قبول میشم رشته علوم انسانی هستم لطفا بگید

5. Top | #65
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ساده گفت.
      توی کارنامه سال 97 افرادی که سهمیه ایثارگر داشتن، علاوه بر سهمیه خودشون توی سهمیه مناطق هم وارد کردن در صورتی که فقط با 1سهمیه میتونن انتخاب رشته کنن.
      افزایش رتبه منطقه نسبت به پارسال دلیلش همینه که جای نگرانی نداره چون همونطور که گفتم این افراد موقع پذیرش توی سهمیه خودشون میرن و دیگه جزو مناطق حساب نمیان.
      شما اگه میخوای رتبتو تخمین بزنی مطمئن ترین راه اینه که ببینی با رتبه کشوریت، پارسال چه رتبه ای توی منطقه آوردن

6. Top | #66
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pHysicist نمایش پست ها
      خیلی ساده گفت.
      توی کارنامه سال 97 افرادی که سهمیه ایثارگر داشتن، علاوه بر سهمیه خودشون توی سهمیه مناطق هم وارد کردن در صورتی که فقط با 1سهمیه میتونن انتخاب رشته کنن.
      افزایش رتبه منطقه نسبت به پارسال دلیلش همینه که جای نگرانی نداره چون همونطور که گفتم این افراد موقع پذیرش توی سهمیه خودشون میرن و دیگه جزو مناطق حساب نمیان.
      شما اگه میخوای رتبتو تخمین بزنی مطمئن ترین راه اینه که ببینی با رتبه کشوریت، پارسال چه رتبه ای توی منطقه آوردن
      فی الواقع عددی که توی رتبه منطقه امسال هست تا حدودی(!) کاذبه به دلیلی که گفتم

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فی الواقع عددی که توی رتبه منطقه امسال هست تا حدودی(!) کاذبه به دلیلی که گفتم
      اگر اینطوری بود سنجش اعلام میکرد.یا حداقل نرم افزارش اینو نشون میداد.

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      راجب تغییر درصد ها اظهار نظری نکرده؟

İnsan Bazen Büyük Hayallerini
      Küçük İnsanlarla Ziyan Eder

9. Top | #69
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      اگر اینطوری بود سنجش اعلام میکرد.یا حداقل نرم افزارش اینو نشون میداد.
      اعلام کنه یا نکنه جز اینکه استرس روانی خیلیا کم میشه فرقی در انتخاب و پذیرش ایجاد نمیکنه. ولی خب آره باید میکردن ولی به دلایل نامعلوم نکردن. در هر صورت بدونید رتبه منطقه اصلیتون اون عدد کاذب و مجازی که امسال زده نیست و به سال قبل مراجعه کنید تا رنج حدودی رتبه اصلیتون رو دریابید.
      نرم افزار سنجش رو هم در یک کلام بریز دور. استدلال های متعددی دارم که کاملا به دردنخوره این برنامه؛ تنها کاری که شما میتونی کنی اینه که استرست رو کاهش بدی. اتفاقات خیلی بزرگتری رو توی زندگتون پیش رو دارید.

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اعلام کنه یا نکنه جز اینکه استرس روانی خیلیا کم میشه فرقی در انتخاب و پذیرش ایجاد نمیکنه. ولی خب آره باید میکردن ولی به دلایل نامعلوم نکردن. در هر صورت بدونید رتبه منطقه اصلیتون اون عدد کاذب و مجازی که امسال زده نیست و به سال قبل مراجعه کنید تا رنج حدودی رتبه اصلیتون رو دریابید.
      نرم افزار سنجش رو هم در یک کلام بریز دور. استدلال های متعددی دارم که کاملا به دردنخوره این برنامه؛ تنها کاری که شما میتونی کنی اینه که استرست رو کاهش بدی. اتفاقات خیلی بزرگتری رو توی زندگتون پیش رو دارید.
      نرم افزار گزینه دو چطوره؟

11. Top | #71
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      نرم افزار گزینه دو چطوره؟
      تمامی این نرم افزارا بر اساس پذیرش پارسال صورت میگیره.
      اگه رشته مد نظرتون تغییر ظرفیت قابل توجهی نداشته باشه میتونید با مراجعه به پذیرش های پارسال اون رشته، رنج رتبه حدودی پذیرش برای امسال رو حدس بزنین.
      این کارو خود شما بهتر از نرم افزارا انجام میدی. الگوی اونا هم دقیقا همینه

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن